Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירי שכירת רכב בחו"ל - פשוט טרוף!

avz
שימו לב! השרשור הזה בן 565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 13 שעות, dani666 כתב:

ברור שיש אלטרנטיבה של לא.  אבל האם היא רלוונטית לנסיעה שתכננת ?  כי אם כן - מדוע מראש רצית לשכור?

ויש כמובן אלטרנטיבת לא נוספת - לא לצאת בכלל לטיול.

ואפשר גם לפתוח במלחמה גרעינית וכל הבעיות האחרות יעלמו.

באמת, מאד שנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כנראה מדובר בבעיה נקודתית במערב אירופה. שכרתי רכב בהונגריה לפני 3 חודשים. בעת שהגעתי לדלפק, הפקיד הציע לי 2 אופציות שדרוג לרכב. כאשר החזרתי הרכב, מגרש החניה של חברת ההשכרה היה מפוצץ ברמה שהבחור שקיבל את הרכב אמר להשאיר אותו ליד המשרד באמצע נתיב נסיעה

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף מאי שכרתי מאזדה 3 ידנית לשבוע ימים. התענוג עלה לי 3500 ₪ לפני ביטוח מורחב.

שבוע לפני הטיסה נכנסתי לבדוק שכל ההסכמים בתוקף וגיליתי להפתעתי שהמחיר להזמנה יותר זול.. גולף אוטו' לאותה תקופה

תעלה 2600 ₪ כולל כל הביטוחים..

הזמנתי וביטלתי את הקודם וכך חסכתי 1500 ₪ בערך.

• רעיון טוב! 2

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמזמינים הרבה זמן מראש, תמיד כדאי להמשיך ולבדוק מדי פעם. 

חתכתי את מחיר ההשכרה שלי באמגליה עכשיו בחצי כי המחיר ירד מאז שביצעתי את ההזמנה המקורית. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בארץ נורא התייקר.

פעם היו רכבים להשכרה בסביבות 100-120₪ ליום, בהיעדר רכבים ידניים ב-60 אלף ש"ח ובהתחשב במצב ובמה שהקורונה עשתה - הדרך הכי זולה לשכור רכב כשהייתי באילת לפני כמה חודשים הייתה דרך האפליקציה של שלמה סיקסט Share. העלות הייתה 180₪ ליום כולל כל הביטוחים ועם הגבלה של 150 ק"מ ליום.

אבל אין ספק שגם בחו"ל התייקר, שכרתי לפני 6 שנים בגרמניה גולף ל-13 ימים (בפועל קיבלתי קשקאי) וזה עלה לי פחות מ-2000₪ כולל שני נהגים וכולל כל הביטוחים. הסתכלתי לא מזמן על המחירים בגרמניה והם התייקרו בצורה משמעותית.

דווקא בקנדה המחירים סבירים, אם כי בהזמנה של כחצי שנה מראש.

בעבר שקלנו לטוס לשם ורכב פשוט כמו קיה ריו עלה 4500₪ לשבועיים. עכשיו יש לי שתי השכרות של פורד פיוז'ן (בתקווה לקבל קאמרי היברידית, אותה קטגוריה) עם כל הביטוחים שניתן לעשות בקנדה, שתיהן לשבוע (כל אחת באיזור אחר) ועלה לי הרבה פחות מ-4500₪.

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תשווה את זה לקדם קורונה - ב-2018 שכרתי רכב one way מוונקובר לקלגרי. דגם מייצג יונדאי סונטה (קיבלתי גראנד צ'ירוקי), עלה CAD930  , בערך 2500 ש"ח, ל-10 ימים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר = טרום קורונה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי "קדם קורונה"

וצריך להוסיף שבערך שליש מהעלות היה ה-one way. בלעדיו זה היה משהו כמו 1600-1800 ש"ח. ובעצם עשיתי לחברת ההשכרה טובה - קיבלתי בוונקובר רכב עם מספר של אלברטה והחזרתי אותו לקלגרי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם עשיתי טובה לחברת השכרה ככה,

שכרנו רכב בדרזדן, קיבלנו רכב עם לוחית הולנדית והחזרנו אותו בפרנקפורט. לא קיבלתי על זה שום הנחה מן הסתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת זאת, לפני הרבה שנים, אחותי ובעלה הזמינו פיאט אונו לנסיעה מאיטליה להולנד. תמורת לקיחת הרכב לאיזו עיר בצד הגרמני של הגבול הם שודרגו לאודי מפוארת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי X5 לחצי השני של אוגוסט. 14 יום, סיקסט מינכן. 10 אש"ח כולל ביטול השתתפות מלא של SIXT. שנה שלישית כבר שאני שוכר בסגמנט הזה במינכן והמחיר נשאר כמעט זהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שמיקום ההשכרה משפיע מאוד על המחיר, השכרה בשדה תעופה גדול תהיה כנראה יקרה יותר.

חזרתי לפני שבוע מגרמניה, שכרנו ל-11 ימים רכב מבקבוצה של פאסאט סטיישן (בפועל קיבלנו מרצדס e class סטיישן).

ההזמנה בוצעה בחודש מאי ושילמנו 1100 יורו.

• אהבתי 1

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש עמלות על השכרה בשדה תעופה ממה שראיתי בהשכרות שלי.

מה שכן, מהרושם שלי, בשדה התעופה היו רכבים טובים ושמורים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בעיקר במערב אירופה. שכרתי עכשיו לשבוע בפולין SUV אוטומטי ב-Hertz (סקודה קודיאק) וזה עלה בערך 450 דולר. לפני הקורונה אותה ההזמנה הייתה עולה בערך 400 דולר. ההזמנה בוצעה בערך 3 שבועות לפני מועד השכירות בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...