Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלי רכב לא תקינים - השערות/תובנות.

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, המחליף כתב:

מדהים אותי שבשנת 82 כבר היה כזה פיצ'ר..

זה לא טכנולוגיה כל כך מתקדמת, רק צריך מעגל שמזהה שיש פתח(מעגל פתוח) במערכת תאורה או שהיא(המערכת תאורה) לא שואבת את ההספק שהיא אמורה לשאוב (אמור לקחת 100W ובפועל יש צריכה של 70W = מנורה של 30W נשרפה) ויצרן שאכפת לו מזה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 31.7.2021 בשעה 23:09, ניקו פ. כתב:

עצלנות נטו, כמו חניה שלא בין הקווים. אני מרכז העולם, ישראלים וכו'.

כולנו היינו בחו"ל, חווינו את האחרת, חזרנו בבכי. אנחנו מזרח תיכון בתרבות (בממוצע כמובן).

לא יעזור כלום.

לא חושב שצריך להקצין כ''כ. לא אחד כאן קרה שנורה כזו או אחרת לא עבדה לו. לכל אחד לקח קצת זמן עד ששם לב לזה. לכל אחד שזה קרה לו היום כנראה מי שמהירו לשפוט אותו. 

מה שכן, באירופה באמת תרבות הנהיגה היא עולם אחר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיצ'ר לא פיצ'ר שקיים ברכבים, פעם ב.. עושה בדיקה של תקינות האורות. חלק משגרה (כמו שאני בודק לחץ אוויר בצמיגים ולא תמיד מסתמך על TPMS) 

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תחום מוזנח יותר בעולם הרכב הישראלי מאשר התאורה. זה ממש לא נגמר בנורות שרופות; אנשים נוסעים עם פנסים עכורים ברמה שהם כמעט אטומים, או רפלקטורים דפוקים, פנסים לא מכוונים, אין מושג מה עושה "הגלגלת הזו שם בצד שמאל" למי שיש כזו, אז שמים על 4 כי "כנראה זה הכי טוב" ונוסעים עם פנסים שמאירים לתוך הכביש 10 מטר קדימה. כאילו התאורה זה רק ליופי ולא קשורה ישירות לבטיחות הנהג, הנוסעים והסובבים אותו. תודה לאל שבהדרגה נכנסת תאורת לד המלא וכנראה שתופעות כאלה יהיו פחות נפוצות עם הזמן.

מצד שני כניסת ה-DRL זימנה לנו בעיה חדשה של מעופפים שנוסעים עם DRL בלבד בחושך. גם לזה יש כנראה פתרון שהוצע פה פעם (מפסק עם מצב off קפיצי בלבד, מצב דיפולטי auto ומצב ברירה on). ולא דיברנו עדיין על אלה שנוסעים עם אורות ערפל קדמיים ואחוריים, וזה כבר ממש לא רק ערסים אלא גם אנשים נורמטיביים, כנראה בגלל חוסר מודעות; לפי ההיגיון שלהם כמה שיותר תאורה ככה יותר טוב. לזה עדיין אין כנראה פתרון טכנולוגי אלא רק הסברה ואכיפה, אבל לצערי המשטרה בישראל בוטלה אז אני לא רואה אור בקצה המנהרה (חיחי) בנושא הזה בזמן הקרוב.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת את הערסים ששמים נורות לד בסיאט לאון 2005 ומזדה 3 דור ראשון והתאורה לא מתפזרת בכלל אלא כלואה כולה בתוך הפנס שהפך לכחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלנו זה גם משהו שתאורת לד מקורית מהיצרן מכחידה עם הזמן.

כפיצוי יש יצרנים שמספקים לנו מתנות כמו הרנגלר החדש. מישהו פה התלונן לפני כמה חודשים שהדבר הזה מסנוור בטירוף - זה נכון, נסעתי לפני אחד כזה וזה באמת מאיר כמו פנסים של איצטדיון. מזעזע ממש.

• אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אורות בלם לא היה לי בעיה מעולם, אך אני יכול להעיד על הרכבים שהיו לי- מאזדה 3 ו208, שבהם אם נשרפת נורה קדמית, אין שום התראה.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...