Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

היא מצלמת אבל לא מקליטה.
אם אתה מגדיר על Auto Evemt Detection אז המצלמה נמצאת במעין מצב שינה. מצלמת אבל לא שומרת.
ברגע שהיא מרגישה תזוזה היא פשוט שומרת את אותן ה-15 שניות שקדמו לאירוע ו-30 שניות שלאחריו. 

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 29 דקות, Electron כתב:

כנ"ל אצלי, התחיל אותו סיפור לא מזמן -  70MAI 800A מחוברת זמנית ללא הקיט ויש עוד אנשים שמתלוננים על הבעיה https://bbs-cdn.70mai.com/?thread-322.htm

בנתיים המצלמה עושה את עבודתה.

הזמנתי קיט מקורי לתיבת פיוזים של 70mai (פראייר, אני יודע) מקווה שזה יעזור ולא יטחן את הסוללה, אעדכן.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים,

הזמנתי מצלמת Vantrue N4 (שתי מצלמות שמספקות צילום ב-3 ערוצים), והיא מגיעה עם Hardwire Kit שאמור להתחבר למצבר, והאמת אין לי כ"כ מושג מה בדיוק עושים עם זה. 

אשמח לקבל הסבר כיצד לחבר. אני שוקל לגשת למתקין מקצועי, השאלה כמה התקנה כזו אמורה לעלות?

IMG_2328.thumb.jpeg.abfc74672f85ce863fd54df2368e86c8.jpeg

unnamed.thumb.jpg.e7a94b237b26334cf2be1500043d6fc9.jpg

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול לא מסובך מדי להתקין,

יש המון מדריכים ביוטיוב, למשל זה

אם תחליט ללכת למתקין זה אמור לעלות גג 150.

עריכה אחרונה על ידי FiS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כמה כדאי להגדיר TIME LAPS ?.. כדי לשמור על הרכב במצב חניה ?

האם הזיהוי תנועה שייך לTIME LAPS ?. איכשהו ? רציתי קצת הסבר על הנושא הזה

וגם על ה bitrate recording

מה מומלץ להגדיר כאן?

5(3).jpg

עריכה אחרונה על ידי klasa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע להגדיר על 2FPS.
קודם כל מגדירים בParking mode את Time lapse 2fps ואז תוכל להגדיר את הרגישות של החיישן Parking G-sensor.
אפשר לשי על Middle. 
לאחר מכן תוכל להגדיר את Parkingmotion detection, זה בעצם זיהוי לפי תנועה. אם מישהו נקלט במצלמה היא תתחיל לצלם.

bitrate זה קצב נתונים, אתה יכול לקרוא על זה בגוגל. בכל מקרה תשאיר את זה על High.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.4.2021 בשעה 11:41, FiS כתב:

הייתי מציע להגדיר על 2FPS.
קודם כל מגדירים בParking mode את Time lapse 2fps ואז תוכל להגדיר את הרגישות של החיישן Parking G-sensor.
אפשר לשי על Middle. 
לאחר מכן תוכל להגדיר את Parkingmotion detection, זה בעצם זיהוי לפי תנועה. אם מישהו נקלט במצלמה היא תתחיל לצלם.

bitrate זה קצב נתונים, אתה יכול לקרוא על זה בגוגל. בכל מקרה תשאיר את זה על High.

יש צילום לפי זהוי הכוונה לא בתזוזה במצב חנייה גם ב a800s?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.4.2021 בשעה 00:22, FiS כתב:

בגדול לא מסובך מדי להתקין,

יש המון מדריכים ביוטיוב, למשל זה

אם תחליט ללכת למתקין זה אמור לעלות גג 150.

היי, 

החלטתי ללכת למתקין, חלק רצו 180-200 ש"ח, ובסוף מצאתי מישהו שעשה לי ב-150 ש"ח. ההתקנה הייתה מהירה ואיכותית. 

ניסיתי לטלטל קצת את הרכב (כשהוא לא מונע), ולא שמתי לב לשום פעולה של המצלמה, למרות שחוברה לקופסה של הפיוזים. 

צריך לשנות משהו או שעדיף להשאיר את זה על stock factory settings? 

איך אפשר לוודא שהמצלמה פועלת ב Parking Mode?

3675A413-9C39-400E-9281-9ED53F372CB4.thumb.jpeg.4f4d8cec477cd14e54d82fecaa82dddc.jpeg 

(חובר כרטיס SD, להתעלם מההודעה)

FCC144A1-835A-4BDB-96B3-D73840147648.thumb.jpeg.37b3f43017c78610a7a30777da4930f1.jpeg

עריכה אחרונה על ידי doesnotmatter

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.4.2021 בשעה 14:46, nadavmiler כתב:

יש צילום לפי זהוי הכוונה לא בתזוזה במצב חנייה גם ב a800s?

נדמה לי שיש בתוך בההגדרות של הparking surveillance

לפני 3 שעות, doesnotmatter כתב:

היי, 

החלטתי ללכת למתקין, חלק רצו 180-200 ש"ח, ובסוף מצאתי מישהו שעשה לי ב-150 ש"ח. ההתקנה הייתה מהירה ואיכותית. 

ניסיתי לטלטל קצת את הרכב (כשהוא לא מונע), ולא שמתי לב לשום פעולה של המצלמה, למרות שחוברה לקופסה של הפיוזים. 

צריך לשנות משהו או שעדיף להשאיר את זה על stock factory settings? 

איך אפשר לוודא שהמצלמה פועלת ב Parking Mode

תסתכל בהגדרות, צריך להיות enable וב-motion detection 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, FiS כתב:

תסתכל בהגדרות, צריך להיות enable וב-motion detection 

הגדרתי enable. 

משום מה כשאני מכבה את הרכב, המצלמה פשוט נכבית גם (מופיע goodbye) ונראה כאילו היא לא פועלת בחניה... 

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש כבר המון זמן מצלמה עם איכות וידאו בין הטובות שיש בשוק ביחד עם PARKING MODE שיהיה אפשר לחבר למצבר ושתסריט ברגע שיהיה משהו. עדיפות לאפשרות התחברות מרחוק עם SIM, אבל לא מחייב. 

אני יודע שקיימת מצלמת PROOF, לא התלהבתי מהאיכות וידאו שלה, ראיתי כבר יותר טובות. רק שאני לא מצליח להחליט על מצלמת רכב ממש איכותית מבחינת איכות הסרטה ומצב PARKING. 

ושאלה כללית למי שיודע, עד כמה מהר הולך המצבר אם מחברים אליו מצלמה שאמורה לעבוד 24/7 ?

אשמח לשמוע המלצות, ולא אכפת לי להוציא סביבות 1500 שקל +- / ואו גם לשמוע על המצלמה הטובה ביותר שעולה יותר יקר ולשקול את זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, doesnotmatter כתב:

הגדרתי enable. 

משום מה כשאני מכבה את הרכב, המצלמה פשוט נכבית גם (מופיע goodbye) ונראה כאילו היא לא פועלת בחניה... 

יכול להיות שהמתקין חיבר לפיוז שלא מספק מתח כשהרכב כבוי. 
נסה לחבר את הכבל שמתחבר למצלמה למכשיר אחר ותראה אם הוא מספק מתח.

לפני 2 דקות, DesertFox כתב:

אני מחפש כבר המון זמן מצלמה עם איכות וידאו בין הטובות שיש בשוק ביחד עם PARKING MODE שיהיה אפשר לחבר למצבר ושתסריט ברגע שיהיה משהו. עדיפות לאפשרות התחברות מרחוק עם SIM, אבל לא מחייב. 

אני יודע שקיימת מצלמת PROOF, לא התלהבתי מהאיכות וידאו שלה, ראיתי כבר יותר טובות. רק שאני לא מצליח להחליט על מצלמת רכב ממש איכותית מבחינת איכות הסרטה ומצב PARKING. 

ושאלה כללית למי שיודע, עד כמה מהר הולך המצבר אם מחברים אליו מצלמה שאמורה לעבוד 24/7 ?

אשמח לשמוע המלצות, ולא אכפת לי להוציא סביבות 1500 שקל +- / ואו גם לשמוע על המצלמה הטובה ביותר שעולה יותר יקר ולשקול את זה. 

אם תוותר על אופציית החיבור מרחוק עם sim יש הרבה אפשרויות טובות בשוק.
הייתי מציע לך את DDPai mini5, מצלמה מאוד איכותית מבוססת על קבל חשמלי, רזולוציית צילום 3840x2160p, זווית צילום 140°, זיכרון מובנה 64GB, יש גם GPS מובנה ו-WIFI עם אפליקציה להעברת סרטונים ישר לסמארטפון שלך.

https://s.click.aliexpress.com/e/_d8otqED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, FiS כתב:

נסה לחבר את הכבל שמתחבר למצלמה למכשיר אחר ותראה אם הוא מספק מתח.

אם תוותר על אופציית החיבור מרחוק עם sim יש הרבה אפשרויות טובות בשוק.
הייתי מציע לך את DDPai mini5, מצלמה מאוד איכותית מבוססת על קבל חשמלי, רזולוציית צילום 3840x2160p, זווית צילום 140°, זיכרון מובנה 64GB, יש גם GPS מובנה ו-WIFI עם אפליקציה להעברת סרטונים ישר לסמארטפון שלך.

https://s.click.aliexpress.com/e/_d8otqED

נראה טוב אבל אני מחפש גם מצלמה עם מצב פארקינג שיהיה לה גם מצלמה אחורית, אם מישהו מתנגש מאחורה זה יצלם / יסריט גם אחורה.. במידה ויש. 

והמצלמה שהבאת, היא מצלמת או מסריטה במצב פארקינג? זה הכי טוב שיש? ואיך זה משפיע על המצבר בחיבור ישיר? אם יש משהו יותר טוב אשמח לדעת, תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, FiS כתב:

נסה לחבר את הכבל שמתחבר למצלמה למכשיר אחר ותראה אם הוא מספק מתח

כן, זו הבעיה. 

חיברתי סמארטפון לכבל הזה והוא לא נותן מתח. 

אני אחזור למתקין. 

תודה!

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...