Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 שנת 2020 - סיכום שנה

מיכל44
שימו לב! השרשור הזה בן 1151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@מיכל44 אני מבין את הכאב שלך.

את מוזמנת לקרוא חוות דעת של גולשים אחרים על כלי הרכב שלהם, פשוט רואים שכתבת "מהבטן" אם את רוצה שגולשים יתייחסו ברצינות לדברייך צריך לכתוב אותם אחרת.

לחוות דעת שכתובה עם הרבה סימני קריאה שמתארת למה הרכב לא נוח לך לא תהיה לדעתי השפעה רבה על בחירת הגולשים. כל מי שרוכש מאזדה 2 מודע לגודל שלה, ויודע אם נוח לו להכנס ולצאת ממנה.

העובדה שכואב לך הגב והצוואר אומרת שהמושב לא מתאים ולא נוח לך.

נשארנו עם זה שהמתלים נוקשים - העובדה הזאת כתובה כמעט בכל מבחן דרכים לדגם הזה של מאזדה, כל רוכש מחליט אם זה מתאים לו - או לא.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, yogev20 כתב:

הייתה לי כמה שנים מאזדה 2 בבית. (יותר ישנה) נהגתי עליה באופן קבוע מידי יום. (בערב) 

נכון לא שיא הנוחות, נושא שנוגע בהרבה אגב בהרבה רכבים, אפילו מקטגוריות גבוהות יותר.  (סופר מיני, משפחתיות)

למען האמת, לא הרגשתי שהיא נמוכה מדי (ואני לא נמוך) או שהראש נגע לי בתקרה. (גודל סטנדרטי) 

מכל מקום, לא נעים לנהוג על רכב שלא אוהבים, מה שנותר לעשות זה למכור, ולרכוש רכב אחר. (קרה גם לי בהלך חיי)

רק שהפעם מציע לא רק לעשות נסיעת מבחן של כמה דקות, אלא לשכור רכב שאת מעניינת לכמה ימים - זה ייתן לך את האינדיקציה הטובה ביותר.

בהצלחה. 

לבינתיים, זו התגובה הכי עניינית. אני בהחלט בדרך לרכב אחר. וכמו שאמרת. לא שיא הנוחות. (בלשון המעטה) ונכון, שיש הרבה רכבים לא נוחים כולל משפחתיות וגיפונים. אבל, המאזדה 2 היא המנצחת (בכל הקטגוריות)

לפני 2 דקות, zvit כתב:

@מיכל44 אני מבין את הכאב שלך.

את מוזמנת לקרוא חוות דעת של גולשים אחרים על כלי הרכב שלהם, פשוט רואים שכתבת "מהבטן" אם את רוצה שגולשים יתייחסו ברצינות לדברייך צריך לכתוב אותם אחרת.

לחוות דעת שכתובה עם הרבה סימני קריאה שמתארת למה הרכב לא נוח לך לא תהיה לדעתי השפעה רבה על בחירת הגולשים. כל מי שרוכש מאזדה 2 מודע לגודל שלה, ויודע אם נוח לו להכנס ולצאת ממנה.

העובדה שכואב לך הגב והצוואר אומרת שהמושב לא מתאים ולא נוח לך.

נשארנו עם זה שהמתלים נוקשים - העובדה הזאת כתובה כמעט בכל מבחן דרכים לדגם הזה של מאזדה, כל רוכש מחליט אם זה מתאים לו - או לא.

בהחלט כתבתי "מהבטן" (ומהגב). אני לא חושבת שכל רוכש יודע בדיוק מה מתאים לו. עובדה שהפורום הזה קיים. בדיוק בשביל לקבל ייעוץ וחוות דעת. יש חוות דעת מסרטונים ביוטיוב ועוד. אבל, בדיוק כמו שאני אשמח לקבל חוות דעת מנהג. אני בטוחה שיהיו אנשים שישמחו לשמוע חוות דעת אמיתית ממישהו שנוהג על רכב מסוג זה תקופה מספיק ארוכה.

אז כן, כמו שרשמת: מתלים נוקשים וזו הבעיה העיקרית ברכב הזה. 

לגבי רכב קטן. ידוע שהמאזדה 2 קטנה. אבל, יש רכבים שהם קטנים אבל מרווחים יחסית. ופה מדובר ברכב צפוף כל כך. ממש תחושת מחנק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"נו - שוין" אומרים באיידיש, אז כתבת,

את רוצה שדברייך ישפיעו על אחרים בבואם לרכוש את הרכב, עיצה קטנה לי אליך "דברי חכמים בנחת נשמעים"

תכתבי כמה משפטים על השימוש ברכב קודם מה טוב בו (אם יש לטעמך בכלל), איבזור, אחיזת כביש,

ואז מה לא מוצא חן בעייניך.

מאמין שלביקורת כזו יהיה יותר אוזן מצד הקוראים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את צודקת,אכן המאזדה רכב עם מתלים נוקשים מאד,ולא רק המאזדה 2,גם ה 3 {קצת פחות} וגם הCX30 מאד נוקשה,זה מה יש.

לזכות,עבורי,הרכבים של מאזדה מהנים לנהיגה יחסית לרכבים מקבילים,ויש להם שירות טוב מהיבואן,שזה משהו שאי אפשר לציין כמה שהוא חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותרת שונתה
המקורית היתה ברוח התוכן ( זהה למשפט הראשון).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, מיכל44 כתב:

גם כשעושים סקירות רכב. מציינים דברים שלדעתי רלוונטים לכולם. כולם יסכימו שרכב משפחתי יותר מרווח מסופר מיני. וכן הלאה, מי שמתעניין ברכישת רכב שואל שאלות שהם כלליות ורלוונטיות לאותו דגם. כך, שאני חושבת שמה שרשמתי יהיה רלוונטי להרבה אנשים. מדובר ברכב לא נוח בלשון המעטה . מאמינה שאנשים שמתעניינים ברכב הזה. יודו לי על חוות דעתי ואם הצלחתי לגרום לכך שאדם אחד לפחות לא יסבול כמוני-עשיתי את שלי

נגיד (רק נגיד) שאני רווק שגר בתל אביב ומחפש רכב זול וקטן. מה איכפת לי שהוא לא מרווח? אין לי ילדים, אין לי קניות גדולות, אין לי גם ככה מה לעשות עם מרווח. מה שכן אני חייב רכב קטן כדי להצליח לחנות בצפיפות של תל אביב. ואם אני נמוך, מה מעניין אותי שהכניסה לרכב נמוכה? הבנת? לא כל מה שאת רואה כחיסרון זה באמת חיסרון לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@מיכל44 ברוכה הבאה לפורום ותודה על הרצון לשתף.

אבל זו לא הדרך בה אנחנו מפרסמים כאן חוות דעת או ביקורות. אנחנו קהילה גדולה ומקצועית, לא חצר צעקות.

את רוצה לספר לנו ולמיליוני הגולשים שמגיעים לכאן על האוטו שלך? בכיף. אנחנו מאוד נשמח. אבל אנחנו גם מבקשים שזה ייעשה בצורה עניינית ועם השוואות - היכן שרלוונטי (למשל בנושא הנוחות, המרווח או צריכת הדלק) - למכוניות אחרות מהקטגוריה שמקבילות פלוס מינוס בגיל/מחיר.

לבוא ולבזבז פה את כל ההקצאה שלנו לסימני קריאה לשנתיים הקרובות זו הדרך הבטוחה לגרום לחסימתך מהאתר.

את יכולה לקרוא כאן על הקווים המנחים שאנחנו מבקשים לדבוק בהם כשכותבים ביקורת (בין אם על רכב, עסק, או כל דבר אחר). כשתרצי לכתוב משהו שעומד בקווים המנחים האלה, שלחי לי הודעה פרטית ואני אפתח את הנושא הזה מחדש.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...