Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירי שכירת רכב בחו"ל - פשוט טרוף!

avz
שימו לב! השרשור הזה בן 565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מדהים, בחיים לא ראיתי מחיר תחרותי בהרץ. ואני מנסה תמיד גם באתר העולמי וגם המקומי לאותה מדינה.

בהשכרה משדה תעופה יש גם תוספת מיקום. בסיקסט זה תוספת כמה אחוזים להזמנה, שמתלבשת גם על חיובים נוספים (חריגה מק"מ נגיד). מצד שני בסניפים השכונתיים יש צי הרבה יותר קטן (פחות מבחר).

לא יודע לגבי מערב אירופה, יש לי הזמנה לצרפת בספטמבר שאני עוקב אחריה, בינתיים כל שבוע המחיר יורד (עדיין יקר בהשוואה למחירי טרום-קורונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממליץ בהרץ (או בכל חברה גלובלית אחרת) לעשות חבר מועדון ברמה הכי גבוהה שלהם - בהרץ לדוגמא (נקרא פרזידנט סירקל) זה נותן שדרוג אוטומטי מובטח ברמה אחת לפחות, הנחות קבועות, זמינות להשכרה ובכללי יחס שונה כשאתה מגיע לדוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי מחירי טירוף במערב אירופה, אבל היום עשיתי הזמנה מחדש לרכב פרמיום-סטיישן אוטומטי בצרפת וחסכתי 200 יורו מההזמנה המקורית שנעשתה לפני 6 חודשים. אבל בשביל זה פתחתי 3 דפדפנים במקביל משלושה כתובות ip שונות וקיבלתי 3 הצעות מחיר שונות על אותה הזמנה ממש מאותה חברת רכב (sixt), כאשר הפערים מגיעים לכמעט 400 יורו. מסקנה, יש לדגום את ההזמנות שעשיתם כל הזמן. סביר להניח שגם שימוש ב vpn יכול לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, garicho כתב:

ממליץ בהרץ (או בכל חברה גלובלית אחרת) לעשות חבר מועדון ברמה הכי גבוהה שלהם - בהרץ לדוגמא (נקרא פרזידנט סירקל

אני רואה שצריך לשכור ממש הרבה (מעל 20 פעצים בשנה) כדי להיות חבר כזה. או שאני מפספס משהו?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, David32 כתב:

אני רואה שצריך לשכור ממש הרבה (מעל 20 פעצים בשנה) כדי להיות חבר כזה. או שאני מפספס משהו?

יש מה שנקרא סטטוס מאץ׳. טריק שעובד טוב. עשיתי בNational את הסטטוס הגבוהה ביותר שלהם - היה לינק למבצע כזה. ואז סטטוס מאץ׳ להרץ.

https://www.statusmatcher.com/

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתדל להימנע מתוך פרינציפ ממועדונים למיניהם (גם כשהייתי 200 יום בשנה בנסיעות), אבל זה חתיכת lifehack לחובבי הז'אנר, ורק מראה פעם נוספת מה כל ה'נאמנות' הזאת שווה.

מקווה שבהרץ לא מחסלים לך את הסטטוס והנקודות אם לא שכרת מספיק בפרק זמן נתון, כפי שעושים ברוב חברות התעופה ורשתות בתי המלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.8.2022 בשעה 13:40, vladclar כתב:

תגיד תודה שיש בכלל רכבים...

מסכים לגמרי 

הייתי באירופה  לפני חודש 

א. הרגשתי בר מזל שמצאתי משהו, אחרי שכמה חברים אמרו לי את המשפט הזה 

ב. השירות זוועת עולם, ייבשו אותי בשדה, עד שמצאו לי רכב כמעט שעתיים, הרכב מלוכלך והעיזו להציע לי אפילו קטגוריה יותר קטנה אם אני רוצה לצאת יותר מוקדם 

בסוף קיבלתי משהו בסדר, אבל ההרגשה היא שמדובר בתקופה לא פשוטה 

בע"ה נעבור גם את זה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.8.2022 בשעה 16:20, avz כתב:

באמת, ממש תודה. אתה יודע, יש אלטרנטיבה. לא לשכור, בטח לא בכל מחיר.

אירופה היא לא ארה"ב שם אתה בא לטיול ארוך אחרי צבא וקונה עם חברים רכב ב $1000 ובסוף הטיול או שזונח בשדה התעופה או שנותן מתנה למטיילים ישראלים אחרים.

אירופה בעייתית אז אם אתה רוצה לטייל אתה משלם לצערנו.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדקתי עכשיו רכבים במינכן לשבוע  בSixt לאוקטובר , המבחר גדול, המחירים סבירים לרכבים בקטגורית פרימיום סדאן (לדוגמא A6 למינהם )

800 יורו לא כולל ביטוחים 

Not the sound of silence.🇮🇹

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, CarloAbarth כתב:

אני בדקתי עכשיו רכבים במינכן לשבוע  בSixt לאוקטובר , המבחר גדול, המחירים סבירים לרכבים בקטגורית פרימיום סדאן (לדוגמא A6 למינהם )

800 יורו לא כולל ביטוחים 

תבדוק דרך שלמה סיקסט, לשבוע באוקטובר במינכן רכב מקבוצה מייצגת של הE-CLASS עולה 645 יורו ואם נכנסים דרך הלינק של הייטקזון  (שמשום מה גם לא חברי המועדון יכולים לקבל) אז המחיר יורד ל600 יורו. וזה כולל ביטול השתתפות מלא ונהג נוסף.

אגב לא יודע איפה בדקת אבל דרך אתר סיקסט הבינלאומי והאתר הגרמני המחיר לA6 הוא בערך 500 יורו/דולר לא כולל ביטוחים ונהג בודד.

עריכה אחרונה על ידי Michaelr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, CarloAbarth כתב:

בדקתי עם vpn  גרמני,  הE קלאס שדיברת עליה עולה 940 יורו דרך הייטקזון 

מוזר, באיזה תאריכים אתה בודק? ניסיתי מספר אופציות לשבוע בתחילת, אמצע וסוף אוקטובר והמחירים הם בין 600 ל650 יורו:

image.thumb.png.1d8fda47a6437f95e0e620857f0a4717.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Michaelr כתב:

מוזר, באיזה תאריכים אתה בודק? ניסיתי מספר אופציות לשבוע בתחילת, אמצע וסוף אוקטובר והמחירים הם בין 600 ל650 יורו:

image.thumb.png.1d8fda47a6437f95e0e620857f0a4717.png

3-9 באוקטובר 

עריכה: צודק 

Screen Shot 2022-08-09 at 13.58.13.png

עריכה אחרונה על ידי CarloAbarth
  • רעיון טוב! 1

Not the sound of silence.🇮🇹

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...