Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הוא הטויוטה של הלפטופים? (אמינות/עמידות)

yb
שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 14 דקות, shakedi כתב:

לסיכומו של עניין לדעתי למי שמחפש אמינות (אמרת טויטה) מקבוקים הם הפתרון המוצלח ביותר

לא נכנס לבחור בתקציב

בטח שלא בגודל 15.6/16 כמו שביקש

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, shakedi כתב:

מהעבודה אני עם נייד של G5 HP מסדרת ה-mobile workstations, וזאת על מנת להריץ סולידוורקס.

אין לי מילה אחת טובה להגיד על המחשב הזה, הוא בנוי רע, מסך שמחוויר לעומת המקבוק פרו 2007! שעדיין יש לי בבית וטראקפד מזעזע. 

אחחח, מי עוד עושה את הטעות של לקנות וורקסטיישן של HP שיש את הדל פרסיז'ן או ה thinkpad P series.... תנחומיי

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Pika007 כתב:

אחחח, מי עוד עושה את הטעות של לקנות וורקסטיישן של HP שיש את הדל פרסיז'ן או ה thinkpad P series.... תנחומיי

אמזון ארה״ב

אשפה מוחלטת

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, mrmiki1234 כתב:

אני אייצג פה עמדה קצת לא פופלרית, אבל המחשב שיחזיק הכי הרבה שנים והכי איכותי ביחס למחיר הוא דווקא מקבוק. אנשים משתמשים בהם במשך 7-8 שנים בלי בעיות מיוחדות.. 

כשתמצא מקבוק 15.6 בתקציב של 4k ש״ח, תקנה לי שלושה.

נ.ב. המקבוקים החדשים עובדים עם מעבד שונה (אפשר להשיג ישנים עם מעבד אינטל, הם פחות מומלצים). איך הוא עובד עם תכונות קיימות, זה סימן שאלה. לא הייתי מהמר על זה למחשב שנועד לעבודה או לפחות הייתי בודק בקהילה שמשתמשת בתוכנה, היא היא עובדת על המקים החדשים.

לפני 8 שעות, f31 כתב:

יש לי את הדגם עם מסך FHD(לפחות ע"פ הרזולוציה של המסך) אבל זה פאנל IPS.

לגבי הסרטון, זה היה פחות לגבי הרזולוציה ויותר לגבי הצבעים אותם המסך מציג.

ככל הידוע לי סדרת ה-P  של לנובו הכי מותאמת לעבודה עם CAD וכו עם מעבד גרפי.

גם המסכים שלהם אמורים להיות יותר טובים.

אבל נדמה לי שהם עולים כמעט כמו רכב קטן... 

אין כמעט ניידים בלי פאנל IPS, רק הבסיסיים ביותר, אבל זה שהפאנל IPS לבדו זו לא תוווית של איכות.

מבחינת כיסוי טווח של צבעים, זה פאנל פחות טוב. כמו שאמרתי, זה עניין מדיד.

יכול להיות שזה מספק אותך, אותי מספקת טלוויזית פלזמה ברזולוציה 720P (אני אפילו מעדיף), אבל זה עדיין הרזולוציה שלה נתונה, כמו הבהירות, כמו פרמטרים אחרים.

בשוק כל כך משוכלל, כמו שוק המחשבים הניידים, אין ארוחות חינם. כל יצרן בוחר סט של פשרות לתקציב, כאשר מדור לדור, זה פחות ופחות משנה. גם המסכים הולכים ומשתפרים, אבל, עדיין, יחסית, המחשבים של סדרה E הולכים על מסכים עם בהירות גבולית וכיסוי צבע לא טוב.

לצפייה במדיה, יש אופציות טובות יותר (למשל, סדרת ThinkBook).

אתה צודק לגבי סדרת P, אבל הם באמת יקרים, ופות״ש צריך אוטוקאד לשימושים קלים.

לפני 9 שעות, Liviur כתב:

מפרט לא רע. לזכרוני e זה דגם דיי בסיסי אבל סהכ נראה שיתאים לבחור.

הiris xe אמור להספיק לשימושים דיי סבירים

לגבי מסך - something’s gotta give בסופו של דבר בתקציב הזה. גם זה של הלנובו כנראה לא יהיה מלהיב

כן, אין ברירה, מקריבים את המסך, וזו גם ההעדפה של פות״ש. אם רוצים מסך טוב, ועל רכיבי החומרה הוא לא יכול להתפשר, אז צריך להתפשר על איכות הבניה, ולקנות ideaPad.

כן, ה-E בסיסי, אבל איכות הבנייה/מקלדת/touchpad מצויינים (השניים הראשונים מצויינים. נקודה. לא רק למחיר).

הסדרה הבאה, L, מוסיפה כל מיני דברים שלא מעניינים את פות״ש, כמו כניסות ויציאות, זיהוי פנים, רכיבים לניהול אבטחה ברשת ארגונית וכו׳.

אבל הלנובו בא עם שלוש שנים אחריות. זה משהו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...