Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירי שכירת רכב בחו"ל - פשוט טרוף!

avz
שימו לב! השרשור הזה בן 586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעולם לא שכרתי רכב בהרץ או בסיקסט. איכשהוא הם תציד מצליחים להציג מחירים יקרים יותר מכל המתחרים האחרים שלהם עבור אותה קטגוריה, גם אם מדובר במתחרים גדולים כדוגמת אוויס

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין כללים. בכל מדינה, תחנת השכרה ותאריך חברה שונה תהיה עדיפה (לא מחיר נטו, אלא חבילה כוללת). בשנתיים שלפני הקורונה שכרתי בעיקר באוויס, אבל לפני כן כמעט שלא שכרתי פעמיים ברציפות באותה חברה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.8.2022 בשעה 15:50, garicho כתב:

ממליץ בהרץ (או בכל חברה גלובלית אחרת) לעשות חבר מועדון ברמה הכי גבוהה שלהם - בהרץ לדוגמא (נקרא פרזידנט סירקל) זה נותן שדרוג אוטומטי מובטח ברמה אחת לפחות, הנחות קבועות, זמינות להשכרה ובכללי יחס שונה כשאתה מגיע לדוכן.

הצלחת באוויס (president's club)?

עריכה אחרונה על ידי yoni162
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, yoni162 כתב:

הצלחת באוויס (president's club)?

לא ניסיתי, כי אוויס משום מה תמיד מאוד יקרים לשכירות כל פעם שבדקתי אותם. יכול לנסות לעשות Match, סתם בשביל הספורט.

לפני 16 שעות, Derish כתב:

אני משתדל להימנע מתוך פרינציפ ממועדונים למיניהם (גם כשהייתי 200 יום בשנה בנסיעות), אבל זה חתיכת lifehack לחובבי הז'אנר, ורק מראה פעם נוספת מה כל ה'נאמנות' הזאת שווה.

מקווה שבהרץ לא מחסלים לך את הסטטוס והנקודות אם לא שכרת מספיק בפרק זמן נתון, כפי שעושים ברוב חברות התעופה ורשתות בתי המלון.

תראה, זה לא כזה שחור ולבן. במיוחד אם אתה נוסע הרבה בנסיעות עסקיות - ולדאבוני אני נוסע לפחות פעם בחודש למשך מספר ימים, לא כולל קונפרנסס וכאלה - הסטטוסים האלה יכולים להיות שווים את משקלם בזהב.

מעבר מהיר בשדות תעופה, שדרוגים בטיסות וכניסה ללאונג׳ים, חדרים טובים יותר ואקזקיוטיב לאונג׳ים במלונות. אם אני צריך להגיע לשדה רק 45 דק לפני הטיסה ולא שעתיים זה חסכון ענק בזמן.

שלא נדבר על כך שהנקודות נצברות על השם שלך. כבר מימשתי 5 לילות במלון חמישה כוכבים במרכז לונדון בחופשה פרטית הודות לנקודות שצברתי לאורך 4 שנים מנסיעות עסקיות. חסך לי לפחות 1000 פאונד אם הייתי עוצר במלון פשוט יותר ו-2000 אם הייתי עוצר במלון באותה הרמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, CarloAbarth כתב:

אני בדקתי עכשיו רכבים במינכן לשבוע  בSixt לאוקטובר , המבחר גדול, המחירים סבירים לרכבים בקטגורית פרימיום סדאן (לדוגמא A6 למינהם )

800 יורו לא כולל ביטוחים 

האם ידוע לך אם ב-Sixt ניתן לרכוש הרחבת ביטוח שכוללת ביטול מוחלט של השתתפות עצמית? אני מתכוון לביטול ולא לכך שאתה נדרש לשלם את ההשתתפות העצמית ולאחר מכן חברת הביטוח אמורה להחזיר לך את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בסיקסט.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, avz כתב:

האם ידוע לך אם ב-Sixt ניתן לרכוש הרחבת ביטוח שכוללת ביטול מוחלט של השתתפות עצמית? אני מתכוון לביטול ולא לכך שאתה נדרש לשלם את ההשתתפות העצמית ולאחר מכן חברת הביטוח אמורה להחזיר לך את הכסף.

חיובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, avz כתב:

בסיקסט יש.

אבל תנסה להזמין דרך האתר הישראלי של שלמה, מהניסיונות שלי (3 השכרות בגרמניה) המחירים היו טובים יותר מאשר באתר העולמי וכבר כללו ביטוח ביטול השתתפות עצמית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני רואה שם האפשרות היחידה היא לשלם מראש (ואז שינויים בכפוף לדמי ביטול/שינוי), לא?

אין את האופציה של pay later כמו באתר הרשמי של SIXT.

עריכה אחרונה על ידי yoni162
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות הביטול מזערית יחסית כמה שזכור לי,

5% או 100₪.

הייתי אמור לשכור אופל אינסינגיה ברומניה שהוזמנה דרך סיקסט, חלינו בקורונה וביטלתי את ההזמנה 3-4 ימים לפני הטיסה, גבו ממני 5% דמי ביטול (50 ומשהו ש"ח).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, yoni162 כתב:

נסה ועדכן:) לא נתנו לי בגלל שהכתובת בישראל, נראה שזה מיועד לרשימה מצומצמת של מדינות..

הגשתי בקשה עכשיו. נראה אם יאשרו. בכל מקרה במקרה שלי ממה שבדקתי אוויס יותר יקרים מהרץ ב-200 דולר לשבוע בממוצע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, avz כתב:

יש ברוב הקטגוריות. בקטגוריות הגבוהות ביותר אין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.8.2022 בשעה 12:44, garicho כתב:

הגשתי בקשה עכשיו. נראה אם יאשרו. בכל מקרה במקרה שלי ממה שבדקתי אוויס יותר יקרים מהרץ ב-200 דולר לשבוע בממוצע...

אוקי, אז חזרו אלי היום ואשרו את השדרוג לפרזידנט קלאב. אבל הכתובת שלי לא מוגדרת על ישראל - הבנתי זה אפשרי רק במדינות אירופה וכאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...