Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 שנת 2020 - סיכום שנה

מיכל44
שימו לב! השרשור הזה בן 1156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאזדה 2 שנת 2020 רכב נורא!!!!

קודם כל היא קטנה כמו צימוק. עדיף להכנס לקופסת גפרורים ולא למאזדה. בשביל להכניס את הראש צריך להתכופף ממש כדי לא לדפוק את הראש בפתח הדלת. 

דבר שני, שדה ראיה גרוע. כשרואים לפנות שמאלה הקורה שקרובה לנהג מסתירה את הכביש.

וגולת הכותרת. אם בא לכם כאבי גב וצוואר-תקנו מאזדה 2!!! כל פירורון על הכביש מורגש בתוך תא הנוסעים ודופק את הגב. התחושה היא שכל התקרבות לאיזה מכסה ביוב או חור קטן בכביש תגרום עכשיו שתקפוץ ויהיה טילטול לכל הגוף והרכב!!

פשוט בלתי נסבל!!!!!!

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי,

קנית אוטו בלי לבדוק? בלי ללכת לראות אותו באולם תצוגה? בלי נסיעת מבחן?.

אם עשית את כל אחד מהאלה יכולת לדעת מאוד בקלות שהמאזדה 2 היא רכב לא לך(ולרבים אחרים היא כן), לא מבין את הביקורת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכל יקרה!

18.5 שנים אני מייעץ פה לאנשים ברכישת רכב.

לא כל רכב מתאים לכל אחד.

מה שנוח לי לא בהכרח נוח לך.

נראה שהרכב פשוט לא מתאים לדרישות שלך - חבל שתמשיכי לסבול, לכי תקני משהו שיתאים לך.

ואל תשכחי לבצע נסיעת מבחן לפני כן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשעושים סקירות רכב. מציינים דברים שלדעתי רלוונטים לכולם. כולם יסכימו שרכב משפחתי יותר מרווח מסופר מיני. וכן הלאה, מי שמתעניין ברכישת רכב שואל שאלות שהם כלליות ורלוונטיות לאותו דגם. כך, שאני חושבת שמה שרשמתי יהיה רלוונטי להרבה אנשים. מדובר ברכב לא נוח בלשון המעטה . מאמינה שאנשים שמתעניינים ברכב הזה. יודו לי על חוות דעתי ואם הצלחתי לגרום לכך שאדם אחד לפחות לא יסבול כמוני-עשיתי את שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים שיותר נוחים ממאזדה 2 ויש רכבים שפחות נוחים, מה שמנסים להגיד לך זה שאנחנו לא מקטינים את הדעה שלך לגבי הרכב(את ממש לא אוהבת את הרכב, על הסיבות שציינת) אלא בעיקר שלפני שנה אם היית עושה נסיעת מבחן ויושבת ברכב לפני שרכשת/ליסינג/וואטאבר לא היית מגיעה למצב שבו את סובלת שנה ברכב שלא טוב לך.

זה כמו שתלכי למסעדה אסייתית מאוד יקרה, ותקחי את מנת הסושי הכי יקרה שיש - אבל מה? את לא אוהבת סושי, אז תנסי לקחת ביס תירקי אותו לצלחת ותרשמי ביקורת שהמסעדה גרועה - כשבפועל את לא אוהבת סושי - רכשת רכב ככל הנראה בלי לבדוק בכלל אם הוא מתאים לך, יש לו תכונות חיוביות ושליליות - שאצלך השליליות גוברות על החיוביות.

• אהבתי 2

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאת טוענת שמאזדה 2 לא נוחה(מבחינתך בצדק,אינני מתווכח עם הרגשתך).יחסית לאיזה רכב אחר שנהגת בו הוא לא נוח?

ואם מצאת רכב אחר יותר נוח,למה לא קנית את אותו הרכב?

עריכה אחרונה על ידי Itzik-b
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@noknok על סמך מה קבעת איך רכשתי את הרכב??? אז לפני שאתה נותן תיאור על מסעדה אסייאתית וסיפור לא רלוונטי. אל תחליט מה עליי לכתוב/לייעץ לאחרים

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהבתי את הסגנון בהודעת הפתיחה. לדעתי, קשה לקרוא חזה חוות דעת - אוסף של תיאורים שליליים מוגזמים. לא סיכום ולא נעליים

ההודעה שלך מס. 7 לא לעניין בכלל.
נ.ב. אני לא מעריץ מאזדה, נהגתי על הרכבים האלה, בכל שלושת הדורות.
יש לי ידידה שמרוצה מאוד מהרכב (חוץ מצריכת דלק ). היא קנתה את מאזדה 2 בהמלצה שלי אחרי שטויוטה יאריס שלה נגנבה. המושבים במאזדה הרבה יותר נוחים.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שתוהה למה קניתי את הרכב?!! סליחה. אבל, אני לא צריכה לתת כאן הסבר.. למה ? ואיך? העניין כאן, הוא לתת חוות דעת על אמיתית מניסיון. אני בטוחה שיש אנשים שיכנסו לפורום וישמחו לקרוא חוות דעת מניסיון ולשם כך, כתבתי את הפוסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי כמה שנים מאזדה 2 בבית. (יותר ישנה) נהגתי עליה באופן קבוע מידי יום. (בערב) 

נכון לא שיא הנוחות, נושא שנוגע בהרבה אגב בהרבה רכבים, אפילו מקטגוריות גבוהות יותר.  (סופר מיני, משפחתיות)

למען האמת, לא הרגשתי שהיא נמוכה מדי (ואני לא נמוך) או שהראש נגע לי בתקרה. (גודל סטנדרטי) 

מכל מקום, לא נעים לנהוג על רכב שלא אוהבים, מה שנותר לעשות זה למכור, ולרכוש רכב אחר. (קרה גם לי בהלך חיי)

רק שהפעם מציע לא רק לעשות נסיעת מבחן של כמה דקות, אלא לשכור רכב שאת מעניינת לכמה ימים - זה ייתן לך את האינדיקציה הטובה ביותר.

בהצלחה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@מיכל44חלק גדול מאוסף החוויות שאת מתארת מהרכב. הן חוויות שבדרך כלל עולים עליהן כשמבצעים נסיעת מבחן. מכאן הסיקו חלק מהגולשים שנסיעה כזאת לא בוצעה לפני שרכשת את הרכב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסעת 4 פעמים בשבוע ת"א- ירושלים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-ZVIT זה בדיוק הבעיה. שאנשים מסיקים מסקנות לבד. בלי לדעת כלום! וכמו שאמרתי זה גם ממש לא האישיו. העלתי כאן נושא אחד ואנשים בחרו להתייחס למשהו אחר לגמרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...