Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אז אתה מדבר עוד יותר שטויות כי אני לא ראיתי שום מצלמת מוביוס עם פילטר שמעלימה את כל ההשתקפויות מהשמשה.

סרטון אחד בכלל לא מראה העלמת השתקפויות משמשה, בסרטון השני לא כל ההשתקפויות נעלמות וגם לא בסרטון השלישי, ואלו מצלמות הרבה יותר מקצועיות מהמוביוס.

תחזור עם הוכחות אמתיות ואז תגיד שאני מדבר שטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגיד לקרוא אתה יודע?

אני אצטט את עצמי כדי שתבין,הפעם תקרא לאט:

הפילטר הנ"ל הוא לא למצלמה ספציפית הוא למצלמות מכל סוג שהן,בסרטון הם לקחו פילטר והתאימו אותה למוביוס כי אף אחד לא מייצר פילטרים למצלמה הזו.

זה לא שאלה אם אתה מאמין או לא,קיים דבר כזה,פשוט צריך לעשות התאמה למוביוס.

בקיצור תפסיק להתווכח על דברים שאתה לא מבין בהם.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר התקנה נסתרת אז למה צריך שקע מצת ולתקוע לתוכו מתאם מצת לUSB ? אפשר להתקין משהו כזה שהוא גם יותר קטן וגם פחות

מועד לבעיות :

http://www.ebay.com/itm/141074112670?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

היי misterb, המוצר שקישרת אליו מוציא זרם של 3A ואני זקוק לזרם של 1A, אבל זאת בהחלט אופציה.. הבעיה שכבר הזמנתי את החלקים שרשמתי גם כן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לקרוא אתה יודע?

אני אצטט את עצמי כדי שתבין,הפעם תקרא לאט:

הפילטר הנ"ל הוא לא למצלמה ספציפית הוא למצלמות מכל סוג שהן,בסרטון הם לקחו פילטר והתאימו אותה למוביוס כי אף אחד לא מייצר פילטרים למצלמה הזו.

זה לא שאלה אם אתה מאמין או לא,קיים דבר כזה,פשוט צריך לעשות התאמה למוביוס.

בקיצור תפסיק להתווכח על דברים שאתה לא מבין בהם.

אתה מצחיק אותי.

אני יודע שקיים כזה פילטר לא גילית לי את אמריקה אם זה מה שאתה חושב.

אתה חי בסרט שאם אני ישים את הפילטר הזה על המוביוס או על כל מצלמה אחרת בזמן שהמצלמה מאחורי שמשה ומול השמש אז כל ההשתקפויות יעלמו באורח פלא.

אבל הם לא, אולי זה קצת יחליש את ההשתקפויות אבל לא יעלים אותם ולא נעליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני רואה שלדבר איתך זה כמו לדבר אל קיר,לא באמת איכפת לי מה אתה חושב,רק אל טעה אנשים אחרים.

ואיך בהתחלה אמרת ואני מצטט אותך:

"אתה לא יכול לבטל השתקפויות על השמשה זה לא קשור לפילטרים"

ועכשיו אתה אומר אולי הם יחלשו,בקיצור אתה מדבר שטויות.

אף אחד לא אמר שהכל ההשתקפויות יעלמו ב1000%,את הרוב זה יבטל.

אני סיימתי את הדיון הזה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני רואה שלדבר איתך זה כמו לדבר אל קיר,לא באמת איכפת לי מה אתה חושב,רק אל טעה אנשים אחרים.

ואיך בהתחלה אמרת ואני מצטט אותך:

"אתה לא יכול לבטל השתקפויות על השמשה זה לא קשור לפילטרים"

ועכשיו אתה אומר אולי הם יחלשו,בקיצור אתה מדבר שטויות.

אף אחד לא אמר שהכל ההשתקפויות יעלמו ב1000%,את הרוב זה יבטל.

אני סיימתי את הדיון הזה.

אני אמרתי שהם קצת יחלשו כדי שתעזוב אותי עם השטויות שלך.

הפילטר הזה הוא סתם בזבוז כסף בשביל שימוש במצלמת רכב.

אני שמח שהבנת שאתה לא יכול להוכיח את השטויות שאתה מדבר, אם יש עוד סרטונים לא קשורים שאתה רוצה להראות לי מYOUTUBE תרגיש חופשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפילטר לא אמור ליהיות שטויות בעקרון הוא עובד בשיטה שהוא מעביר אור רק מזווית ספציפית ואת כל שאר הזווית הוא מסנן, לכן מקבלים תמונה נקייה יותר מהשתקפויות, לכן ברוב המצבים הוא יציג תמונה טובה יותר, עם קונטרסט גבוה יותר עם מינימום השתקפויות אור, כל עוד קרני השמש לא יפגעו בזווית הספציפית שהוא כן מעביר.

בסופו של דבר הוא יתן תוצאה טובה יותר מאשר בלי, לכן אם יש אפשרות להוסיף אותו בעלות סבירה זה שווה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי misterb, המוצר שקישרת אליו מוציא זרם של 3A ואני זקוק לזרם של 1A, אבל זאת בהחלט אופציה.. הבעיה שכבר הזמנתי את החלקים שרשמתי גם כן..

אין בעיה עם 3A, זה רק יותר טוב. המכשירים לוקחים כמה זרם שהם צריכים, המספר זה המקסימום שהממיר יכול לתת.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה POLARIZED FILTER. תסתכלו באתר DASHCAMTALK, יש שם כמה שרשורים על זה. בהחלט אפשר לקמבן פילטר כזה למוביוס ולמצלמות נוספות. הפילטר הזה בהחלט מונע ומפחית השתקפויות, הבעיה היא בצילום לילה, בצילום לילה הפילטר הזה יפגע באיכות התמונה כי הוא מונע כניסת אור. לכן, אם רוצים לצלם בלילה, צריך להוריד את הפילטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נקודות וכו' :)

מחפירה קטנה שלי אני מבין שיש שלושה דגמים של הG1W:

1: G1W הראשונה {דגם הראשון} עם זוית צילום של 120 מעלות

2: G1WH {עם הקופון- תודה :)} שהזוית צילום שלה יותר רחבה 140 מעלות

3:G1W-C שהיא זהה ל G1W {עם זוית צילום של 120 מעלות} אך ללא בטריה ועם קבל. היתרון הוא יותר עמידות בפני חום משום שאין בטריה אלא קבל. החסרון הוא שהקבל הוא לא בטריה ולכן אי אפשר לצלם ללא מטען מחובר.{המצלמה עובדת חמש שניות נוספות לאחר חוסר טעינה}.

יש למישהו ניסיון עם המצלמה עם הקבל?

איך העמידות של הG1WH בחום ארצנו?

ההפרש בין המצלמות {G1WH ל G1W-C} הוא 16$ באתר http://www.foxoffer.com השאלה היא האם ההשקעה לא כדאית?

אילן עם ה- VICO SF2 - - כמה זמן אחריות יש על המצלמה? יש אפשרות לתשלומים?- משלוח? {אני יודע שהשאלות האלו אמורות להיות בפרטי אבל אני מאמין שלטובת כולם עדיף שהדברים יהיו ברורים ויעזרו לאנשים להחליט לכאן או לכאן} - עריכה- שאלה נוספת ממפרט המלצמה שראיתי באינטרנט רשום שהיא ללא בטריה ועם קבל האם זה כך גם במצלמות שלך?

{מבחינתי בכל אופן זה סוגר לי תפינה שמה שמקנה לה בעיקר את העמידות הוא עיניין הקבל במקום בטריה - שזה למעשה השיקול העיקרי מבחינתי בקניית מצלמה - העמידות שלה לחום {כי אני גם לא מתכוון לפרק אותה אחרי כל נסיעה} ואם כן ההתלבטות שלי היא בין הG1H-C ל VICO SF2 כי מבחינתי עדיף לפעמים להשקיע קצת יותר ולהיות בראש שקט ולא להווכח שוב ש"זול הוא היקר"

בברכה

דבר נוסף -אתר מומלץ לקניית כרטיסי זיכרון http://www.mymemory.co.uk/ אתר אמין עם מחירים טובים ואפשר להיות בטוחים שהכרטיסים מקוריים והמשלוחים בחינם {לפחות לחלק גדול מהדברים לפי מה שאני יודע}

עריכה אחרונה על ידי yanivnn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביכלל רוצה לקמבן חיבור מגנטי :-), נחכה שיגיעה ניראה מה אפשר לשפצר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כמה זמן שלחו לכם את ה g1wh מהבאנג טוב?

כבר מיום שישי עדיין לא שלחו.

דיברתי איתם נגמר הסטוק :-(

לא טרחו להודיע.

עריכה אחרונה על ידי adi78
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי איתם, חלק מהמצלמות כבר נישלחו ומלאי חדש אמור להיכנס בעוד כיומיים, גם 2 המצלמות שהזמנתי עדיין לא נישלחו והם ישלחו ברגע שהסטוק החדש יגיעה, אל דאגה.

לרוב מוצר שבמלאי נישלח תוך 24 שעות ויש כבר חברים מפה שזה נישלח להם למחרת והם ציינו שזה נישלח בדואר גרמניה, כמובן עם מס' מעקב(הופתעתי שלא דרך סין :-)).

אז לא הייתי דואג כי בדואר גרמניה ברגע שנישלח תוך 14 יום המכשיר אצלך, להבדיל מאחרים ששולחים בדואר סין או סינגפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...