Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

כן יש לי כמה חברים בתחום שאשכרה הקפידו מעל ומעבר, וווווווווווו סוגרים בלי שום סיבה.

ממש חבל לי עליהם. אין מה להגיד.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיגיד שהם מלמדים תורה. זה פותר הכל.

לפני 19 דקות, sperial כתב:

ללא ספק. אני יודע שהבן שלי נסע השבוע בכמה אוטובוסים עם חלונות פתוחים והתלונות היחידות שלו היו על אנשים שזרקו * על המסיכות.

אני לא הבן שלך, אז אני פחות מוצלח by definition, אבל בכל זאת, רוב המדינה זה לא אתה או הבנים שלך, אז כדאי לשמוע גם אותנו:

אני נוסע שנים בקוים פנימיים בתל אביב בכל עונות השנה. אנחנו נכנסים לעונה חמה יותר עכשיו. אי אפשר באמת להסתדר בנסיעה של 40-50 דק׳ בלי מזגן. לא עובד. בטח לא בפקקים כשאין תנועה של אוויר.

• אהבתי 3
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגילה של סדצקי לא כתובה טוב, היא הרבה יותר מדי עדינה ודיפלומטית. כל מה שהיא כתבה כעת צויין בפורום הזה לפני 2-3 חודשים, לא היה צריך להיות אפידמיולוג כדי להבין זאת. אבל הפוליטיקאים מתמקדים בהכנה לבחירות הבאות, ולא בשום דבר אחר. הפעם הם לא חזו את נזקי התנהגותם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ChemGuy85 כתב:

ניצני המרד

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001334874

מחאת חדרי הכושר: "תאזקו אותי, תעצרו אותי. זהו. אני לא סוגר. זה מה יש"

ועד הפעולה של פורום חדרי הכושר הורה לחבריו לא להישמע להנחיות הממשלה שפורסמו היום, ולפתוח מחר את חדרי הכושר, חדרי האימון והסטודיו כרגיל • על פי החלטת הממשלה ההגבלות אמורות להיכנס לתוקף היום, אך מאמני כושר, בעלי מועדונים וחדרי כושר מסרבים לסגור

ברור

אין לאנשים כסף

למרות שבוא..רוב המאמנים האלה לא יודעים איך נראית חשבונית מס

לא פלא שהם לא רוצים לסגור, אין להם על מה לדרוש פיצוי

לפני 5 שעות, ChemGuy85 כתב:

לא היו צריכים ללחוץ על שום ברקס. היו צריכים לשחרר הנחיות הגיוניות ולהתחיל לאכוף את נושא המסכות בצורה הכי דרקונית שרק אפשר.

זה בדיוק העניין

שים לב שמיום חמישי אתה רק שומע סיפורים "הזויים" על אכיפה

אבל לדעתי הם לא הזויים בכלל. זה נקרא אכיפה !

זה שאישה מסתובבת עם ילדה בת 10 בלי מסכה לא פותר לא את האישה ולא את הילדה !! 

אז פתאום כשאוכפים את זה אנשים מתעדים ונראה למישהו מוזר ששוטר אוכף, כי הילדה בכתה

התמונות האלה היו צריכות להופיע ב 1.5 !!

תראה כמה זמן לקח עד שזה קרה

לדעתי היו צריכים לתת לוירוס לשרוף. אם הוירוס מסוכן הציבור יתחיל לשמור על עצמו גם בלי מגבלות ואם הוירוס לא מסוכן כמו שעשו ממנו אז היינו מגלים את זה די מהר. 

עכשיו אחרי שלחצו עוד הפעם על הברקס חזק מידי ומוקדם מידי הספקנים (שפעת עם יח"צ) ישארו ספקנים, המבוהלים ישארו מבוהלים והכלכלה תמשיך לקרוס. 

מסכים איתך

יכול להגיד לך שגם אתמול התקיימו אירועים, אנשים באים, לא מפחדים

לכל מי  שחשב שאף אחד לא יוצא מהבית בגלל ההפחדות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, לא אתה סיפרת לנו על ביטול ארוחות במסעדות בגלל חשש של הלקוחות?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתם לב שאין עדיין תקציב למדינת ישראל? שמתם לב שכופים סגירה על עסקים בלי לתת פיצוי הולם? אתם קולטים מה הולך כאן? זה רק עניין של זמן עד שחבית אבקת שרפה הזאת תתפוצץ. 

זאת בדיוק הבעיה

אומרים לך תסגור...השר כץ יחשוב על פיצוי

עד שהשר כץ יחשוב על פיצוי, עד שהוא יציג אותו, עד שיקימו את המערכת שגורמת לפיצוי להגיע, עד שתוכל בכלל להרשם, עד שיבדקו אם אתה זכאי, הפיצוי על מאי יגיע בדצמבר

רק ביום חמישי קבלתי מייל שבדקתי את הבקשה שלי לפיצוי  על מרץ אפריל ומגיע לי פיצוי (שבקושי משתווה ליום עבודה שלי) והוא יכנס בימים הקרובים

פיצוי שנרשמתי אליו בתחילת מאי

על הפיצוי של מאי בכלל לא מדברים כי עדיין לא יודעים מה הוא יהיה

בינתיים תחכה לשר כץ

לפני 3 שעות, yorng כתב:

מישהו יודע להסביר למה החליטו לסגור דווקא את החדרי הכושר בעוד שהקניונים ובתי המלון נשארים פתוחים? עד כה ממה שידוע לי, רק בחדר כושר אחד בכל הארץ התרחש מקרה של הדבקה. האם זה מצדיק סגירה של כלל חדרי הכושר?

הזוי

מה שהולך במלונות זה הזוי

וזה כאילו עובר מתחת לרדאר

אף אחד לא שם לב למה שקורה שם

זה לא אומר שבחדרי כושר הכל תקין...אני מתאמן בחוץ בתקופה האחרונה

בעקרון סוגרים כל מה שגורם להתקהלות כדי שלא תהיה התקהלות...אם יצטירכו לסגור קיוסק שאנשים  יושבים בו בקבוצות יסגרו גם אותו

לפני 3 שעות, ChemGuy85 כתב:

ברור שזה לא יעבוד. הנהג ישב באוטובוס בלי מזגן 10 שעות ביום? הוא לא סובל מספיק במקצוע הזה? אני זוכר את הימים שנהגתי בפיאט שנת 1995 ללא מזגן. זה עינוי. 

והנוסעים שחלקם מבוגרים וצריכים לשבת באוטובס עם מסכה. מחכים שמישהו יתעלף/ימות ממכת חום? זה משרד הבריאות זה? חברה של מפגרים במדינה של מטומטמים. אחר כך מתפלאים שהציבור פחות ופחות מציית להנחיות. 

זה אחד הדברים ההזויים ששמעתי

בלי מזגן ועם מסכה חחחחח כבר עדיף ללכת ברגל מת"א לירושלים

לפני 2 שעות, ChemGuy85 כתב:

מה שעשו עד עכשיו באוטובוסים זה פתיחת חלונות + מזגן בשיא העוצמה. התנאים בתוך האוטובוס די נעימים ונכנס אוויר מבחוץ. 

עכשיו רוצים לאסור על מזגנים וברור שזה יהפוך את התחבורה הציבורית ללא שמישה לחלוטין. 

הסבירו שלא בכל אוטובוס יש חלון לפתוח בכלל

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ChemGuy85 כתב:

ניצני המרד

ועד הפעולה של פורום חדרי הכושר הורה לחבריו לא להישמע להנחיות הממשלה שפורסמו היום, ולפתוח מחר את חדרי הכושר, חדרי האימון והסטודיו כרגיל • על פי החלטת הממשלה ההגבלות אמורות להיכנס לתוקף היום, אך מאמני כושר, בעלי מועדונים וחדרי כושר מסרבים לסגור

מבורך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, gadik6 כתב:

מצטער (לא באמת), אבל אתה מנותק.

מתי נסעת באוטובוס לאחרונה?

בוא נראה אותך מבלה 20 דקות באוטובוס ללא מזגן, באמצע יולי, בפקק בלב תל אביב.

אני לא מדבר כבר על הנהגים.

לא הבנת שכל מה שיכול לשמש אותו צריך להשאר פתוח

וכל מה שלא - לא רלוונטי?

לפני 1 שעה, ChemGuy85 כתב:

שב ברכב שלך בלי מזגן ותחזור לדווח. נראה מה השני שקלים שלך שווים. 

ציטוט

לא הבנת שכל מה שיכול לשמש אותו צריך להשאר פתוח

וכל מה שלא - לא רלוונטי?

הרי הוא כבר אמר שהוא לא הולך לחדר כושר בתקופה הזאת

אז שיסגרו מה אכפת לו 

פרופ' סיגל סדצקי, ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, הודיעה על התפטרות מתפקידה.

זהו זרקה את המפתחות. מעניין מה דחף אותה לזה. 

טוענת שזה בגלל שהביאו מישהו שינהל את המלחמה בנגיף בצדק

יאללה נשאר רק שגרוטו יעוף וכל מה שבקשתי התגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, gadik6 כתב:

באופן כללי, מה שהשרשור הזה מראה יפה מאוד זה עד כמה לאנשים מסוימים כאן (בין אם הם דיג'יי מצליח ובין אם הם בכיר במשרד ממשלתי/ציבורי) לא אכפת מאחרים, כל עוד זה לא נוגע להם ולא משפיע על חייהם.

תתפלא

אני לא הולך למסעדות וחדרי כושר אבל לא חושב שצריך לסגור אותם ועוד הרבה אחרים שכנראה יסגרו בימים הקרובים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצני המרד

מעולה! והלוואי שישארו פתוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ChemGuy85 כתב:

בכנות? תנו לוירוס לשרוף. לפחות נגיע לחיסון עדר עד החורף ויהיה מה שיהיה. 

אתה בכנות רוצה תשובה לזה?

אז אם נצא מנקודת הנחה, שאין תרופה\חיסון, כי אין כרגע,

כלומר הרעיון שלך,{וגם של אחרים שחושבים ככה}, זה לגזור גזר דין מוות לכל האוכלוסייה בבתי אבות, וגם כאלה שנשארו להם כמה שנים בודדות לחיות. וזה יכו להיות אמא, אבא, סבא וסבתא, של אחדים מאתנו.

כלומר אוכלוסייה מעל 75 80, נגמר הסיפור שלהם. גם כאלה שחיים בבית.

וגם לאנשים שמנים מאוד, עם סכרת, או אם כל מחלת רקע אחרת. גם ללא מחלות רקע.

ויהיהו כאלה שיגיעו להנשמה וחמור מזה, גם צעירים בריאים לחלוטין. גם ילדים.

מה גם שזה לא הוכח, שמי שהיה חולה פעם, לא יהיה חולה פעם שנייה או שלישית..[היו מקרים של חולים פעם נוספת].

אז בואו נוריד כולנו את המסכות, ונצא החוצה למקומות הכי סגורים וצפופים שיש..

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

כל מה שהיא כתבה כעת צויין בפורום הזה לפני 2-3 חודשים, לא היה צריך להיות אפידמיולוג כדי להבין זאת

עיקר הכתיבה שלך בפורום בנושא הסתכמה בטעונים חוזרים שמיהרו לפתוח את הכל בחזרה.

לא ממש הצגת אף פעם תפיסה מסודרת שאומרת מה כן היו צריכים לעשות - לא מה לא. 

גם היא מדברת על צמצום התקהלויות ל-20 אנשים. לכמה זמן? היא יודעת בכלל מה המחיר הכלכלי של זה? על מה זה ישפיע? ועל הגישה הזו בדיוק אזרחים מתמרמרים עכשיו וגם הגיבו לך. אף אחד לא מתווכח על זה שצריך נקוט בצעדים סבירים כדי למנוע את הפצת הוירוס. מתווכחים על טענות לקוניות ללא שום גיבוי או תוכן על ״תסגרו את כל מה שלא מעניין אותי - אני בטוח שזה יותר טוב לכלכלה״.

לפני 30 דקות, sperial כתב:

רגע, לא אתה סיפרת לנו על ביטול ארוחות במסעדות בגלל חשש של הלקוחות?

לא, אני אמרתי את זה. וזה נכון.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חיסון עדר? לא מבין מי בכלל העלה את האפשרות הזאת (חוץ מכמה טפטופים בתחילת המגיפה כשעוד לא ידעו כלום)? זה יקח שנים רבות אם בכלל, הרבה יותר סביר שיהיה חיסון (גם אם בכלל) לפני שבכלל נתקרב לחסינות עדר

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחלק גדול מהפוסט של סדצקי הוא בדיוק על אותו עניין, הפתיחה המהירה של המשק. וגם של הפרופסורית שהראיון אתה בגלובס צוטט כאן הבוקר. אין לי ספק שהחפזון מן השטן, ואלה שלחצו לפתוח מהר יהיו הנפגעים העיקריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...