Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עבודה - שאלה כללית

יאיר 30
שימו לב! השרשור הזה בן 1103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כנראה כי זה מה שאמרו לה להגיד, זה לא אומר שהיא יודעת מה זה באמת אומר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יאיר 30 כתב:

מאזדה 2 דמיו סדאן

קוד יצרן: 139 קוד דגם 30.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, m3x7r3m3 כתב:

כנראה כי זה מה שאמרו לה להגיד, זה לא אומר שהיא יודעת מה זה באמת אומר.

יש הבדל משמעותי בין 6500 ברוטו ל 7149 נטו , מתקשרים כל מיני בחורות בכח אדם ואתה עוד מספר בשבילן אפילו לא מתאמצות להסביר ישר מנתקות 

לפני 7 דקות, zvit כתב:

קוד יצרן: 139 קוד דגם 30.

מה זה דגם 31 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת הגימור הגבוהה Pure black לא משהו שמקבלים כרכב צמוד מחברת כח-אדם.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יאיר 30 כתב:

מצאתי מחשבון ALLJOBS אבל נראה לי שמשהו שם לא הגיוני רשום שאם המשכורת 9000 ברוטו בלי רכב הנטו יוצא 7944 ועם רכב בשווי 2500 הנטו במשכורת 7149 

לא, לא הגיוני בכלל.

בדקתי במחשבון של חילן - ללא רכב יצא לי  7364 (בהנחה שמפרישים קרן השתלמות וכל השאר) ועם הרכב (מזדה דמיו) 6350.  בהנחה שהברוטו נשאר 9000 ורק מוסיפים את שווי המס.
אם הברוטו יורד ל-6500 ושווי הרכב נשאר לא שינוי הנטו יורד ל-4810!

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

אל תניח שהרכזת כ"א מבינה משהו במשכורת.

אולי כן, אולי לא, אל תניח שזה באמת ככה.

רכזת כ"א אמורה להיות הכתובת שלך לדברים האלה.

ואם היא לא מבינה, היא אמורה לברר מול חשב שכר, או להפנות אותך אליו/אליה.

אבל לדעתי - או שזאת באמת המשכורת, או שעוד לפני חתימת חוזה לא יודעים לתת לך תשובות ברורות. כך או כך, נשמע שזה מקום עבודה לא להיט, ולא פספסת כלום שלא חתמת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הגיוני ? סקודה סופרב לקחתי בכוונה רכב יקר בלי פרופורציה למשכורת :

image.png.e07937e011eccef59461904a82d4633f.png

כמובן שלא הכנסתי את הקרן פנסיה וכו' נטו משכורת ורכב .

יש הונדה ג'ז היברידית זולה יותר מהמאזדה חסכונית בדלק בהרבה , זה משאיר 7151 נטו כמובן לא כולל הקרן הפנסיה וכו'

image.png.57634945d62ce44b6ccb8e7acd86818b.png

וזה המאזדה דמיו שהציעו לי :

image.png.7a1188c7198d62ebb4ad42242933f847.png

השאלה אם החישוב זה לפי המחשבון הזה או שמורידים את השווי רכב מהשכר ברוטו ואז אפשר להגיע למשכורת נמוכה 6500 ברוטו וזה לפני קרן פנסיה וכו' , 6500 ברוטו זה 6100 נטו הפרש של 1000 שקל נטו בין המחשבון למה שהרכזת בכח אדם אמרה לי .

עריכה אחרונה על ידי יאיר 30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.png.7a1188c7198d62ebb4ad42242933f847.png

לא הבנתי בדוגמא לתלוש המשכורת הזאת את התוספת שכר ביטוח לאומי ל 9000 ברוטו ומופיע תוספת 641.15 "הפרשות מעסיק " לא הבנתי את זה מישהו יכול להסביר לי ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, zvit כתב:

החלק שהמעסיק משלם לביטוח לאומי ולא מופיע בתלוש שלך.

רגע גם המעסיק משלם וגם אני ? כי מורידים מהתלוש שלי ביטוח לאומי לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם על המעסיק יש חובה כזאת שלא קשורה למה שאתה משלם לביטוח לאומי.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כדי שאני אהיה בטוח שהבנתי רק תאשרו לי שאני צודק , הרכזת טעתה נכון ? אין דבר כזה שמורידים מראש 2500 שקל שווי רכב מהמשכורת 9000 ומה שנשאר 6500 מורידים מס ? כי במחשבון של ALLJOBS חילן וכו' יש הורדה של 850 שקל מהנטו ! וזה הבדל ענק בין 7 נטו ל 6500 ברוטו שזה יוצא 6100 נטו הפרש של 1000 שקל , ואם הרכב שווה 3 אז בכלל נשאר 6000 ברוטו !!!!

אפילו במחשבון של חילן אין גם את האפשרות לעשות למשל 9000 ברוטו משכורת + 2500 שקל רכב זה תמיד הפחתה מהברוטו , יש שם סימן לרכב גלום לא הבנתי מה זה אבל קראתי באינטרנט שזה נדיר ובודדים מקבלים את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שלא תבקש תלוש סימולציה - הכל על הקרח.  רק תלוש סימולציה יתן לך תשובה מלאה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, zvit כתב:

עד שלא תבקש תלוש סימולציה - הכל על הקרח.  רק תלוש סימולציה יתן לך תשובה מלאה.

השאלה אם שמעת על זה פעם ? שמורידים את כל השווי רכב ישר מהברוטו ? אם זה מקובל בשוק ? שלחתי מייל לרכזת / כח אדם ניסיתי להתקשר אין מענה פשוט התאדו כנראה יש עוד 50 איש שעומדים בתור למשרה ואין לה סבלנות לתת אינפורמציה חברות כח אדם רובם מתנהלות כמו ביזאר טורקי , מה שכן נחמד לדעת שיש מאזדה 2 דמיו סדאן בתור רכב חברה זה דבר נדיר אבל 2820 שקל ? זה מטורף , היא אמרה או מאזדה 2 דמיו סדאן או הונדה ג'אז היברידית .

דרך אגב החברה מזמינה את הרכב על פי השווי שלו ? נגיד ואני מקבל רכב ב 2500 שקל אני יכול לבחור או שיש לחברה מבחר מוגבל ? כי יש ל MG רכב חשמלי ZS-EV ב 2200 שקל ! שווי רכב מטורף קוד 443 - 20 זה 200 שקל מעל יונדאי איי 10 וזה כמה רמות מעל , הבעיה שיש לה טווח מוגבל 280 ק"מ פלוס מינוס וכנראה שאף חברה לא תתן לי רכב שאני אהיה מוגבל בקילומטראג' בין הטענה להטענה זה מינימום כמה שעות כי זה טעינה AC איטית 

MG ZS EV Price, Images, Reviews and Specs | Autocar India

image.png.a8c397ddc3139cb4175d0254371ca562.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...