Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט קאדי/ברלינגו -רוצה מאוד אוטומט

ברקב
שימו לב! השרשור הזה בן 1187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום 

מחפש רכב שישמש גם למשפחה (7 מקומות) וגם לעבודה (קו חלוקה)

מכל מקום שומע להתרחק ברכבים האלה מאוטומט וללכת רק לידני

שאין חיה כזאת אוטומט נורמלי ברכבים האלה ושאם אני נכנס לזה אני מכניס את עצמי לצרות

לפני שאני נסגר על זה רוצה עוד לשמוע דעות בנושא, כי מאוד רציתי אוטומט.  זה גם רכב משפחתי ולא רק רכב עבודה, מאותה סיבה רוצה גם בנזין ולא דיזל

אם יש למישהו דעה סותרת על זה שתגיד שיש אוטומט נורמלי ברכבים האלה ושלאו דווקא צריך כל כך לחשוש מהם ישמח אותי לשמוע

אני מעדיף בהרבה

תודה

(תקציב - עד 30,000)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הגרסא האוטומטית אבל לאבא שלי יש ברלינגו 2016 ידני, ממליץ מאוד להתרחק כמו מאש, הרכב תוך 4 שנים הספיק להתקלקל ולבלות במוסך יותר מידי שעות,

במיוחד כשמדובר ברכב עבודה לא משהו שאתה רוצה להתעסק איתו,

נשמע שבכלל היבואן מאוד בעייתי לפי מקרה שקרה לו לפני כמה חודשים: לפני כשנה הוא קיבל מכתב ריקול לרכב לצורך החלפת רצועת טיימינג, לפני קבלת המכתב הוא בדיוק עשה טיפול לאוטו שבו החליפו את הטיימינג(אם אני לא טועה טיפול 90K), חשוב לציין שהתאריך שבו נשלח המכתב הוא לפני ההחלפה במוסך, הוא הלך עם המכתב למוסך כדי לקבל החזר כספי על החלפת הטיימינג, במקום זה אמור לו שיקבע טיפול נוסף בו יחליפו שוב את הטיימינג - בלי שום הסבר למה אי אפשר פשוט לקבל החזר כספי.

אני יודע שבתקציב שציינת אתה לא מכוון לרכב בשנתון הזה אבל קח לך בחשבון שהבעיה היא היבואן כנראה

עריכה אחרונה על ידי masterlfs
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למגיב מעליי, תרשה לי לחלוק עליך בעניין האמינות של ברלינגו ידני (בנוסף לא שמעתי על ריקול בטיימינג) מכיר אישית מספר רכבים כאלו שחצו את ה200 אלף ק"מ בקלות כמובן במשטר טיפולים לפי הספר כולל פילטרים מקוריים ושמן מנוע בתקן.
אחד מהרכבים אף נמכר עם 270 אלף ק"מ, ובבדיקה יצא עם 99 אחוז קומפרסיה במנוע.

לעצם השאלה, 30 אלף זה סכום קטן לרכב שאמור לעבוד קשה באופן יומי, בטח אם אתה רוצה 7 מקומות זה על גבול הבלתי אפשרי.
יש מקסי עם 6 מקומות, אחלה רכב אם תמצא כזה.

ממליץ לך רק על דיזל, יש אוט' בברלינגו וקנגו אבל רק במודלים יחסית חדשים (מעבר לטווח המחירים שהצבת) בנוסף אני לא יודע לגבי האמינות.

תתמקד ברכב עם הק"מ הכי נמוך שתמצא והכי מטופל.

מה הק"מ השנתי שאתה צפוי לעשות?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

לגבי ה30 אלף ביחס לרכב שאמור לעבוד - צריך להגיד שהרכב הזה עושה עבודה רק יום בשבוע קו חלוקה

ולא עובד קשה בכלל מהבחינה הזאת (קילומטרז שנתי צפוי - לא יודע קשה לי מאוד להעריך אבל הבנת את הכיוון הוא לא הולך לטחון)

למה אתה ממליץ רק על דיזל אגב? וגם לא אמרת דעתך לגבי אוטומט כן או לא. זה כמעט הדבר הכי חשוב לי כרגע

7 מקומות זה חובה אחרת לא עשיתי בזה כלום אז אצטרך לחפש רכב בטווח הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, שווה לך לרכוש מיניוואן יפני אוטומטי כמו מאזדה 5 או מיצובישי גראנדיס - ברוב הזמן הם יתאימו יותר להסעת המשפחה וביום החלוקה, קיפול המושבים ייתן לך נפח הטענה מכובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבתי על אוט' כי אני לא מכיר אישית.
חשבתי שאתה אמור לנסוע הרבה אז המלצתי על דיזל.
מצרף להמלצה על מיניוואן, גם אוט וגם 7 מקומות.
יש מיניוואנין שהכסאות מתיישרות עם הריצפה ויוצרות משטח אחיד להעמסה. לדוג' c4 או קיה.

ברלינגו אוט' 7 מקומות עולה יותר מכפול מהתקציב שלך.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, ברקב כתב:

מחפש רכב שישמש גם למשפחה (7 מקומות) וגם לעבודה (קו חלוקה)

(תקציב - עד 30,000)

שלום,

לפני שמתחילים לדבר מה עדיף, איזה דגם ואיזה גיר, האם נסית לחפש בלוחות את הדגמים האלו בתצורת 7 מקומות בתקציב הזה? 

מצאת משהו? 

אני ממליץ להתחיל בזה. תראה שחלק מהשאלות יהפכו ללא רלוונטיות (למשל לא קיימת גרסת בנזין, לא קיימת גרסה אוטומטית ואם כן היא לא 7 מקומות או שלא בתקציב). 

תנסה למצוא מכוניות ספציפיות שמתאימות לדרישות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...