Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בושם תואם aventos creed, מישהו שמע?

HEBO
שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה נקודות:

1. ה-Creed Aventus הוא בושם נישה. לעומת בשמים אחרים שהוזכרו בשרשור, שהם מבתי אופנה.

2. ל-Creed Aventus יש Batchים שונים, שמריחים שונה.

3. לפני כשנה Creed, שהיה מפעל בבעלות משפחה, נקנה על ידי תאגיד. ישנן ספוקלציות שישעו rebrand למותג, ובעיקר לריח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ישר מבדיל בין ה AMARF ל אוונטוס.

בכל מקרה,הבושם חרוש  מכל כיוון על ידי ''בחורים טובים'',אני משתמש בדברים אחרים למרות שיש לי בקבוק כמעט מלא של אוונטוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.12.2020 בשעה 11:26, MaoRЯ כתב:

אני יצרתי קשר בזמנו עם מישהי שרוקחת בשמים והיא רקחה לי את הניחוח של TOM FORD oud wood שהמחיר שלו לא רחוק מאיזור ה1000 ש"ח ל100 מ"ל.

תחפש "לה בוטיק" בגוגל.

עלה לי באיזור 130 שקל ואני מקבל הרבה תגובות טובות מאנשים. אני מסכים עם זה שמעליי שלשלם 1000 ש"ח על בושם זה ממש מוגזם.

מגניב!

לפני 23 שעות, Legend כתב:

כמה נקודות:

1. ה-Creed Aventus הוא בושם נישה. לעומת בשמים אחרים שהוזכרו בשרשור, שהם מבתי אופנה.

2. ל-Creed Aventus יש Batchים שונים, שמריחים שונה.

3. לפני כשנה Creed, שהיה מפעל בבעלות משפחה, נקנה על ידי תאגיד. ישנן ספוקלציות שישעו rebrand למותג, ובעיקר לריח.

מודה שהרחתי אותו מחבר, שקנה במחיר מלא, הבושם נעלם ממני לאחר 4+- שעות..

הקלאב דה נויט מריח דומה ומחזיק עלי יום שלם, לא מבין את ההשקעה במחיר הזה.. אבל לבריאות למי שקונה 

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, skull כתב:

אני ישר מבדיל בין ה AMARF ל אוונטוס.

בכל מקרה,הבושם חרוש  מכל כיוון על ידי ''בחורים טובים'',אני משתמש בדברים אחרים למרות שיש לי בקבוק כמעט מלא של אוונטוס

רוב האנשים לא יבדילו. למען האמת, אני לא מבדיל בין רוב הבשמים שלא לדבר על שניים שמריחים דומה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...