Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיבוי אורות אוטומטי

zeuu7s
שימו לב! השרשור הזה בן 706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באיזה רכב מדובר?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה אחי. 

הכל בסדר. 

בסופו של דבר, הם ייכבו. 

• מצחיק 6

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אבין,

-נרשמת לפורום

-כתבת שאלה

-לא סיפקת שום פרטים על הרכב אז תצטרך לרשום עוד לפחות 2-3 תגובות.

הקטע בעצלנות זה לא לעבוד קשה, לא? 

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, davemustaine87 כתב:

שאני אבין,

-נרשמת לפורום

-כתבת שאלה

-לא סיפקת שום פרטים על הרכב אז תצטרך לרשום עוד לפחות 2-3 תגובות.

הקטע בעצלנות זה לא לעבוד קשה, לא? 

בעצלנות? איפה התעצלתי? סיפקתי שיש כיבוי אורות אוטומטי לא ידעתי שצריך יותר. והייתי חצי רדום

תודה למי שענה

עריכה אחרונה על ידי zeuu7s
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, zeuu7s כתב:

תי שיש כיבוי אורות אוטומטי לא ידעתי שצריך יותר

יש מכוניות שאם השארת את האורות דלוקים, הם ישארו דלוקים עד שיגמר המצבר. 

יש מכוניות שהאורות כבים עם סגירת סוויץ'. 

יש מכוניות שהאורות כבים עם סגירת סוויץ' אבל אם לאחר מכן כיבית והדלקת שוב, הם ידלקו אפילו שהסוויץ' סגור. 

יש מכוניות עם מערכת חשמל חכמה שלאחר כ 20-30 דקות או כשמזהה מתח מצבר נמוך, מכבה את כל הצרכנים. 

יש מכוניות שמעבירות אוטמטית מאור נמוך לאור חניה לאחר סגירת סוויץ', אור חניה צורך יחסית מעט חשמל. 

יש מכוניות שהן כמו האפשרות הראשונה אבל היבואן בארץ התקין קופסת ממסרים ואז הן כמו האפשרות השניה. 

לכן רצוי לרשום באיזה דגם רכב מדובר ואיזה שנה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אם בורר על מצב אוטומטי וסגרת את הרכב כל תאורה של הרכב צריכה להתכבות (לא תמיד מייד יש רכבים שיש להם השהייה מסוימת) אבל בסוף זה נכבע. מצד שני הוא אמר שהוא שיחק עם הבורר לפני וגם אם הוא חושב שזה במצב אוטומטי עדיין יש סיכוי שהוא לא ואז אורות ידלקו :) לכן אני במקרה כזה הייתי יורד לבדוק את הרכב..אבל זה אני

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...