Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר רשום ממשטרת ישראל זה יעזור לי לא לקחת את הדואר?

שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי הודעה על דואר רשום ממשטרת ישראל במקביל קיבתי מכתב מהרל"ב שאיזה אחד צילם אותי עושה עברת תנועה... 

השאלה אם לגשת לקחת את הדוח

שאלה שנייה מה הדוח על עקיפה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יעזור לא לקחת את הדואר, כי דואר חוזר מסיבה של "לא נדרש" נחשב כאילו נמסר לעניין החסד"פ (חוק סדר הדין הפלילי).

לעקיפה יש כמה סעיפים, על מה מדובר?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעלי ,

גש , קח את הדוח. אין טעם להתחמק כי זה נחשב כאילו לקחת אותו 

אחרי שתקבל את הדוח , תוכל לדעת מה הדוח ,

ואולי לפתוח שרשור בפורום המשפטי שם ינסו לראות אם יש בעיה בדוח שאולי ניתן לבטל או לבקש עבירה פחותה 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, איציק ו כתב:

איזה אחד צילם אותי עושה עברת תנועה... 

אהבתי את הניסוח - זה מנגנון שנקרא "שומרי הדרך" - אנשים שמצלמים עברייני תנועה ומעבירים את הסרטונים בזמן אמת, והסרטונים עוברים בדיקה על ידי שוטרי תנועה לפני שניתן דו"ח במקרים המתאימים.

חפש את הנושא בפורום - היה עליו דיון מעמיק לפני ימי הקורונה.

לגבי לקיחת הדואר הרשום - הדואר נחשב כנמסר 14 יום לאחר שנשלח, כך שהמנעות מאיסופו לא תועיל לך. לעומת זאת קבלת הדו"ח, לימודו ובדיקת הסרטון אולי יוכלו לאפשר לך לערער עליו. הפורום המשפטי כאן עומד לרשותך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תיקח זה יחמיר את הבעיה. לי נתנו דו"ח (העירייה) והשליח לא מסר לי אותו בזמנו (דואר ישראל ...) ובכלל לא ידעתי שיש לי דו"ח . שנה אחרי אני מקבל דואר עם דו"ח + ריבית פיגורים + עמלת גניבה כלשהי.

אני ניגש עם הדו"ח לדואר ושואל למה השליח לא מסר לי את הדוח בזמנו..הפקידה התקשרה אליו והוא אומר שהוא הניח לי אותו מתחת לדלת..ואני מה?? ככה מוסרים דו"ח ? וזה בכלל לא היה מתחת לדלת.. אגב הוא לא זכר גם איזו דלת.

הבנתי שאין טעם להתווכח , ואין מה לעשות. ניגשתי לעירייה כדי לקבל קצת חסד ..קיבלתי בתמורה אטימות ומירמור וביזבוז של מלא זמן.

מה גם שהבנתי שיש תאריך X לשלם את הדוח שאם אתה לא משלם אותו אתה מסתבך עם העירייה והכוח שלה כמעט אין סופי בדבר הזה. עם דוח מסכן של 500 שקל החשבון שלך יכול להיות מעוקל ועוד כמה דברים נחמדים עם הוצאה לפועל.

בקיצור, תשלם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, sperial כתב:

אהבתי את הניסוח - זה מנגנון שנקרא "שומרי הדרך

אני הייתי מנסח את זה בשמם האמיתי:

"שטינקרים".

פ"ש, קח את הדואר, ופתח נושא בפורום הייעוץ.

אל תפחד מתמונות וצילומי ווידיאו כאלה ואחרים, כי לפעמים גם ניתן לפצח את קו התביעה שלהם. בקלות. 

רק שאנשים מעדיפים לוותר ולשלם את הקנס, ולחסוך את "כאב הראש" 

מספיק שאתה מבקש להישפט, ומבקש שה"צלם" יגיע לבית המשפט לתת עדות בתיק, ולענות על שאלות.

הוא צריך להגיע לדיון בעיר מגוריך. ואם זה לא מסתדר לו, והוא לא יופיע, סיכויים גבוהים מאוד שיזכו אותך.

אבל לפני כל זה, קח את כל חומר החקירה, ובעיקר את הסרטון, ובקש ייעוץ בפורום המשפטי,

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט לא ייערך בעיר מגורי מקבל הדו"ח, אלא לפי מיקום העבירה.

עשית עבירה באילת - תישפט באילת, עשית בחיפה - תישפט בחיפה.

כדי להזיז את מקום המשפט זה סיפור מהפטרה שלרוב גם לא מאושר.

מעבר לזה, למיטב ידיעתי בד"כ המצלם (כלומר שומר הדרך) מקבל פטור מהגעה למשפט, ומגיע רק השוטר שהנפיק את הדו"ח (על סמך הצילום).

ולשוטר הזה אין שום סיבה לא להופיע, הוא מקבל על זה יום עבודה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yossiaviel כתב:

אני הייתי מנסח את זה בשמם האמיתי:

"שטינקרים".

פ"ש, קח את הדואר, ופתח נושא בפורום הייעוץ.

אל תפחד מתמונות וצילומי ווידיאו כאלה ואחרים, כי לפעמים גם ניתן לפצח את קו התביעה שלהם. בקלות. 

רק שאנשים מעדיפים לוותר ולשלם את הקנס, ולחסוך את "כאב הראש" 

מספיק שאתה מבקש להישפט, ומבקש שה"צלם" יגיע לבית המשפט לתת עדות בתיק, ולענות על שאלות.

הוא צריך להגיע לדיון בעיר מגוריך. ואם זה לא מסתדר לו, והוא לא יופיע, סיכויים גבוהים מאוד שיזכו אותך.

אבל לפני כל זה, קח את כל חומר החקירה, ובעיקר את הסרטון, ובקש ייעוץ בפורום המשפטי,

סליחה, אבל אתה לא בכיוון!

אם הבן אדם עשה עבירת תנועה - אז זו עבירת תנועה ואם הוא גם סיכן נהגים אחרים בתהליך (ואני רואה בשלוש השעות היומיות שלי על הכביש לפחות 2 אירועים שהם "כמעט ונפגע" בגלל השתוללות וחוסר שכל כללי) - אז זה רק מגיע לו (כמה פעמים הצטערתי שאני לא יכול לעשות את זה בעצמי....).

אתה באמת מעדיף שיהיו סביבך אנשים שחותכים/עוברים באדום/לא עוצרים בעצור, נוסעים 180 בכביש 6, תוך כדי זיגזוג "על המילימטר" בין מכוניות ואף אחד לא ידווח עליהם? אלא אם אתה אחד מאלו.....

עריכה אחרונה על ידי ליסינג בצער
  • אהבתי 4

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ליסינג בצער כתב:

כמה פעמים הצטערתי שאני לא יכול לעשות את זה בעצמי...

יש לך פלאפון חכם ? עבר פלילי נקי ?

תבדוק אם אתה יכול להיות שומר דרך...

כאילו , צריך עוד משהו ?

---------------------
הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים.
הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ליסינג בצער כתב:

סליחה, אבל אתה לא בכיוון!

אם הבן אדם עשה עבירת תנועה - אז זו עבירת תנועה ואם הוא גם סיכן נהגים אחרים בתהליך (ואני רואה בשלוש השעות היומיות שלי על הכביש לפחות 2 אירועים שהם "כמעט ונפגע" בגלל השתוללות וחוסר שכל כללי) - אז זה רק מגיע לו (כמה פעמים הצטערתי שאני לא יכול לעשות את זה בעצמי....).

אתה באמת מעדיף שיהיו סביבך אנשים שחותכים/עוברים באדום/לא עוצרים בעצור, נוסעים 180 בכביש 6, תוך כדי זיגזוג "על המילימטר" בין מכוניות ואף אחד לא ידווח עליהם? אלא אם אתה אחד מאלו.....

אל תהיה קיצוני, עם הדוגמאות שנתת..

ההתייחסות כאן, היא לעבירות קלות. כאלה שמכניסות בעיקר כסף לקופת האוצר ותו לא. לא כל עבירת תנועה קלה מסכנת חיים.

ותוציא לך מהראש שמישהו בארץ נוהג כמו בשיעורי הנהיגה, ואם כן אתה משלה את עצמך.

אף אחד במדינה, [לפחות אלה שאני מכיר], לא נוהג כמו בשיועור נהיגה, או כמו בטסט.

כולנו חורגים טיפה. אף אחד לא ייסע בכביש הערבה 90 בדיוק. אבל יש כאלה שכן. וגם בפחות. אם התעסקות בדברים אחרים מלבד ריכוז בתנאי הדרך.

כבר יצא לי לראות סרטונים של "שומרי דרך", עם "עבירות תנועה חמורות",{כמו שאתה מתאר אותם}.

רוב רובם מתייחסות לנהג,[מבצע העבירה כביכול], שעוקף [כאן השוטר מוסיף את מילת הקסם:"בפראות ובמהירות מופרזת"],שיירה איטית שנוסעת בנתיב השמאלי. ומצלם התמונה, [איך לא?] מצלם מהנתיב השמאלי.

אבל לנסוע בצד שמאל ולעבור עבירת תנועה מעצבנת, כדי לצלם "עבירה חמורה" אחרת, זה בסדר.

על עבירות תנועה, שהם מעצבנות מאוד, לפחות אותי, בראש הרשימה זה נהגי המוניות כאן בעיר. פשוט גיונגל.

ולגבי שומרי הדרך הללו, מי אחראי אליהם, שהם בעצמם לא מבצעים עבירות? גם אם קלות, כן? אתה?

וכן. מבחינתי הם עדיין, שטינקרים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, העבירות הכי נפוצות באכיפה של שומרי הדרך הן:

1. עקיפה בפס לבן רצוף

2. פנייה במקום אסור (כולל פרסה)

3. נסיעה בחד סטרי נגד הכיוון

4. נסיעה שלא בהתאם לחץ

כולן ללא יוצא מן הכלל עבירות בריונות מסוכנות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתה ראית, אבל הלוואי וזה היה,[או יהיה] רק מה שרשמת. 

כי אני ראיתי דברים אחרים.

וזה מרגיז ועצוב, שהמשטרה מאשרת גם את הדו"חות השוליים והמעצבנים, במקום להתמקד אך ורק בעבירות הרציניות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דו"חות שוליים אני בד"כ נחשף אליהם רק דרך הפורום פה. וזה ממש לא מספיק בשביל הסטטיסטיקה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yossiaviel כתב:

לא יודע מה אתה ראית, אבל הלוואי וזה היה,[או יהיה] רק מה שרשמת. 

כי אני ראיתי דברים אחרים.

וזה מרגיז ועצוב, שהמשטרה מאשרת גם את הדו"חות השוליים והמעצבנים, במקום להתמקד אך ורק בעבירות הרציניות.

סלח לי, אבל אתה ממש לא בכיוון.

כאחד שעושה 60 אלף ק"מ בשנה יש לי "קצת" מדגם של נהג ישראלי!

אני לא מדבר על נהיגה לפי הספר או כמו בשיעורי נהיגה.

הדוגמאות שנתתי הן אירוע יום יומי. לפחות פעם ביומיים חותך אותי רוצח שעושה סלאלום בכביש 6 במהירות של 180 קמ"ש בין מכוניות, שכל אחת נדרשת לבלום כדי שהמטמטם יוכל לרדת חצי דקה מוקדם יותר במחלף הבא (ולא - אני לא נוסע ב- 80 קמ"ש בנתיב שמאל ואני לא ילדה מהצופים).

והדוגמאות עוד רבות.

שטינקר זה מישהו שמפר קוד חברתי. אם אתה חלק מאותם רוצחים על הכביש כדי שמישהו שחושף אותם יחשב שטינקר - אז אתה לא רוצה לדעת את דעתי....

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...