Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בושם תואם aventos creed, מישהו שמע?

HEBO
שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוודאי, הבושם נקרא Club De Nuit Intense של חברת ARMAF

יצא לי להשתמש בו בכלל לפני שידעתי שהוא קשור איכשהו ל Aventus והוא פשוט מעולה, כל בחורה שעברה לידי העירה לטובה על הריח.

יכול להיות שיש עוד תואמים, אבל זה מקום 1 לגמרי.

בתור אחד שקונה בשמים יקרים, אין סיכוי שאשלם 1000 ש"ח על 75 מ"ל בושם "מעצבים", זה מחיר overpriced לחלוטין.

הבושם של ARMAF אגב עולה סביב ה 100+- ל 105 מ"ל, ומחזיק לא פחות ממנו בערך יום שלם ויותר.

עריכה אחרונה על ידי liav12
  • אהבתי 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו יותר מדי דיופים...

בנוסף למה שציינו פה, אוסיף עוד כמה שנמכרים בארץ:
al haramain l'aventure

mont blanc explorer
mercedes benz select

באופן אישי,  לי יש את insurrection ii pure של reyane tradition , הביצועים שלו לא הכי טובים אבל הוא מריח נהדר.

club de nuit intense men של armaf הוא הכי פופולרי מהחבורה והביצועים שלו מצויינים אך הפתיחה הלימונית חזקה מדי עבור חלק מהאנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, liav12 כתב:

בוודאי, הבושם נקרא Club De Nuit Intense של חברת ARMAF

יצא לי להשתמש בו בכלל לפני שידעתי שהוא קשור איכשהו ל Aventus והוא פשוט מעולה, כל בחורה שעברה לידי העירה לטובה על הריח.

יכול להיות שיש עוד תואמים, אבל זה מקום 1 לגמרי.

בתור אחד שקונה בשמים יקרים, אין סיכוי שאשלם 1000 ש"ח על 75 מ"ל בושם "מעצבים", זה מחיר overpriced לחלוטין.

הבושם של ARMAF אגב עולה סביב ה 100+- ל 105 מ"ל, ומחזיק לא פחות ממנו בערך יום שלם ויותר.

אני כבר חצי שנה איתו וכל מי שמבין בבשמים מתבלבל ישר. הזוי שבמחיר של 130 מקס' אפשר להשיג ריח של קרייד. הפחד הגדול שלי הוא שעוד אנשים יכירו את הבושם ואז המחיר שלו יעלה. הדבר הזה מחזיק לדעתי אפילו יותר זמן מהקריד עם ריח פשוט זהה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יצרתי קשר בזמנו עם מישהי שרוקחת בשמים והיא רקחה לי את הניחוח של TOM FORD oud wood שהמחיר שלו לא רחוק מאיזור ה1000 ש"ח ל100 מ"ל.

תחפש "לה בוטיק" בגוגל.

עלה לי באיזור 130 שקל ואני מקבל הרבה תגובות טובות מאנשים. אני מסכים עם זה שמעליי שלשלם 1000 ש"ח על בושם זה ממש מוגזם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפחד הגדול שלי הוא שעוד אנשים יכירו את הבושם ואז המחיר שלו יעלה. הדבר הזה מחזיק לדעתי אפילו יותר זמן מהקריד עם ריח פשוט זהה.

יעלה איפה? בחו"ל הוא מוכר כבר שנים והמחיר יציב (כמו גם העתקים נוספים של בשמים מפורסמים). זו גם ככה נישה מאוד ספציפית, מי שמוציא סכומים כאלה על בשמים לא יחפש אלטרנטיבות יותר זולות (למרות שכלכלית זה מפגר, כי יש בשמים עם ריח וביצועים כמעט זהים למקור).

קניתי לאחותי בקניה עיוורת (היא לא מתה על בשמים ולא משתמשת בד"כ) העתק של שאנל מדאמוזל (600 ש"ח מקורי) בשביל הקטע, בפחות ממאייה. שאלתי אותה אחרי שבועיים איך הבושם, אמרה ששאלו אותה מה זה והיו בטוחים שזה "בושם מוכר כלשהו". אז… מ.ש.ל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה Club De Nuit ברוב הפעמים מזכיר מטהר אוויר אבל ניסיון נחמד

אני ממש אהבתי את Alexdandria II אם מישהו מכיר, אמאלה. אבל המחיר בהתאם ולא מתאים לרוב האוכלוסיה.

יש קהילה שלמה של אוהבי בשמים בפייסבוק אבל לא מציע לכם להכנס, זו התמכרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Fixesss כתב:

ה Club De Nuit ברוב הפעמים מזכיר מטהר אוויר אבל ניסיון נחמד

אני ממש אהבתי את Alexdandria II אם מישהו מכיר, אמאלה. אבל המחיר בהתאם ולא מתאים לרוב האוכלוסיה.

יש קהילה שלמה של אוהבי בשמים בפייסבוק אבל לא מציע לכם להכנס, זו התמכרות.

אתה מתכוון ל"טיפה של בושם"?
האנשים שם ממש מכורים עם עשרות בשמים... לי בקושי יש 5 ואני לא מצליח להשתמש בכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמאוד אוהב את הבלו שאנל וone million, אני אוהב את ה-club de nuit intense men? ממליצים? 

בדרך כלל מה שמוכר לי מגזרת המחירים האלה זה חיקויי בשמים שנמכרים בשוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי נמאס מהר מבשמים גם היקרים ביותר. צריך משהו מאוד מיוחד שיתפוס אותי. (ניחוח עדין שמתמזג עם העור בשלמות, נשאר לכל היום)

כמה שהתלהבתי מבלו שאנל ואלור, אני פחות ופחות משתמש בהם. (מעדיף את הפשוטים יותר כמו קלווין קליין ובולגרי)

אבל שאני נתפס על בושם, אני יכול להשתמש בו שנים. (קורה לי כל תקופה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...