Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסן קשקאי 2018 או חדש אפס קילומטר או אופל גרנדלנד x אפס קמ

Fadi Haik
שימו לב! השרשור הזה בן 1237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עסקה מעולה, זה 10,000 ש"ח פחות מהמחיר במבצעי המועדון של הוט האחרונים שהיו לאופל ו-21,000 פחות מהמחירון המלא.

האבסורד מול הפיג'ו מתחזק כשזוכרים שהאופל לא רק זול יותר הוא גם מאובזר יותר.

תתחדש ותהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 14.10.2020 בשעה 12:07, Fadi Haik כתב:

תוסיף אחד קניתי אתמול ב 124 כולל הכל פשוט לא הגיוני לקנות פג׳ו 3008 ב 120 יד 2 2018 כאשר יש את האופציה לקנות חדש באותו מחיר 

ליבואן אין הדגם הפשוט של הדיזל אז האופציה לקנות מהיבואן ב 150 או אפס קמ ב 124 הפרש של 24 אלף עבור גג ותא מטען חשמלי ויד ראשונה יותר מדי לטעמי

כל הכבוד בן אדם,

תתחדש וברוך הבא למועדון.

עשית בחירה טובה מאוד לדעתי.

קניתי טורבו דיזל לפני חודשיים וחצי ואני מרוצה מאוד.

אגב,

מעניין , איפה אפשר לבדוק כמה גרנדלנדים נמכרו עד היום ?

עריכה אחרונה על ידי Alex Bolbachan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעט מאוד.

שיטת העדר והסטיגמה עובדת במדינה הזאת חזק מאוד.

יכול להיות שלחוסר המקצועיות של חלק גדול מהמוסכים יש גם יד בנושא.

הרכב מעולה , נוח , חסכוני ומאובזר בטיחוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב חדש יחסית שכולו פז'ו/סיטרואן, למעט מרכב ואיבזור פנים. אין למוסכניקים יד ורגל בענין הזה למרות מה שמספרים לך פה למעלה. בכל הנוגע למיעוט המכירות, הסיבה כמובן סטיגמה שניזונה בין השאר מהדגמים הקודמים הנמוכים יותר שאכן בחלקם היו בעייתיים למדי ונשאו מכללים של GM. התדמית המחורבנת נשמרת כמעט תמיד לזמן ארוך משמעותית מאשר המציאות מכתיבה, האוטו הזה, כמו גם אחיו הקטן והמקסים לניסיוני הם קורבנות של הענין הזה. הנחמה היחידה היא שכל עוד הביקוש בקנטים, המחיר מאוד אטרקטיבי. אולי כשהמוקה החדשה תגיע לכאן משהו ישתנה, גם לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף אחד קניתי אתמול ב 124 כולל הכל פשוט לא הגיוני לקנות פג׳ו 3008 ב 120 יד 2 2018 כאשר יש את האופציה לקנות חדש באותו מחיר 

ליבואן אין הדגם הפשוט של הדיזל אז האופציה לקנות מהיבואן ב 150 או אפס קמ ב 124 הפרש של 24 אלף עבור גג ותא מטען חשמלי ויד ראשונה יותר מדי לטעמי

תתחדש! מאיזו חברה קנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לפרט איפה רכשת ?   זה עם גג שחור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

תוסיפו עוד אחד    :)

קניתי לאמא שלי דיזל בהנחה קטנה (שורה של רכבים עם 0 קילומטר שכנראה נשפך עליהם משהו אז צבעו להם את מכסה המנוע). 

כרגע מאוד מרוצים! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Mike808 כתב:

אלה הרכבים שנמצאים בטרייד מוביל?

המחיר מסקרן, אשמח אם תוכל לפרסם.

האמת שבלובינסקי אבל לדעתי גם לטרייד מוביל יש כאלו. 

אני מדבר על דגם הדיזל - ביקשו 124 בכללי ו 118 לרכב שמכסה המנוע נצבע (יש רק רכבים שחורים כאלו). 

ברור לי שהרוב יעדיף את ה 124 אבל אצלנו היה קצת לחוץ כלכלית וזה המתיק את העסקה. 

קניתי ומכרתי לא מעט רכבים, זו העסקה עם ה vfm הכי גבוה שראיתי לרכב 0 קילומטר. 

עריכה אחרונה על ידי omcorp
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מטורף, בשביל הנחה של 6,000 ש"ח לגמרי הייתי מתפשר על רכב שמכסה המנוע שלו נצבע. ירידת הערך באחוזים לא רחוקה מזה וכמשומש זה יהיה פחות אישיו, במיוחד אם תצליח להשיג מלובינסקי אישור שמכסה המנוע נצבע על ידם בגלל פגם בצבע ולא בגלל תאונה כלשהי.

גם בהנחות הסטנדרטיות שהיו עד עכשיו הגרנדלנד לעתי אחלה בחירה, תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בתאריך 17.11.2020 בשעה 08:24, omcorp כתב:

האמת שבלובינסקי אבל לדעתי גם לטרייד מוביל יש כאלו. 

אני מדבר על דגם הדיזל - ביקשו 124 בכללי ו 118 לרכב שמכסה המנוע נצבע (יש רק רכבים שחורים כאלו). 

ברור לי שהרוב יעדיף את ה 124 אבל אצלנו היה קצת לחוץ כלכלית וזה המתיק את העסקה. 

קניתי ומכרתי לא מעט רכבים, זו העסקה עם ה vfm הכי גבוה שראיתי לרכב 0 קילומטר. 

גם אני שמעתי על הנ"ל בלובינסקי טרייד (פ"ת) בשבוע שעבר, אפילו דובר על 115000 לגירסת הדיזל, עם אותו סיפור של רק-שחור-עם-צביעת-מכסה-מנוע.  גירסת הבנזין 1.2 צוטטה במחיר 110000. אכן - המון אוטו בשביל הכסף, חשוב רק לוודא שמקבלים אישור מהחברה שאכן זה הנזק היחיד (יעזור ביום מכירת הרכב).

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.11.2020 בשעה 11:08, oriu כתב:

גם אני שמעתי על הנ"ל בלובינסקי טרייד (פ"ת) בשבוע שעבר, אפילו דובר על 115000 לגירסת הדיזל, עם אותו סיפור של רק-שחור-עם-צביעת-מכסה-מנוע.  גירסת הבנזין 1.2 צוטטה במחיר 110000. אכן - המון אוטו בשביל הכסף, חשוב רק לוודא שמקבלים אישור מהחברה שאכן זה הנזק היחיד (יעזור ביום מכירת הרכב).

קיבלנו במעמד המכירה אישור ואף הערכת שמאי על הנזק (מעניין אם רק אני לא מתרגש כלכך מצביעה של מכסה מנוע). לא היינו במצב להתמקח הרבה על המחיר כי העסקה הייתה עסקת טרייד קצת בעייתית. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...