Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם מתדלקים בכל פעם "פול טנק"?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין ספק שלקבלת תוצאה אופטימלית במדידת 0-100 כדאי שיהיו רק 2 ליטר בטנק. גם להוציא את הגלגל הרזרבי וכל דבר אחר. ושהנהג יהיה רזה..

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 דקות, שחורבז כתב:

תמיד הרגשתי הבדל בנסיעה בין ספורטאג 1.6 עם מיכל מלא לאותה אחת עם חצי מיכל - הראשונה הרבה פחות סחבה ברכב שגם ככה עם מנוע צנוע למידותיו. בשנים שהוא היה ברשותי לפעמים מילאתי רק חצי.

ש לך הסבר לתופעה?

בכל הרכבים שלי תמיד תדלקתי פול, גם כי זה מונע ביקורים תכופים, וגם כדי לעקוב אחר צריכת הדלק בכל טנק.

לעיתים אם נגמר הדלק בסמוך לסוף חודש כאשר בחןדש הבא צפויה ירידה, אני מתדלק ב20 שקל

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההיגיון להטריח את עצמי פעמיים לתחנת דלק?, הזמן שלי יקר יותר מכל דבר אחר - לא מוצא סיבה לא לתדלק פול, כשהייתי בצבא והתקציב דלק שלי היה מוגבל אולי רק אז הייתי מתדלק ברבעים וחצאים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתדלק ב 100 שקל, ולא מעניין אותי אם המחיר של הדלק עולה או יורד. 

אבל רגע ברצינות,

תמיד מתדלק מלא, אלא אם אני עם הג'יפ בדרום, וליטר סולר בתחנות מסויימות יקר משמעותית ממחיר ליטר סולר במרכז, ואני כבר בדרך חזרה על כביש, אז אתדלק מספיק שאגיע למרכז, ואת ה'פול טנק' אעשה בתחנות זולות. ההפרשים יכולים להיות של עשרות שקלים ולמעלה מכך. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר חופר שעובד בקרסו.

משאבת הדלק יכולה להידפק שהמיכל על הסוף שלו.

המיכל צריך להיות כמה שיותר מלא.

הוא מתדלק שהמיכל על חצי.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד טנק מלא, מלבד בשנים שהייתי רוצה עיתון בתדלוק של יום שישי, כאשר כל תחנות הדלק עמוסות

היום זה נראה ארכאי. לא מסוגל להחזיק עיתון יותר משני עשורים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרחבת את גבולות הדיון - מתי אתם נכנסים לתדלק?

לפני 2 דקות, LotusElise כתב:

יש לי חבר חופר שעובד בקרסו.

משאבת הדלק יכולה להידפק שהמיכל על הסוף שלו.

המיכל צריך להיות כמה שיותר מלא.

הוא מתדלק שהמיכל על חצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, מיץ פטל כתב:

מתי אתם נכנסים לתדלק?

בכל המכוניות, לא משנה מה, תמיד מתדלק פול ונכנס לתדלוק כשנורת מפלס דלק נמוך נדלקת. 

לא מאמין לשום סיפורים אחרים, אין לזה שום הצדקה טכנית. לא מבין מדוע לא לנצל את קיבולת המיכל שהיצרן תכנן ואם זה 60 ליטר להשתמש רק ב 30 או 40...בשביל מה השקיעו במיכל של 60 אם לא כדי שנשתמש בו? 

• אהבתי 5
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוהג בדיוק כמוך. מאמין שהיצרן היה מתייחס לנושא בספר רכב אילו הייתה סיבה מוצדקת.

רק לפני נסיעות ארוכות במיוחד, מעדיף לצאת עם מיכל מלא ואז התדלוק יכול להעשות על מיכל שאינו במינימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התדלוק ב-50 ש"ח (או 5 לירות, כפי שהכרתי את זה כשאבי קנה את הרכב הראשון שלו) - נובע מהנוחות להשתמש בשטרות בלי להזקק לקבלת עודף לא עגול בימים בהם התשלום היה במזומן, אני חושב שנהגים המשתמשים במזומן עושים זאת עד היום.

היה לי כרטיס אשראי לפני שהיה לי רכב, ואני מתדלק "מלא". בסופו של דבר חוסך בזבוז זמן בביקורים בתחנת הדלק, וכרטיס האשראי חוסך את הצורך לפנות למשרד התחנה ולהתעסק עם עודף. בכלל, אני מעדיף שימוש בכרטיס אשראי שמאפשר לי מעקב יותר טוב אחר ההוצאות (אבל זה דיון לאוף-טופיק).

בשנים האחרונות המצב היחיד בו השתמשתי במזומן היה בחו"ל, כאשר עמלת כרטיס האשראי לכל פעולה היתה גבוהה. עם ביטול עמלת הפעולה בכרטיס האשראי (נותרה רק עמלת המרת מטבע) עברתי לשלם בכ"א גם בחו"ל, ובהתאם לכך גם למילוי מיכל שלם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, מיץ פטל כתב:

נשמע שיש לספורטאג' מיכל עם 300 ליטר :-)

זה 50-60 ליטר.

אני עם מאזדה חלשה וגם מרגיש שביציאה מתדלוק מלא הרכב נוסע יותר בכבדות.

50 קילו זה כמו לסוע עם מישהי באופן קבוע ברכב.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Potato כתב:

50 קילו זה כמו לסוע עם מישהי באופן קבוע ברכב.

זה יכול להיות סבבה, אבל חסר נתון הגובה שלה. 

• אהבתי 3
  • מצחיק 3

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתווכח עם ההרגשה שיש לה תימוכין מתמטי ברור.

אך הוא דיבר על תחושה בהפרש של חצי מיכל... זה כבר ממש רגישות גבוהה.

אולי היציאה מהתחנה כללה שיפוע/עליה... זה משפיע יותר...

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, discoTD5 כתב:

זה יכול להיות סבבה, אבל חסר נתון הגובה שלה. 

50 קילו זה 50 קילו.

מה זה משנה אם היא משקל נקודתי במושב הקדמי או נוזלת על כל המושב האחורי?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...