Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלי רכב לא תקינים - השערות/תובנות.

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, המחליף כתב:

יש את זה בהמון רכבים אירופאיים, נדלקת נורה צהובה של מנורה כזו, וזה אומר לבדוק איזה אור נשרף.

יש את זה בפונטו 2002 אפילו.. בסקודה בכל הדגמים וכו'.

אני בהחלט מקפיד על אורות דרך ובלם תקינים, ואכן אני מעיר לאנשים אחרים לא פעם על זה, כי פעם אחת סיכנו אותי (חזרתי לנתיב ימין ולא ראיתי שזה רכב כי חשבתי שזה אופנוע- כי נשרפה לו נורת הפנס הקדמי!!).

בקליאו 2016 שהייתה לי לא היה כזאת נורה, יום אחד עמדתי בחניון ריק בלילה מול קיר וראיתי שנורה אחת דולקת לי.

בגולף 2018 שהייתה לי לא רק שהיה לי אלא היה רשום איזה נורה בדיוק נשרפה בהודעת שגיאה שהיית מניע את האוטו.

• מעניין 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 4 שעות, חולגי כתב:

פה זה פורום רכב. לא צריך לזלזל במשתמשים (במיוחד הוותיקים) :mm_wink:.

חלילה, סך הכל רציתי לומר שזה לא ממש מפתיע אותי שהישראלים מזלזלים בנורות, זה נובע מאותן סיבות שפותחים דלתות על רכבים בחניה, מרכיבים צמיגים וחלפים סיניים וכו' - לישראלי הממוצע לא ממש איכפת מהמכונית שלו (או של אחרים).
אם זה הצטייר כזלזול בדבריך, אני מתנצל - זה לא עבר אפילו ליד קו המחשבה שלי :)

• אהבתי 3

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@shellcase ה"זלזול" (אם שמת לב) היה בקריצה.

הזלזול האמיתי הוא של המשתמשים ברכב, שכמו שלא בודקים ומחליפים נורות, הם נוסעים עם צמיגים עם לחץ אויר נמוך מדיי, צמיגים שלפעמים גמורים (על תוצרת צמיגים סינית איני מדבר כבר), רגליים על הדאשבורד, לא מאותתים, נדחפים בתורים, חולמים ברמזורים וחונים באמצע הרחוב "רק לרגע".

אמרת תרבות. פה זה לא הגיע לידי תרבות (תרבות רכב ונהיגה עוד רחוקה מאחור).

• אהבתי 2
  • מצחיק 1

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, חולגי כתב:

@shellcase ה"זלזול" (אם שמת לב) היה בקריצה.

הזלזול האמיתי הוא של המשתמשים ברכב, שכמו שלא בודקים ומחליפים נורות, הם נוסעים עם צמיגים עם לחץ אויר נמוך מדיי, צמיגים שלפעמים גמורים (על תוצרת צמיגים סינית איני מדבר כבר), רגליים על הדאשבורד, לא מאותתים, נדחפים בתורים, חולמים ברמזורים וחונים באמצע הרחוב "רק לרגע".

אמרת תרבות. פה זה לא הגיע לידי תרבות (תרבות רכב ונהיגה עוד רחוקה מאחור).

בא נאמר שזה הצרות הקטנות של ה"תרבות הישראלית".

ובנושא הרכב לי הרבה יותר מפריע שלא עוצרים במעברי חצייה מזה שלא מחליפים נורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, מאזדה חבוטה כתב:

בא נאמר שזה הצרות הקטנות של ה"תרבות הישראלית".

ובנושא הרכב לי הרבה יותר מפריע שלא עוצרים במעברי חצייה מזה שלא מחליפים נורות.

דווקא הציות לתקנה הזו יחסית טוב. לא מושלם, כמו לכל תקנה אחרת, אבל בהחלט טוב, ויש גם אכיפה.

נושא הנורות קשור לחוסר תשומת לב (בפנסים הקדמיים) ולכך שבאמת קשה לבדוק את האחוריים בלי סיוע. ויש עוד דבר - החלפת הנורות יותר מורכבת מאשר בעבר, אם בגלל צפיפות בתא המנוע, ואם בגלל שימוש בכל מיני נורות מוזרות שלא כל אחדמוצא בקלות.

ועניין אחרון: מפעם לפעם אני מעיר לאנשים עלצפנסים תקולים. אפילו הערס הכי מפחיד אומר תודה (ומי יודע מה הוא עושה עם האינפורמציה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שמתי לב לתופעה- באמת מוזר.
בנוסף אצלי בגרנדה פונטו יש התראה על נורה שרופה ואפילו מופיע במסך איזה נורה בידיוק שרופה- כולל על לוחית רישוי שמידי פעם קופץ לי ואני מסדר.

מוזר למה זה לא קיים בכל המכוניות- במיוחד החדשות.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

ועניין אחרון: מפעם לפעם אני מעיר לאנשים עלצפנסים תקולים. אפילו הערס הכי מפחיד אומר תודה (ומי יודע מה הוא עושה עם האינפורמציה).

בפעם האחרונה שהערתי למישהו על פנסים קיבלתי צעקות, וזה היה עוד מקרה טוב שכשעצרתי לומר למישהו שהבגז שלא לא נסגר טוב (לא מחפצים אלא תקלה) התקלחתי בקללות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, מאזדה חבוטה כתב:

האחרונה שהערתי למישהו על פנסים קיבלתי צעקות,

מה אני עושה? תשובה: בא לבנאדם, אומר לו יש לך אחלה רכב, נראה שמור ומיוחד, רק בשביל שיהיה סופר מושלם- כדאי לך שכל הנורות יעבדו למען הבטיחות של כולנו... תאמין לי זה תמיד עבד לי.

וכמובן מסביר שזה סיפור של 20-30 ש"ח..

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוויסט בעלילה: מדובר בטויוטה קורולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיאט ריגאטה 85 הייתה אתראה.

בסוברו לאונה 82 היה.

בפולצפגן קאדי 2010 היה.

בסוזוקי איגניס 2003. לא אייתה  אתראה.

המנורת ברקס הימנית היתה נשרפת כל שנה.

רוב המנורות היו מקוריות בנות 14 שנה.

לפי דעתי המנורות. היום מאיכות גרועה. וגם החום לא מוסיף.

וגם הרכבים מבלים יותר בפקקים. 

גם אני מאיר לפעמים. ואומרים לי כן אני יודע. אבל נוסעים.

שבועות אם מנורות שרופות.

יש שמתיחסים ואומרים תודה.

אצלי ברכב יש מנורות להחלפה. בשעת הצורך.

עריכה אחרונה על ידי yor2
  • רעיון טוב! 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...