Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

זה יהיה לא פחות מסבל וסירחון לנסוע באוטובוס 20 איש כשהוא לא ממוזג ועם 20 איש בפנים.   

אנשים שלעצמם פולטים חום.

שלא נדבר על הנהג.

וגיא אני מסכים איתך - מי שאין לו כאן רכב פרטי או לא חי בת"א/נגזרותיה  מבחינת הממשלה הוא פשוט שקול לאזרח סוג ב'. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מספיק זקן בשביל לזכור גם נסיעות לאילת בטייגר  עירוני, 8 שעות מחיפה בלי מזגן, אז אל תטיפו לי. ממילא החלונות באוטובוסים המודרניים קטנים, ולא יקרה כלום אם הטמפרטורה בתוכם תהי 25 מעלות.

• רעיון גרוע 3
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרופ' סיגל סדצקי, ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, הודיעה על התפטרות מתפקידה.

זהו זרקה את המפתחות. מעניין מה דחף אותה לזה. 

לפני 3 דקות, sperial כתב:

אני מספיק זקן בשביל לזכור גם נסיעות לאילת בטייגר  עירוני, 8 שעות מחיפה בלי מזגן, אז אל תטיפו לי. ממילא החלונות באוטובוסים המודרניים קטנים, ולא יקרה כלום אם הטמפרטורה בתוכם תהי 25 מעלות.

קבל מדליה וירטואלית.

שוב, לך שב ברכב שלך בלי מזגן. תראה מה המילים שלך שוות. 

אם בחוץ 35 מעלות איך בדיוק בתוך קופסאת פח יהיה יותר קריר? ואתה עוד רופא?!?!?! 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ChemGuy85 כתב:

פרופ' סיגל סדצקי, ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, הודיעה על התפטרות מתפקידה.

קבל מדליה. שוב, לך שב ברכב שלך בלי מזגן. תראה מה המילים שלך שוות. 

מופתע שזה קרה רק עכשיו...

ללא דיון על האם ביצעה את תפקידה כראוי או לא: היא חטפה את כל האש בחסות הממשלה, עקיצות ורמיזות בקשר לחוסר תפקוד ואף לקיחת סמכויות בשבוע האחרון

מקווה שהבא בתור יצליח להשתלט על העניינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, sperial כתב:

פעם אנשים הסתדרו בלי מסיכות N95, אז תפסיק להתלונן שמישהו קצת יורק או נושף עליך כשהוא מדבר. מה כבר קרה?

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לקרוא מה שכתבתי: להפעיל מזגן ובמקביל לאוורר. 

אני עושה את זה באופן שגרתי. אני גם עובד עם שילוב של מזגן וחלונות פתוחים, כדי לקבל גם טמפרטורה סבירה וגם אויר טרי. 

Just now, gadik6 כתב:

פעם אנשים הסתדרו בלי מסיכות N95, אז תפסיק להתלונן שמישהו קצת יורק או נושף עליך כשהוא מדבר. מה כבר קרה?

covid-19?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

תתחיל לקרוא מה שכתבתי: להפעיל מזגן ובמקביל לאוורר. 

אני עושה את זה באופן שגרתי. אני גם עובד עם שילוב של מזגן וחלונות פתוחים, כדי לקבל גם טמפרטורה סבירה וגם אויר טרי. 

תתחיל לקרוא רצו לאסור על הפעלת מזגנים באופן מוחלט, אך בסוף חזרו בהם כי הבינו שזה טמטום טוטאלי. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, sperial כתב:

אז אל תטיפו לי

כשעלינו לארץ, האוטו הראשון שהיה להורים שלי זה פיאט בלי מזגן. חרשנו איתה את כל ישראל. כולל נסיעות לים המלח וכו׳.

אין לי כח ללכת לחפש אם הטמפרטורה הממוצעת עלתה מאז. אבל מה שבטוח הוא, שאז היה אפשר גם לקנות חוקית רכב בלי מזגן. והיום, כך זכור לי, לא.

טעוני גבריות ברמה של ״כשהייתי צעיר אכלתי אבנים ושתיתי מים מהביוב ושרדתי״ זה נורא מרשים. אבל איכות חיים נמוכה יותר של הדורות הקודמים זה לא מדד למשהו. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, sperial כתב:

covid-19?

התכוונתי להראות לך איך הטענה שלך "לא יקרה כלום..." נשמעת מהצד השני.

באופן כללי, מה שהשרשור הזה מראה יפה מאוד זה עד כמה לאנשים מסוימים כאן (בין אם הם דיג'יי מצליח ובין אם הם בכיר במשרד ממשלתי/ציבורי) לא אכפת מאחרים, כל עוד זה לא נוגע להם ולא משפיע על חייהם.

למען הגילוי הנאות - אני גם לא נוסע בתחבורה ציבורית, אבל אני עדיין מצליח להבין שהרעיון הזה של קופסאות המוות בשיא הקיץ (ולא רק היא) הוא פשוט הזוי ומנותק.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, ChemGuy85 כתב:

תתחיל לקרוא רצו לאסור על הפעלת מזגנים באופן מוחלט, אך בסוף חזרו בהם כי הבינו שזה טמטום טוטאלי. 

ללא ספק. אני יודע שהבן שלי נסע השבוע בכמה אוטובוסים עם חלונות פתוחים והתלונות היחידות שלו היו על אנשים שזרקו * על המסיכות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, nimrod7676 כתב:

גם בעזה יש הרבה ילודה.. 

בעזה חוץ ממתפרות, מחרטות, דיג, וגידולים חקלאיים מסוימים ופשוטים, מה בעצם יש להם?

כאילו נכון יש להם תעשייה מאוד ענפה של שנור ותרומות, אבל בתקופה כלכלית קשה אנשים תורמים פחות, גם מדינות תורמות פחות.

לפני 15 שעות, korola כתב:

אתה בטוח?

אתה שואל לגבי ביבי או אשכנזי?

לפני 15 שעות, nimrod7676 כתב:

ההשכלה של אנשים כאן יותר קרובה לעזתים ממוצע מאשר לחוקר אוקפורד ממוצע. 

חבריקו, אפילו בלונדון עצמה ההשכלה של אנשים יותר קרובה לעזה מאשר לחוקר אוקספורד

לפני 14 שעות, nimrod7676 כתב:

האם "ילודה גבוהה" היא מדד לחוזקה של המדינה? 

כי זה מה שצמיגאי טען. 

לא, ילודה גבוהה זה פוטנציאל לחוזק כלכלי של מדינה.

לפני 14 שעות, nimrod7676 כתב:

בתור מהנדס תוכנה כמה שנים טובות -

כן, ההייטק הארץ משובח. 

אבל זה תחום לא מושקע ולא מטופח בארץ ומשמעותית משנה לשנה יש פה הדרדרות בכוח אדם ספציפית בתחום הזה. 

אולי בסביבתך 🙄

לפני 14 שעות, David32 כתב:

יאללה כפרה, אם יש לך נתונים טובים, ואתה כול כך לא אוהב את ישראל ורואה חורבן ומה לא.

קח ותקנה one way ticket

אבל אז הוא יגלה שהבעיה זה לא ביבי, ולא ישראל, ולא השלטון בישראל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, ChemGuy85 כתב:

קבל מדליה וירטואלית.

שוב, לך שב ברכב שלך בלי מזגן. תראה מה המילים שלך שוות. 

אם בחוץ 35 מעלות איך בדיוק בתוך קופסאת פח יהיה יותר קריר? ואתה עוד רופא?!?!?! 

היא כתבה מגילה על למה, אם יש לך 3-4 שעות להרוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצני המרד

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001334874

מחאת חדרי הכושר: "תאזקו אותי, תעצרו אותי. זהו. אני לא סוגר. זה מה יש"

ועד הפעולה של פורום חדרי הכושר הורה לחבריו לא להישמע להנחיות הממשלה שפורסמו היום, ולפתוח מחר את חדרי הכושר, חדרי האימון והסטודיו כרגיל • על פי החלטת הממשלה ההגבלות אמורות להיכנס לתוקף היום, אך מאמני כושר, בעלי מועדונים וחדרי כושר מסרבים לסגור

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...