Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסן קשקאי 2018 או חדש אפס קילומטר או אופל גרנדלנד x אפס קמ

Fadi Haik
שימו לב! השרשור הזה בן 1237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב משפחתי דיזל בגלל חיסכון בהוצאות ועלות של רכב דיזל לא הרבה יותר גבוה אז זה הגיוני 

שקלתי נירו אבל בגלל שקראתי שיש אולי סכנות בהברדי מבחינת קרינה אז אם יש ספק אין ספק ההפרש בין דיזל להברידי לא משמעותי

אני מתלבט בין כמה אופציות ללכת על רכבת דיזל יד 2 האופציות ששקלתי ניסן קשקאי 2018 או פגו 3008 2018 

אז שמתי לב על הנחות הגדולות של אופל על גרנדלנד שתכלס אותו רכב מבחינת אמינות 

אבל ליבואן אין יותר דיזל ברמה הפשוטה לכן האופציה היא אופל אפס קמ עלות 125k כולל רישוי לעומתו ניסן קשקאי דיזל אפס קמ 130k

או לחסוך כסף וללכת על יד 2018 דיזל שם  כנראה +- k 100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האופל רכב הרבה יותר מוצלח מהקשקאי. הוא מרווח ונוח יותר וברמת האבזור הבסיסית יש לו אבזור בטיחות שלא קיים באף דגם של הקשקאי כמו בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת אקטיבית לתיקון סטייה מנתיב הנסיעה.

הקשקאי צפוף יותר ופחות נוח. לא יצא לי לדגום את יחידת ההנעה החדשה עם הגיר הרובוטי אבל אם התוואי שלך כולל הרבה נסיעות עירוניות ועמידה בפקקים אז הגיר של האופל יזדקן טוב יותר בתוואי כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע 3 חברים רכשיו את האופל דיזל בהמלצה שלי (VFM לטעמי מעולה),
ושלושתם אמרו שהמוסכניק שלהם אמר שהם משוגעים ואני לא מבין מה שאני אומר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההגיון בלקנות רכב יד 2 פיג'ו 3008  בעלות יותר גבוה מהאופל ?

לגבי אפס קמ יש סכנה כלשהי ? אחריות מתחייבים ל 4 שנים הרמה הנמוכה של הדיזל נגמר כבר ליבואן אז האופציות לקנות היותר מפואר מהיובאן או אפס קמ הרמה היותר נמוכה

אם אני חוסך עכשיו 10 אלף ואני אוריד עוד 8 שנים 7 אלף במחיר הרכב נשמע לי דיל לא רע 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב של הפיג'ו כובש ואנשים מוכנים לשלם על זה. מעבר לזה כרגע פיג'ו 3008 נחשב רכב מצויין וזה חלחל אל דעת הקהל של הרוכשים והפך אותו לדגם מבוקש. אופל גרנדלנד פחות מוכר ולא נמצא באותו המקום מבחינת הקונים.

לגבי החיסכון, קח בחשבון שכל נזק שיגרם לרכב עשוי לבטל את התחזית הזאת. בנוסף לוי יצחק יכול להחליט שהוא מגדיל/מקטין את ההפחתה על רכישה מ-0 ק"מ. כרגע במצב הנוכחי הגנלנד דיזל בין אם בהנחה מהיבואן או מ-0 ק"מ נראה כמו עסקה מאוד הגיונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופל נראית כמו עיסקה מאוד אטרקטיבית, זהה מכנית ל 3008, מאובזרת מצוין ונמכרת היום במחירים די מגוחכים בשל ביקוש צולע. ברגע שהביקוש טיפה יראה סימני התאוששות, היבואן הזה כרגיל יתחיל להרים מחיר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, llaavvii כתב:

בלי להעליב אף אחד, מוסכניקים בדר"כ יגידו על כל אחד משוגע שלא קנה יונדאי/קיה/מאזדה/טויוטה/הונדה/סוזוקי/מיצובישי/סובארו, למה?! , נו ברור, הם עדיין חיים בעשור הקודם ויש כאלה אפילו עוד במאה הקודמת,

חוץ מזה, אני למדתי מהפורום הזה לא לשלול יצרן בגלל דגם אחד או שניים לא מוצלחים, וסביר להניח שכאשר אתה אומר להם שקניתה אופל, באותו רגע יצלצל להם בעיות אסטרה/אינסגניה עם מנועי ה1.4 טורבו הדי לא אמינים,

אך אם היו מתעמקים טיפה היו מהר מאוד מבינים שמדובר ברכב אמין עם מנוע וגיר מוכחים של PSA, ואם הייתה שואל אותו איזה רכב מסחרי קטן הייתה ממליץ לי לקנות, לרוב יגמגם ובסוף יזרוק לך בטח איזה ברלינגו, לך תבין 🙄

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסכניקים לכאורה אמורים לשלוף בקלות ממצאים על כל אוטו ועלילותיו, הרי בזה הם מתעסקים. בסוף אתה קורא, גם כאן, שהם לא תמיד יודעים אפילו אם באוטו יש רצועת טיימינג או שרשרת. הצרה היא שכאתה שואל אותם לא יתאים להם לספר שהם לא באמת יודעים, אז הם מתיישרים עם הקונבנציה והקונבנציה היא הסטיגמה, בדיוק כמו אצלנו שלא באמת יודעים איזה אוטו אמין ואיזה לא, אבל אמרו לנו. ההבדל הבסיסי הוא שלנו לא באמת איכפת לספר שחברים ומוסכניקים הם המקור, מוסכניק לא יכול להרשות לעצמו, אז הוא המקור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעניין זה לא המוסכניק השכונתי הקטן,ף שעדיין עובד,
גם חברה שעובדים במוסכי היבואן לא ממליצים על (כמו בדוגמה שלנו) אופל.
והשאלה נשאלה לא מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, רועי5 כתב:

מוסכניקים לכאורה אמורים לשלוף בקלות ממצאים על כל אוטו ועלילותיו, הרי בזה הם מתעסקים. בסוף אתה קורא, גם כאן, שהם לא תמיד יודעים אפילו אם באוטו יש רצועת טיימינג או שרשרת. הצרה היא שכאתה שואל אותם לא יתאים להם לספר שהם לא באמת יודעים, אז הם מתיישרים עם הקונבנציה והקונבנציה היא הסטיגמה, בדיוק כמו אצלנו שלא באמת יודעים איזה אוטו אמין ואיזה לא, אבל אמרו לנו. ההבדל הבסיסי הוא שלנו לא באמת איכפת לספר שחברים ומוסכניקים הם המקור, מוסכניק לא יכול להרשות לעצמו, אז הוא המקור. 

יצא לי להיתקל במוסכניק שאמר על קניית ה208 שאנחנו ניפגש כל שני וחמישי, ואתה יודע בדיוק מה האמת, כך שהוא פלט רק בולשיט.

חוץ מזה הוא טען שב208 יש שרשרת ולא רצועת טיימינג 😱, הבחור שקנה את ה208 ממני יכול להעיד על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.10.2020 בשעה 09:58, llaavvii כתב:

תוסיף אחד קניתי אתמול ב 124 כולל הכל פשוט לא הגיוני לקנות פג׳ו 3008 ב 120 יד 2 2018 כאשר יש את האופציה לקנות חדש באותו מחיר 

ליבואן אין הדגם הפשוט של הדיזל אז האופציה לקנות מהיבואן ב 150 או אפס קמ ב 124 הפרש של 24 אלף עבור גג ותא מטען חשמלי ויד ראשונה יותר מדי לטעמי

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

👆 תתחדש !!

מבין שקנית יד1 עם 0 ק"מ? האם קיבלת מסמך המאשר את אופי העיסקה, כדי שבבוא העת תוכל להוכיח שהליסינג היה רק מימוני ולא תפעולי?

עריכה אחרונה על ידי oriu

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש פאדי,

@oriu

במעמד המסירה הוא רואה את הרכב וחותם על טופס שמוכיח שהוא קונה את הרכב בעסקת 0 ק"מ,

זה לפחות מה שהיה לי בעבר, וזה מספיק בשביל להוכיח שהרכב לא היה בשימוש אף אחד לפניך.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...