Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם מתדלקים בכל פעם "פול טנק"?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עם דלקן פרטי וממלא מיכל מלא באופן קבוע, ברגע שמקבל חיווי על כ150 ק"מ לתום המיכל.
ברכב השני עם דלקן חברה, מקפיד למלא מיכל מלא ברגע שמגיע לרבע מיכל.

לפני שנים רבות כחייל בסדיר שנוסע על הרכב של ההורים בסופ"ש, בשבת בלילה לפני החזרה הביתה, הייתי ממלא את המינימום האפשרי לכיבוי נורת התדלוק. רק כדי לאפשר להורים להגיע לעבודה ביום ראשון.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במצב שתאר @banji man (בנים חיילים\סטודנטים, ממילא חיים על חשבון המשפחה) צירפתי כרטיס אשראי לנרתיק רשיונות הרכב כדי שימלאו את המיכל לגמרי. שוב, חסך ביקורים בתחנת הדלק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שנהג רק בארץ לא נתקל בתמרורים כאלה:

אני נתקלתי בהם בטיול שלי בארה"ב.

יש מקומות שמיכל דלק מלא הוא עניין של חיים ומוות.

סיפור שהתפרסם לפני חודש

unnamed.jpg

• מעניין 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכל מלא, כמובן תמיד רק באשראי.
@amosbmw המהדרין נוהגים לנענע את האוטו קצת ואז ללחוץ עוד על הידית כדי שיכנס עוד יותר דלק.

בס"ד
אנקדוטה קטנה - כשהיינו מתדלקים F-16, ומגיעים לסוף התדלוק, במידה ולא הגענו לכמות הנדרשת, היינו מנענעים את המטוס עד לקבלת התוצאה הרצויה[emoji16].

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכל דלק מלא אחת לשבוע וחצי-שבועיים כדי לא להיכנס פעמיים בשבוע לאיזור הפקוק של תחנת הדלק.

מאז שחזרתי לתחנת הדלק הישנה והטובה נגמרו ב"ה מהילות הדלק/ההתעסקות עם דלק לא איכותי וגם צריכת הדלק התחילה להתייצב על משהו ריאלי ולא כמו דב גריזלי זללן.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Potato כתב:

50 קילו זה 50 קילו.

ניסיתי לכתוב לך הסבר למה אתה טועה, אבל כל מה שרשמתי היה מאוד, נאמר, לא ממש פוליטקלי קורקט. 

אז ויתרתי על ההסבר. 

במקום זאת, אשא תפילה חרישית למענך. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, amosbmw כתב:

סיפור שהתפרסם לפני חודש

unnamed.jpg

בטיול בגיאורגיה בקווקז העליון כנ"ל .

בכל מדריכי הטיולים כתוב שחובה לתדלק לפני העלייה .

אנחנו היינו עם ג'יפ לקסוס שכור ושתיין אז בכלל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Buki כתב:

מכיוון שמעולם לא הבנתי מה ההגיון לתדלק פחות מ"פול" חוץ מבזבוז זמן, מעניין אותי לדעת האם גם היום תדלוקים בסכום כסף מסויים, כשלא ממלאים את המיכל עד הסוף הם דבר נפוץ כמו בתקופה המדוברת?
או שזה הפך להיות דבר נדיר והרוב מתדלקים "פול"? 

היום מתדלק תמיד "פול" אבל בגיל צעיר יותר הייתי מתנהל כך בעיקר בגלל העניין הכספי.

מגיל 17.5 (כשהוצאתי רשיון וקניתי רכב) עד השנים הראשונות שלאחר הצבא הייתי מתדלק לפי התקציב שהיה לי. בגיל הזה לא היה הרבה כסף להוציא וזה השפיע על התידלוקים.

היום כמובן המצב אחר ואין שום סיבה לא לתדלק מיכל מלא כשמגיעים לתחנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רוב השנים עם האלפא תדלקתי רק עד הסוף, גם ככה נגמר מהר יחסית.

בשנה האחרונה מתדלק חצי מיכל כי כמעט לא נוסע. הרכב עומד.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי בשירשור אחר, אני עם כמיליון ק"מ נסיעה במצטבר במכוניות שונות. תמיד תדלקתי אחרי הנורה. לא היו באף אחת מהן בעיות מהסוג הזה. 

• אהבתי 3
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתדלק במאזדה 3 שלי כ40 ליטר ולפעמים קצת יותר.

פעם אחת הבנות שלי התעלמו מנורת הדלק וכשתדלקתי , נכנסו מעל 50 ליטר.

מיד אח"כ נדלקה נורת check engine .

איפסתי אותה והבעייה נעלמה אך כנראה יש משהו בהמלצה לא לגרד את התחתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, amosbmw כתב:

סיפור שהתפרסם לפני חודש

unnamed.jpg

נראה לי שבעבר היה כתוב ליד תחנת הדלק בשער הגיא "תחנה אחרונה עד ת"א"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל מלא כמובן, במצב רגיל (נסועה יומיומית שוטפת) אני לא מוצא טעם לבזבז זמן תדלוק (פחות מחמש דקות נטו, בקושי מספיק זמן להעביר את המגב על החלון הקדמי/האחורי ולנקות את המראות...) סתם. אני עם רכב בנזין גדול והמיכל הוא כ +70 ליטר, אני ממלא קצת לפני שהנורה נדלקת ב 800 ק"מ כל קצת פחות משבועייים.

קצת מצחיק אותי אחרי שבדיוק קראתי את השירשור על הרכב החשמלי... 5 דקות תידלוק=800 ק"מ... אם להיות הוגן אז בדרך כלל אני מתדלק כשאני יוצא מהמשרד להפסקת צהריים והתחנה כמעט ריקה, לא זכור לי בשנים האחרונות מתי חיכיתי בתור לתדלוק. בדרך כלל לא חסרות תחנות דלק עם עמדות תידלוק בסביבה, זמן התדלוק הוא מהיר ובדרך כלל יש מספיק רזרבה לא להיות לחוץ גם שהנורה נדלקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, GT-40 כתב:

לא מצטברים במיכל הדלק לכלכוך וג'יפה אם מרבים לתדלק על מיכל ריק?

לפני כשעה, Buki כתב:

כמו שכתבתי בשירשור אחר, אני עם כמיליון ק"מ נסיעה במצטבר במכוניות שונות. תמיד תדלקתי אחרי הנורה. לא היו באף אחת מהן בעיות מהסוג הזה. 

הבנתי שזה עוזר בעיקר לקרר את משאבת הדלק. האם אני טועה?

אני אישית מכיר מישהו שתדלק באופן שבוקי תיאר, ומשאבת הדלק נהרסה. לא בהכרח מעיד אבל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...