Jump to content

מאזדה חבוטה

 • הודעות

  33
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  מאזדה 3 2006

הנקודות של מאזדה חבוטה

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

2

מוניטין

 1. פגשת פעם מכסים של תשתיות שיש בכל כביש שהם חלקים לגמרי אם הכביש?? מניסיון למכתב לא מקבלים ייחס רציני אבל ברגע שזה לא סתם "מכתב זוטר" אלא "התראה לפני תביעה" המכתב מקבל יחס של אחמים
 2. זה וודאי נכון לגבי הבנזין אבל מה אם היברידי גם שם הנתונים האמתיים בטוח פחות טובים. תבדוק האם צריכת הדלק שטויוטה מביאה על איזה נסיעות היא מדברת בגלל שהחיסכון בנסיעות איטיות הרבה יותר משמעותי בהיברידי וא"כ הנתונים האמיתיים קרוביםאו אולי אפי' יותר טובים. השוק של רכבי הבנזין מתישהו וודאי יגמר, לך תדע אם עוד חמש שנים יהיה ביקוש לרכבי בנזין משומשים.
 3. אני חושב שהבעיה לא בממשלה אלא בנו, כלומר לשלטון אף פעם לא אמור להיות אינטרס מצד עצמו לעשות משהו כול פעולה נגזרת מאיך זה יועיל בבחירות הבאות מבחינה אלקטורלית, ביום שדברים כמו פקקים יעניינו את הבוחר בדרכו לקלפי ולא רק ימין ושמאל וכל החרטות האלה זה יעניין ועוד איך את כל הפולטיקאים וכיון שזה לא הולך לקרות אין מה לחכות לשיפור כלשהו בתחב"צ.
 4. יותר משנה סוג הנסיעה אבל וודאי שאם באופן כללי נוסעים קצת זה לא רווחי.
 5. תודה רבה על העזרה בכ"א אני ינסה קודם לבד. איך זה קשור לבעיה שלי?
 6. לגבי צריכת הדלק שום דבר לא מוחלט אבל וודאי שאם הנסיעות שלך הם בעיקר עירוניות החיסכון יהיה משמעותי ואם זה בעיקר בנעירוני זה כמעט ולא מורגש. לגבי ירידת הערך היא גבוהה יותר מהרגילות בעיקר בגלל החשש על הבטרייה ולכן אם אתה מתכונן למכור עוד שנה שנה וחצי הירידה תהיה סבירה בעוד שעוד ארבע שנים למשל הירידה דרסטית יותר. עליית המס על היברידיות החדשות מסברה אמור לעשות טוב לשוק המשומשות. לגבי התאוצה מהרגשה שלי בהיברידית היא טיפה יותר טובה אבל לא בדקתי את זה בצורה מקצועית.
 7. לא מסתבר שהוא עבר צמוד כ"כ לאבן שפה זה מסתמא נהיה באמצע הבור ותזכור שזה רק אולי אולי הבור הזה.
 8. בפעם האחרונה שהערתי למישהו על פנסים קיבלתי צעקות, וזה היה עוד מקרה טוב שכשעצרתי לומר למישהו שהבגז שלא לא נסגר טוב (לא מחפצים אלא תקלה) התקלחתי בקללות.
 9. בטח אתה תמיד לוחץ על הברקס ונותן לעקוף😋
 10. בא נאמר שזה הצרות הקטנות של ה"תרבות הישראלית". ובנושא הרכב לי הרבה יותר מפריע שלא עוצרים במעברי חצייה מזה שלא מחליפים נורות.
 11. הי לא אמורה לגרום לאנשים לא ליסוע אלא לעבור לתחב"צ ותאורטית היא יכולה לעשות את זה אם לא שהסיבה שלא נוסעים בתחב"צ זה לא הכסף אלא זה שהיא זבל, והדרך היחידה לפתור את הפקקים זה ע"י שינוי מקיף בתחב"צ.
 12. אתה יכול בקלות לקבל לפחות חלקית בלי ללכת לבית משפט אלא רק אם "התראה לפני משפט", מנסיון כל מקום שאתה רוצה לקבל יחס רציני אתה רק צריך לצרף את המכתב הזה ומתקשרים אליך אם פשרה של חלק מהנזק, אלא א"כ גם ניסוח של מכתב זה "מאמץ מנטלי" גדול מדי.
 13. אפשר אבל לא באונליין ולא בבנק הדואר אלא רק במשרד הרישוי ואני חושב שצריך אישור או ליווי של הורה. https://www.gov.il/BlobFolder/policy/vehicle_change_ownership_or_sale_by_minor/he/Vehicle-change-ownership-purchase-or-sale-by-minor.pdf צריך אישור ותעודת זיהוי מקורית של אחד ההורים.
×
×
 • תוכן חדש...