Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עבודה - שאלה כללית

יאיר 30
שימו לב! השרשור הזה בן 1142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השכר ב NESS זה שכר מינימום , השכר בטלדור לטכנאי שטח זה שכר מינמום תבדוק , מלא טכנאי שטח עם רכב מקבלים שכר מינימום , אתה אולי מדבר על תפקידים בכירים יותר .

עריכה אחרונה על ידי יאיר 30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר טכנאי שטח בחברות האלה, אלא אנשי פיתוח, QA, ניהול מוצר, ניהול פרויקטים וכו' וכו'.

בכל מקרה עבור טכנאי שטח, הרכב הוא קודם כל כלי עבודה, ולכן לא משלמים את עלות הליסינג, אלא רק שווי שימוש.

וזה הגיוני, כי הרכב הוא לא פרטי שלך (כמו ההשוואה שלך לרכב פרטי)

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מה שקשור לטכנאי PC שטח הטכנאים מקבלים שכר מינימום ורכב אולי יש כאלה שמרוויחים 6000 במקום 5300 אבל הרוב שכר מינימום .

לא מכיר איש פיתוח או מנהל פרוייקטים שמקבל קיה פיקנטו , בכל מקרה בפעם הבאה שנציגה תפנה אלי לעבודה אני אבקש שתגיד לי כמה יצא לי בנטו ואז יהיה לי קל יותר להבין את התמונה , אם הנטו נפגע ב 1000 שקל גג עדיין זה שווה .

ב 2200 / 2500 שקל שווי רכב MG חשמלית אני חושב שהיא תהיה מלכת הליסינג שיציעו לי רכב זה הרכב הראשון שאני אברר לגביו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לדעת כמה ב-א-מ-ת עולה לך הרכב תשאל מה יהיה השכר אם תוותר על הרכב. אז תגלה את העלות האמיתית שלו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יאיר 30 כתב:

שווי שימוש קיה פיקנטו זה 2130 שקל , ומשכר מינימום הרכב לוקח עוד 425 שקל , מי שעובד בחברות אווטסורסינג כמו NESS , מלם תים , SQLINK וכו' מקבל בדרך כלל שכר מינימום ואת הרכבים האלה 

מי שמקבל מינימום לרוב יקבל חופשי חודשי וגם זה בלחץ.

לפני 3 שעות, יאיר 30 כתב:

2200 / 2500 שקל שווי רכב MG חשמלית אני חושב שהיא תהיה מלכת הליסינג שיציעו לי רכב זה הרכב הראשון שאני אברר לגביו

תשמע, אתה חייב לצאת מהסרט שאתה חי בו.

אף אחד לא יתן לך לבחור, אף אחד לא שואל אותך מה בא לך וכמועמד שיבוא עם כאלה בקשות זו תהיה תקופת ההעסקה הכי קצרה בהיסטוריה.

בקש סימולצית שכר, תחליט אם מתאים לך ולך לעבוד. אחרי שתוכיח את עצמך תוכל לבוא בבקשות.

• מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לתת קצת יותר עומק לתמונה, אני טנאי PC באתר לקוח (מועסק ע"י אחת מחברות ההשמה הגדולות יותר).

שכר ברוטו כ-8000 ש"ח עם קיה נירו EX (סוף 2018 נוסחה ירוקה שונה אם אני לא טועה) עם שווי שימוש של 3000 ש"ח שמושולם ע"י המעסיק (מעין חיוב זיכוי).

בסוף נשאר לי נטו של כ-5900

עריכה אחרונה על ידי idan94

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי חשבון צריך להיות לך 6300 נטו לא כולל קרן פנסיה וכו' יכול להיות שיורד לך 400 שקל משהו שקשור לפנסיה  , אבל החישוב ממש זהה למחשבון .

דרך אגב ... 

בעבודה הקודמת שלי כן נתנו לי לבחור איזה רכב אני רוצה , אז כנראה שאני חי בסרט טוב , מה שכן בפעם הבאה אני לא אסמוך על רכזת כח אדם אני אברר לעומק כמה נשאר נקי כדי להיות בטוח .

אני מראש יודע שאת ה MG ZS-EV לא יתנו לי בגלל הטווח המוגבל וגם צריך עמדת טעינה וזה סיפור אבל על הנייר זה נשמע עסקה שווה , הרכזת צריכה לחזור אלי היא אמרה שיש כמה רכבים וזרקה מאזדה 2 דמיו סדאן אני מקווה שהיא לא עגלה , הצריכת דלק לא משהו זה אני יודע בוודאות אבל ממילא דלק אני לא משלם רק באסה שהשווי רכב 2820 למה זה כל כך גבוה ? 

מאזדה 2 דמיו קומפורט | אפס קילומטר מליסינג | CARBUY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, יאיר 30 כתב:

לא מכיר איש פיתוח או מנהל פרוייקטים שמקבל קיה פיקנטו , בכל מקרה בפעם הבאה שנציגה תפנה אלי לעבודה אני אבקש שתגיד לי כמה יצא לי בנטו ואז יהיה לי קל יותר להבין את התמונה , אם הנטו נפגע ב 1000 שקל גג עדיין זה שווה .

אצל אנשי פיתוח או מנהלי פרוייקטים מקבלים בחברות האלה לפי קטגוריה שאתה בוחר. הם יכולים לבחור פיקנטו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...