Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר רשום ממשטרת ישראל זה יעזור לי לא לקחת את הדואר?

שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 43 דקות, ליסינג בצער כתב:

סלח לי, אבל אתה ממש לא בכיוון.

כאחד שעושה 60 אלף ק"מ בשנה יש לי "קצת" מדגם של נהג ישראלי!

אני לא מדבר על נהיגה לפי הספר או כמו בשיעורי נהיגה.

הדוגמאות שנתתי הן אירוע יום יומי. לפחות פעם ביומיים חותך אותי רוצח שעושה סלאלום בכביש 6 במהירות של 180 קמ"ש בין מכוניות, שכל אחת נדרשת לבלום כדי שהמטמטם יוכל לרדת חצי דקה מוקדם יותר במחלף הבא (ולא - אני לא נוסע ב- 80 קמ"ש בנתיב שמאל ואני לא ילדה מהצופים).

והדוגמאות עוד רבות.

שטינקר זה מישהו שמפר קוד חברתי. אם אתה חלק מאותם רוצחים על הכביש כדי שמישהו שחושף אותם יחשב שטינקר - אז אתה לא רוצה לדעת את דעתי....

60 אלף בשנה זה ק"ם מכובד.

גם אצלי יש פז"ם לא קטן של כמעט מיליון ק"ם, עם כל הרכבים שהיו לי, וגם כאלה שנסעתי אליהם.

תאמין לי שאני לא מבצע עבירות תנועה ולא מתפרע. 

אבל נוהג לפי תנאי הדרך. תבין מזה מה שאתה רוצה.

רוצח??? עדיין לא בגלגול הזה!

בוא נחזור לכיוון:

זו כבר פעם שנייה שאתה טוען "שאני לא בכיוון"..

מקווה מאוד שלא ראית אותי נוסע נגד הכיוון.

ולגבי המטורף שנוסע ועושה סלאלומים ב-6 , ב-180, אם איזה אקדח לייזר מדדת לו את המהירות?

או שנסעת אחריו במהירות שלו, וראית על הספידומטר שלך 180??

לא ברור העניין..

ולבסוף, למה אתה נפגע  אישית, כאשר מכנים אנשים מסויימים במילים כאלה או אחרות? 

אתה יודע מה? אני חוזר בי: "המלשינים של המשטרה"

עכשיו זה מסתדר לך טוב יותר?

• רעיון גרוע 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 5 שעות, yossiaviel כתב:

לא יודע מה אתה ראית, אבל הלוואי וזה היה,[או יהיה] רק מה שרשמת. 

כי אני ראיתי דברים אחרים.

וזה מרגיז ועצוב, שהמשטרה מאשרת גם את הדו"חות השוליים והמעצבנים, במקום להתמקד אך ורק בעבירות הרציניות.

אין דברים בגו. לרוב מאושרים דוחות של בריונות וסיכון חיים. בדיוק כפי ציינו כאן בשרשור. יתרה מזאת, "שומרי הדרך" אפילו לא מקבלים קבצי וידאו עם תיעוד עבירות של חניה באיסור לדוגמה. מעבר לכך, מה זה לדעתך "עבירות רציניות"? ומדוע שלא יאכפו גם עבירות "שוליים" כהגדרתך?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ח חזקי כתב:

לא מדוייק

אם אתה מכחיש את כתב האישום אין שום דרך להעביר דיון

אם אתה מודה ומיחוס ומתווכח בטיעונים לענוש אז אפשר בקלות להעביר

למי ענית ועל מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש בגוגל או במעלה השרשור (קישרתי את האתר הרלוונטי.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, eitanuch כתב:

איך נהיים שטינקרים? כלומר איך נהיים שומרי דרך? אין לי עבר פלילי.. 

יישר כח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, eitanuch כתב:

איך נהיים שטינקרים? כלומר איך נהיים שומרי דרך? אין לי עבר פלילי.. 

מתחילים בזה שמפסיקים לחשוב ולדבר כך ומנסים להכנס לדרך חשיבה שעשויה להציל חיים

אח"כ ממשיכים איך שספריאל הנחה. רק תיקון, התעוד עובר בקרה של אנשים בתוך הרלב"ד ומה שמיועד לאריזה למשטרה נשלח אליהם ורק שם שוטרים מטפלים בדיווחים ומחליטים מה לעשות.

למותר לציין אבל מתוך מה שאני רואה ברלב"ד, למתנדבים יש ביחד משהו כמו 600 שנות נסיון בתעבורה בעבר ובהווה.

אחפש את התעודים שלך בהמשך.... 

עריכה אחרונה על ידי אביG
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו לי, איפה אתם חיים? בגרמניה? אוסטריה? 

אתם כאן. כמו כולם. והמצב בכבישים לא נהייה טוב יותר. אלה להיפך.

המדינה שהייתה פקוקה כבר לפני הקורונה, עכשיו זה הפך לסיוט!

אז אל תבואו ותכתבו פה שאתם "ילדי טובים ירושליים", ופתאום נהייתם לי מורי לנהיגה, כי אתם לא.

כל אחד מאיתנו, ביודעין או לא, עבר, עובר, ויעבור עבירה כזו או אחרת, גם אם הקטנה ביותר, במשך הנהיגה שלו.,  

זה שלא נתפסתם, זה בגלל שהיה לכם מזל.

קיים מישהו מכם, [כן , מכל אלה ש"שומרים" או רוצים להיות כאלה], שנוסע כל היום עם 2 ידיים מודבקות קבוע להגה? או שכח לאותת פעם?

בהזדמנות אעלה כאן סרטונים של נסיעה שגרתית בעיר אילת ,ללא פקקים או רמזורים, ואין כאן 2 דקות "נקיות", שמישהו לא יבצע עבירה כזו או אחרת. דוגמאות? חלון פתוח ויד מחוץ לדלת עם סיגרייה ביד, יציאות מחניית רחוב לתוך נתיב נסיעה, ללא איתות וללא מתן זכות קדימה עד כדי בלימת חירום, קטנוע שנוסע על המדרכה, ללא קסדה. כל זה קרה בבוקר, בדרך לעבודה.

כביש 6?[או שנקרא עכשיו, "פקק-6"], זו פשוט זירת קרב. גם בנסיעה איטית כשיש עומס, אנשים שם עוברים נתיבים מימין לשמאל וההפך, מבלי לאותת, וגם להפריע לאלה שנוסעים בנתיב שלהם.

נכון. איתות. עבירה קלה של 2 נקודות, ו-250 שקל.[יתקנו אותי עם טעיתי במספרים] אבל מסוכנת מאוד, אותי אישית מטריפה פשוט. אז מישהו שם על זה דגש בכלל?

מתן זכות קדימה? המשפט הזה קיים {לצערי} רק בספרי התיאורייה, ובשיעורי נהיגה מונעת.

שלא לדבר על השתוללויות של הקטנועים בעיר, שאפשר לעשות מזה סרטים שלא נגמרים. 

מוניות? עזבו. להם מותר הכל.

מתי {לא} ראיתם  2 רכבים שעוצרים במקביל, סתם, כדי לדבר, וחוסמים את כל הנתיבים, ויוצרים עומס?

רוצים להיות "שומרי דרך"?

תתמקדו אך ורק ובאמת בעבירות המסוכנות ממש. כאן אני בעד. קיבלתם עוד רמזים במה שכתבתי.

ותיזהרו בנהיגה, כי "שטינקרים" אחרים, [סליחה, שומרי דרך], עלולים לצלם גם אותכם. אין הנחות כאן.

שבוע נפלא ורק בריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yossiavielחולק עליך. מי שיקפיד על הדברים הקטנים יקפיד גם על החמורים. סיכוי טוב שמי שיחטוף על אי איתות, במיוחד אם זה יצטבר לאיזה שלילה קצרה, ילמד להקפיד גם על עקיפה מימין או חיתוך נתיבים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yossiaviel כתב:

זו פשוט זירת קרב. גם בנסיעה איטית כשיש עומס, אנשים שם עוברים נתיבים מימין לשמאל וההפך, מבלי לאותת, וגם להפריע לאלה שנוסעים בנתיב שלהם.

נכון. איתות. עבירה קלה של 2 נקודות, ו-250 שקל.[יתקנו אותי עם טעיתי במספרים] אבל מסוכנת מאוד, אותי אישית מטריפה פשוט. אז מישהו שם על זה דגש בכלל?

100 ש"ח ו0 נקודות לכל עבירות איתות. שומרי הדרך ומשטרת תנועה לא מתעסקים בזה.

מתן זכות קדימה? המשפט הזה קיים {לצערי} רק בספרי התיאורייה, ובשיעורי נהיגה מונעת.

רוב העבירות יזכו אותך בהזמנה לדין, לצערי גם פחות נאכף, אבל אם יאכפו נגדך, תקבל את כל הצינור

שלא לדבר על השתוללויות של הקטנועים בעיר, שאפשר לעשות מזה סרטים שלא נגמרים. 

נכון. בד"כ הסיירת מתעסקת איתם, כי מאוד קשה לתפוס אותם עם ניידת. אם כי בהחלט קורה לא מעט.

מתי {לא} ראיתם  2 רכבים שעוצרים במקביל, סתם, כדי לדבר, וחוסמים את כל הנתיבים, ויוצרים עומס?

250 ש"ח, 0 נקודות. נאכף בעיקר ע"י פקחי ומצלמות ניידות.

רוצים להיות "שומרי דרך"?

תתמקדו אך ורק ובאמת בעבירות המסוכנות ממש. כאן אני בעד. קיבלתם עוד רמזים במה שכתבתי.

כאמור שומרי הדרך לא מחליטים על מה תקבל דו"ח, הם מגישים סרטון למרכזיה, ומשם עובד למתנ"א. כלומר 2 דרגים בשרשרת, יחליטו האם תקבל דו"ח ועל איזו עבירה.

ותיזהרו בנהיגה, כי "שטינקרים" אחרים, [סליחה, שומרי דרך], עלולים לצלם גם אותכם. אין הנחות כאן.

לשמחתי , יותר ויותר מצלמות שליטה ממוקמות בכבישים, צמתים ורחובות, כך שלא מדובר רק בשומרי הדרך וניידות משטרה שיכולים לזהות עבירות. ובנימה כללית יותר- הפוסל במומו פוסל

עריכה אחרונה על ידי fatboy1340

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ח חזקי כתב:

תשובה על להעביר את המשפט למקום מגוריך

לשם כך אתה צריך טיעון יוצא דופן באמת.

הסיבה: המדינה צריכה להטריח את העד/ים לבית המשפט וזה בדרך המעטה, לא סביר.

הדרך היחידה להעביר דיון למקום מגוריך הוא להודות באישום ולדון רק בטיעונים לעונש

לפני 21 שעות, eitanuch כתב:

מסקנה - לא לשאול איך להיות שומר דרך. אחרת כל ממורמרי הפורום יקפצו ויסבירו לכם למה אתם פושעים מרגע שנולדתם. 

איך אמרו הגששים: טועה, טעות , טעינו.

בהכירי  (אמנם וירטואלית)  את המשתתפים הקבועים כאן, אין כאן ממורמרים. יש אנשים אכפתיים וטובים עם דיעות מוצקות (ומוצדקות) שלא תמיד יעלו בקנה אחד עם מה שאתה חושב.

בד"כ התגובות הקשות מגיעות מאלה שלא אוהבים לקרוא את התגובות של אנשי הפורום שלא מתאימות להלך רוחם שלהם.

מה לעשות, לא כולם מסכימים עם כולם כל הזמן

בלי להעליב איש - הכלבים נובחים והשיירה עוברת

עריכה אחרונה על ידי אביG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום איציק היקר,

לא לאסוף את הדואר מהסניף של דואר ישראל לא יעזור לך, להפך, הקנס רק יעלה  ותצטרך לשלם יותר.

לעצתי, עדיף לך לשלם את הקנס בהקדם כדי להימנע מקנסות מיותרים...

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...