Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

.
כשחיברת את הhardwire kit של 70mai, סדר החוטים ככה?:
חוט צהוב - כאשר מסובבים את הסוויץ' יש מתח 
חוט אדום - לפיוז שמספק מתח בזמן שהרכב כבוי ואין מפתח בסוויץ' (מקבל מתח מהמצבר)

חיברתי בדיוק ככה
וזה אומר שמצב חנייה דולק ואבל כשאני דופק על האוטו לא נדלק ההקלטה ואין את האור הירוק

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מוזר.. לא נתקלתי בעוד בעיה כמו שלך.
האופציה האחרונה שהייתי מציע זה לשנות את מיקום המצלמה. מישהו רשם שזה עזר לו.
איפה היא ממוקמת אצלך ברכב?  יכול להיות שבמקום שהיא נמצאת היא לא רגישה לתזוזות ולכן לא מצליחה לצלם.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר.. לא נתקלתי בעוד בעיה כמו שלך.
האופציה האחרונה שהייתי מציע זה לשנות את מיקום המצלמה. מישהו רשם שזה עזר לו.
איפה היא ממוקמת אצלך ברכב?  יכול להיות שבמקום שהיא נמצאת היא לא רגישה לתזוזות ולכן לא מצליחה לצלם.
רגיל בשמשה הקידמית באמצע
לפעמים כשמנערים היא עושה אור אדום ואז נעלם ולא הופך לירוק ולא מקליט גם כשאני מנתק אותה מהמתקן ומנער
יכול להיות שזה מהפיוזים? היא מחוברת לפיוזים של 15

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים קיבלתי היום את המצלמה A119v3

רציתי לשאול האם יש אפשרות לצלם גם שהרכב כבוי נניח כשהוא מקבל מכה או משהו

ראיתי אפשרויות שיש אופציה שמתי לב אחרי שהגדרתי את המצלמה אני מוציא את המפתח מהסויץ כשהיא נכבת אני מנסה לנער אותה או משהו היא לא מקליטה כנראה צריך מקור מתח חיצוני

מה אפשר לעשות ? תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שהמצלמה מבוססת על קבל חשמלי אתה צריך מקור מתח גם כשהרכב כבוי.
יש קיט של VIOFO לחיבור לקופסת הפיוזים ברכב https://s.click.aliexpress.com/e/_A1OpRr

יש כמה סוגי פיוזים, הנפוצים ביותר הם MINI ו-ATS מה סוג הרכב שלך?

החיבור מתבצע כך:
חוט שחור - לגוף הרכב

חוט אדום - לפיוז שמספק מתח בזמן שהרכב כבוי ואין מפתח בסוויץ'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי טויוטה יאריס 

לפני 15 שעות, FiS כתב:

בגלל שהמצלמה מבוססת על קבל חשמלי אתה צריך מקור מתח גם כשהרכב כבוי.
יש קיט של VIOFO לחיבור לקופסת הפיוזים ברכב https://s.click.aliexpress.com/e/_A1OpRr

יש כמה סוגי פיוזים, הנפוצים ביותר הם MINI ו-ATS מה סוג הרכב שלך?

החיבור מתבצע כך:
חוט שחור - לגוף הרכב

חוט אדום - לפיוז שמספק מתח בזמן שהרכב כבוי ואין מפתח בסוויץ'

טויוטה יאריס 2012

ואין מצב שזה ירוקן לי את המצבר ?..

לאיזה פיוז להתחבר?

IMG_20210427_015418.jpg

עריכה אחרונה על ידי klasa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בטוח שזה פיוז מסוג mini (עם הרגליים הקצרות).

ליתר ביטחון אתה יכול לשלוף אחד ולראות.

במתאם של VIOFO בקישור ששמתי יש בורר מתחים שמאפשר להגדיר את הרף המקסימלי של פריקת המצבר שממנו המצלמה תפסיק לצלם על מנת שלא יפרק המצבר.

יש 11.8/12/12.2/12.4V, מומלץ על לשים על 12.2V.

תלוי במצבר, אבל במצב חנייה המצלמה יכולה לצלם בלי בעיה לילה שלם,

במצב חנייה עם time lapse אפילו יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mai70 pro (עם המסך), מחוברת לשקע מצת. בכל פעם שאני נכנס לרכב היא אומרת שהסוללה חלשה ושצריך לחבר לטעינה. 

זה קורה גם אם אחרי נסיעה של שעתיים-שלוש שכל הזמן המצלמה מחוברת אני יוצא לשעה וחוזר.

חוץ מזה עובדת פיקס ולפעמים גם מצלמת בזמן חנייה. (למזלי רק כשאני מזיז אותה בטעות עם הסוכך שמש)

זה אמור להיות ככה? כדאי לשים קיט לתיבת פיוזים?

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, FiS כתב:

כמעט בטוח שזה פיוז מסוג mini (עם הרגליים הקצרות).

ליתר ביטחון אתה יכול לשלוף אחד ולראות.

במתאם של VIOFO בקישור ששמתי יש בורר מתחים שמאפשר להגדיר את הרף המקסימלי של פריקת המצבר שממנו המצלמה תפסיק לצלם על מנת שלא יפרק המצבר.

יש 11.8/12/12.2/12.4V, מומלץ על לשים על 12.2V.

תלוי במצבר, אבל במצב חנייה המצלמה יכולה לצלם בלי בעיה לילה שלם,

במצב חנייה עם time lapse אפילו יותר.

אוקי חיברתי עכשיו מקווה שבסדר מצאתי את הפיוז של המצית acc חיברתי לשם והייתי צריך פלוס קבוע הצהוב , מצאתי בית ריק דחפתי לשם פיוז ראיתי שנותן מתח וככה יצא ראה תמונה , העניין הוא שאין לי מושג למה זה לא מגיב כשאני בלי מפתח בסוויץ' מנער את המצלמה למרות שהגדרתי בהגדרות הכל 

את האדום חיברתי למתח אחרי בסוויץ' צהוב פלוס קבוע התבלבלתי כי ברדיו במערכות שמע זה ככה , אז עכשיו חיברתי השמיע מעין רעש כזה כשנכנסתי לרכב בלי המפתח איך מגדירים בידיוק את ההגדרות שם מה מומלץ? מה זה laps אשמח להסבר לכל הגדרה :)

IMG_20210427_033507.jpg

IMG_20210427_033500.jpg

IMG_20210427_033047.jpg

IMG_20210427_033052.jpg

עריכה אחרונה על ידי klasa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.4.2021 בשעה 10:59, FiS כתב:

כנראה שסוללת RTC גורמת לזה.
בגדול אתה יכול להסתכל על הדגם שרשום עליה ולהזמין מאליאקספרס ולהחליף.

או לשקול אפשרות פשוט להשתדרג במצלמה חדשה מכיוון שיכול להיות שהבעיה לא תיפתר לאחר החלפת הסוללה, גם זמן הגעה ארוך של הסוללה וההתעסקות לא בהכרח יתקנו את הבעיה.
לשיקולך 

איזו מצלמה עם קבל אתם ממליצים לי שדומה ל A118C העתיקה שיש לי כיום?

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Adani כתב:

mai70 pro (עם המסך), מחוברת לשקע מצת. בכל פעם שאני נכנס לרכב היא אומרת שהסוללה חלשה ושצריך לחבר לטעינה. 

זה קורה גם אם אחרי נסיעה של שעתיים-שלוש שכל הזמן המצלמה מחוברת אני יוצא לשעה וחוזר.

חוץ מזה עובדת פיקס ולפעמים גם מצלמת בזמן חנייה. (למזלי רק כשאני מזיז אותה בטעות עם הסוכך שמש)

כמה זמן יש לך אותה?
ככל הנראה הסוללה הפנימית עושה בעיות. לא חושב שעדכון גרסה או איפוס שלה יעזרו כאן.
ההחלפה די פשוטה, נדרש רק להזמין סוללה חלופית.
https://fccid.io/2AOK9-MIDRIVED02/Internal-Photos/Int-Photos-4048590

לפני 7 שעות, klasa כתב:

אוקי חיברתי עכשיו מקווה שבסדר מצאתי את הפיוז של המצית acc חיברתי לשם והייתי צריך פלוס קבוע הצהוב , מצאתי בית ריק דחפתי לשם פיוז ראיתי שנותן מתח וככה יצא ראה תמונה , העניין הוא שאין לי מושג למה זה לא מגיב כשאני בלי מפתח בסוויץ' מנער את המצלמה למרות שהגדרתי בהגדרות הכל 

את האדום חיברתי למתח אחרי בסוויץ' צהוב פלוס קבוע התבלבלתי כי ברדיו במערכות שמע זה ככה , אז עכשיו חיברתי השמיע מעין רעש כזה כשנכנסתי לרכב בלי המפתח איך מגדירים בידיוק את ההגדרות שם מה מומלץ? מה זה laps אשמח להסבר לכל הגדרה :)

צריך לחבר את זה כך:
חוט אדום - לפיוז שמספק מתח בזמן שהרכב כבוי ואין מפתח בסוויץ' (מתח קבוע).

אתה צריך לבחור באופציה של Parking Mode, 
יש לך אפשרות של Auto Evemt Detection שבה המצלמה מצלמת רק כאשר היא מרגישה תזוזה של הרכב (מצלמה 15 שניות אחורה ו-30 שניות קדימה אחרי המקרה).
יש לך אפשרות של Time Lapse 1/2/3/5/10FPS שבה המצלמה לא מצלמת וידיאו באופן רציף, אלא תמונה כל X זמן שהגדרת.
למשל אם הגדרת 2FPS אז המצלמה תצלם שתי תמונות בשנייה. האופציה הזאת נועדה כדי לחסוך באנרגיה מכיוון שצילום תמונות בודדות חסכוני יותר מאשר צילום וידיאו רציף.

לפני כשעה, rafi_vk כתב:

איזו מצלמה עם קבל אתם ממליצים לי שדומה ל A118C העתיקה שיש לי כיום?

מה התקציב?
הייתי ממליץ לך על הVIOFO A119 V3, מצלמה עם איכות צילום מעולה אבל קצת יקרה כשהיא לא במבצע.
https://s.click.aliexpress.com/e/_AV7wkp

הייתי ממליץ לך גם על מצלמות של DDPai אבל כרגע אין להם מלאי למשלוח לארץ ולא ידוע מתי יתחדש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, FiS כתב:

כמה זמן יש לך אותה?

פחות מחודשיים, נשמע לי לא סביר שתלך בפרק זמן כזה. 

אם אני מחבר אותה לתיבת פיוזים במקום המצת זה יכול לגרום לבעיות?

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Adani כתב:

פחות מחודשיים, נשמע לי לא סביר שתלך בפרק זמן כזה. 

אם אני מחבר אותה לתיבת פיוזים במקום המצת זה יכול לגרום לבעיות?

70mai מציעים לקחת את המצלמה ולהטעין אותה בבית לזמן ממושך. הבעיה יכולה להיגרם בגלל חוסר טעינה מתמשכת.
תשובה רשמית של 70mai:

ציטוט

What about moving your dash cam to your house to charge 5 hours?  The majority of our device can be solved by this.

This problem is caused by the long term charging lack if the problem is solved by the suggestion i give.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Adani כתב:

כנ"ל אצלי, התחיל אותו סיפור לא מזמן -  70MAI 800A מחוברת זמנית ללא הקיט ויש עוד אנשים שמתלוננים על הבעיה https://bbs-cdn.70mai.com/?thread-322.htm

בנתיים המצלמה עושה את עבודתה.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, FiS כתב:

כמה זמן יש לך אותה?
ככל הנראה הסוללה הפנימית עושה בעיות. לא חושב שעדכון גרסה או איפוס שלה יעזרו כאן.
ההחלפה די פשוטה, נדרש רק להזמין סוללה חלופית.
https://fccid.io/2AOK9-MIDRIVED02/Internal-Photos/Int-Photos-4048590

צריך לחבר את זה כך:
חוט אדום - לפיוז שמספק מתח בזמן שהרכב כבוי ואין מפתח בסוויץ' (מתח קבוע).

אתה צריך לבחור באופציה של Parking Mode, 
יש לך אפשרות של Auto Evemt Detection שבה המצלמה מצלמת רק כאשר היא מרגישה תזוזה של הרכב (מצלמה 15 שניות אחורה ו-30 שניות קדימה אחרי המקרה).
יש לך אפשרות של Time Lapse 1/2/3/5/10FPS שבה המצלמה לא מצלמת וידיאו באופן רציף, אלא תמונה כל X זמן שהגדרת.
למשל אם הגדרת 2FPS אז המצלמה תצלם שתי תמונות בשנייה. האופציה הזאת נועדה כדי לחסוך באנרגיה מכיוון שצילום תמונות בודדות חסכוני יותר מאשר צילום וידיאו רציף.

מה התקציב?
הייתי ממליץ לך על הVIOFO A119 V3, מצלמה עם איכות צילום מעולה אבל קצת יקרה כשהיא לא במבצע.
https://s.click.aliexpress.com/e/_AV7wkp

הייתי ממליץ לך גם על מצלמות של DDPai אבל כרגע אין להם מלאי למשלוח לארץ ולא ידוע מתי יתחדש..

אז המצלמה מקליטה באופן קבוע? כאילו אני מנסה לחשוב איך 15 שניות אחורה ו 30 קדימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...