Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, Transporter כתב:

הנה חזקת את מה שאמרתי

בסגר באמת הייתה אכיפה !!! בגלל ירדנו במספרים !!!

נגמר הסגר נגמרו הסרטונים

זה  מה שעצוב !! בשניה שנגמר הסגר פתאום נתנו לכולם כאן הרגשה שזהו לא צריך ריחוק, לא בידוד, לא מסכה, הכל  טוב

רק בשבוע האחרון יש מבול של סרטונים על אכיפה של מסכות ואכיפה של כללים בכלל

זו היתה דוגמה, דוגמהההההההההההההה, איך מפה הסקת שבכל שאר הזמן לא היו סרטונים כאלה? אח שלי יצא לפני 3 שבועות לאיזה בר בת"א, אמר שכשהם יצאו היתה ברחוב המולה, השוטרים עצרו איזה בחור צעיר בלי מסיכה, הוא התחיל לברוח להם (?!) ואחד השוטרים תפס אותו והוא תיאר שהשוטרים השכיבו אותו כמו שעשו לג'ורג' פלויד בארה"ב (אבל אף אחד לא צילם את זה). הנה, טוב לך?

לפני 3 דקות, Transporter כתב:

ממש לא

אני בדיוק פעם אחת בחיים שילמתי 5000 כדי למחוק נקודות מדוח טלפון

מאז הטלפון באוטו רחוק ממני ככה שגם אם אני חייב אני לא יכול להגיע אליו עם היד

לא בשבילי לשבת בנהיגה מונעת במקום לצאת לעבודה

רק ככה אנשים מבינים

זה קצת אירוני, כי בתור אדם שמציג את עצמו כמישהו בעל ממון רב, דווקא דו"ח של 1,000 שקל מצליח להרתיע אותך. איך אתה מסביר את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כותבים הרבה על "שגרת קורונה". אז לצערנו כנראה שהשגרה הזו תפיל הרבה עסקים, גם אם לא תהיה סגירה מלמעלה.

סתם, לדוגמא, יבגניפ ישב במסעדה. כעבור 4 ימים הוא מקבל הודעה שעליו להכנס לבידוד ל-10 ימים. 10 ימים בהם לא יראה את האשה והילדים. אחרי ארוע כזה כנראה שכף רגלו לא תדרוך במסעדה לפחות שנה. אז זה לא רק יבגניפ אלא גם יבגניא ויבגניב ויבגנית. זה מה שיחסל את העסקים, ועל זה בעלי העסקים לא יוכלו להתלונן לממשלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, nimrod7676 כתב:

כתבה ראשית במאקו.

לפחות תצטט את מה שבפנים.

ציטוט

הסיבה: דרישה של ארגון הבריאות העולמי להנמכת הרף להגדרת חולה כקשה.

"בעוד שבגל הראשון חולים קשים נספרו ככאלה רק אם הם נזקקים לאמצעי עזר כלשהו נוסף על מסכת חמצן כדי לנשום", הסבירה פרופסור מטות. "עכשיו ארגון הבריאות העולמי הודיע שיש לספור כחולים קשים גם את אלו שאינם עונים על אותם הקריטריונים אבל רמת החמצן שלהם בדם - היא מתחת לשיעור מסוים".

יבגני{א..ת}  סוג את כול האופציות

עריכה אחרונה על ידי David32
  • מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

או במילים יותר פשוטות, טענה אחת היא שחוסר אכיפה גורמת לאנשים לבצע יותר עבירות שלא נאכפות.

סבבה, עד לפה אני איתך.

טענה אחרת (ומטומטמת) היא שמי שאשם זה השוטר שלא אכף, במקום העבריין שביצע את העבירה.

פה אתה לבד, כי טענה כזו מטומטמת לא שמעתי הרבה זמן.

לא לא, אל תעוות מה שאני  כותב

אני לא אמרתי שהשוטר אשם שלא אכף, כמו שהשוטר לא אשם כשהוא אוכף

אשם מזה שלא נתן לשוטרים הנחיות לאכוף, ולא בדק יום יום שאכן אוכפים, היה לו יותר חשוב לדון אם יקבל A8 או A6 !!!

רק הוא אשם!! לא השוטר

לפני 1 דקה, Blaz00r כתב:

זו היתה דוגמה, דוגמהההההההההההההה, איך מפה הסקת שבכל שאר הזמן לא היו סרטונים כאלה? אח שלי יצא לפני 3 שבועות לאיזה בר בת"א, אמר שכשהם יצאו היתה ברחוב המולה, השוטרים עצרו איזה בחור צעיר בלי מסיכה, הוא התחיל לברוח להם (?!) ואחד השוטרים תפס אותו והוא תיאר שהשוטרים השכיבו אותו כמו שעשו לג'ורג' פלויד בארה"ב (אבל אף אחד לא צילם את זה). הנה, טוב לך?

אתה יודע

כשיש 2-3 מקרים כאלה ביום, אנחנו לא רואים סרטונים, כי אין מספיק כוח וצעקה

כשיש 100 מקרים כאלה ביום, אתה תראה 15 סרטונים בסופש

זה בדיוק העניין

אתה יכול להמשיך להתווכח על זה ולהגיד שהייתה אכיפה

עובדתית כמות הסרטונים\תמונות שפרסמו  מיום חמישי ועד היום  היא פי כמה וכמה ממה שפרסמו לפני  3 שבועות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Blaz00r כתב:

זה קצת אירוני, כי בתור אדם שמציג את עצמו כמישהו בעל ממון רב, דווקא דו"ח של 1,000 שקל מצליח להרתיע אותך. איך אתה מסביר את זה?

האמת שמחקרים מראים שדווקא לא גודל העונש הוא מה שמרתיע. אנשים בד"כ מוכנים לעבור עבירות כי הם לא חושבים שיתפסו אותם. ברגע שתפסו אותם והם נענשו (ושוב, גודל העונש פחות משנה), הם מבינים שאכן יש סיכוי שיתפסו, והסיכוי שלהם לבצע את אותה עבירה יורד משמעותית.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, David32 כתב:

לפחות תצטט את מה שבפנים.

יבגני{א..ת}  סוג את כול האופציות

מה זה משנה אם הדרישה היא של ארגון הבריאות העולמי או של משרד הבריאות?

תפוחים משווים לתפוחים. זה כמו שתגיד שהמונדאו 2002 שהייתה לי בטוחה בדיוק כמו מומנדאו 2020 כי לשתיהם יש 5 כוכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת אירוני שאתה אומר שאני  לא קורא מה שאתה כותב אבל אתה בעצם לא קורא  מה אני כותב:

ציטוט

אני בדיוק פעם אחת בחיים שילמתי 5000 כדי למחוק נקודות מדוח טלפון

על דוח של 1000 שילמתי 5000 לעו"ד כדי שהדוח (שעלה ל 1500) ישולם בלי נקודות.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

כותבים הרבה על "שגרת קורונה". אז לצערנו כנראה שהשגרה הזו תפיל הרבה עסקים, גם אם לא תהיה סגירה מלמעלה.

סתם, לדוגמא, יבגניפ ישב במסעדה. כעבור 4 ימים הוא מקבל הודעה שעליו להכנס לבידוד ל-10 ימים. 10 ימים בהם לא יראה את האשה והילדים. אחרי ארוע כזה כנראה שכף רגלו לא תדרוך במסעדה לפחות שנה. אז זה לא רק יבגניפ אלא גם יבגניא ויבגניב ויבגנית. זה מה שיחסל את העסקים, ועל זה בעלי העסקים לא יוכלו להתלונן לממשלה.

מצד אחד, אתה צודק.

מצד שני, קביעת מתווה יציב ותקנות הגיוניות שמתוכננות מראש ("במידה ו X, יכנסו לתוקף צעדים YZ" וכדומה) בשילוב צעדי מנע ואכיפה יעילים יביא לכך שהמקרים של אנשים שיקבלו הודעות כאלו ילכו ויתמעטו. זו בדיוק המדיניות בקוריאה.

אבל שאתה מתנהל בשליפות מהתחת, בלבול שהולך וגובר, מחדלים שנערמים אחד על השני והנהגה שלכל אחד בה איכפת מכיסוי התחת של עצמו ו/או איך הוא יכול לסובב את המצב לטובת רווח פוליטי, זו המציאות שרואים.

אפשר לצאת מהתסבוכת הזו, וזה כנראה לא כזה קשה. יש כמה מתווים, כל אחד יעיל יותר או יעיל פחות, אבל צריך לבחור במשהו- ולדבוק בו.

זיגזג שולח אותנו אחורה בכל צעד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, RedLabel כתב:

האמת שמחקרים מראים שדווקא לא גודל העונש הוא מה שמרתיע. אנשים בד"כ מוכנים לעבור עבירות כי הם לא חושבים שיתפסו אותם. ברגע שתפסו אותם והם נענשו (ושוב, גודל העונש פחות משנה), הם מבינים שאכן יש סיכוי שיתפסו, והסיכוי שלהם לבצע את אותה עבירה יורד משמעותית.

דווקא במקרה שלו:

מקרים מראים שאנשים שאין להם מה לכתוב מגיבים בלי לקרוא את מה שהם ציטטו

קרא את התגובה שלי אליו ותבין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Transporter כתב:

אתה יודע

כשיש 2-3 מקרים כאלה ביום, אנחנו לא רואים סרטונים, כי אין מספיק כוח וצעקה

כשיש 100 מקרים כאלה ביום, אתה תראה 15 סרטונים בסופש

זה בדיוק העניין

אתה יכול להמשיך להתווכח על זה ולהגיד שהייתה אכיפה

עובדתית כמות הסרטונים\תמונות שפרסמו  מיום חמישי ועד היום  היא פי כמה וכמה ממה שפרסמו לפני  3 שבועות

אז עכשיו אתה החלטת שרירותית שיש קשר כלשהו בין המקרים שמוצגים בחדשות לבין המקרים בפועל (והרי לפני רגע סיפרתי לך על מקרה כזה שאפילו לא צולם), והסקת ע"פ זה אם יש או אין אכיפה. איך לעזאזל אמורים להתייחס למגדל הקלפים הזה ולענות לך ברצינות?

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

קצת אירוני שאתה אומר שאני  לא קורא מה שאתה כותב אבל אתה בעצם לא קורא  מה אני כותב:

על דוח של 1000 שילמתי 5000 לעו"ד כדי שהדוח (שעלה ל 1500) ישולם בלי נקודות.

קצת אירוני שאתה (שוב) לא מבין מה שאומרים לך, אמרת שמאותו רגע אתה כבר לא מתעסק בטלפון בנסיעה (כלומר הפחד מהדו"ח מרתיע אותך). ואם זה לא הפחד מהדו"ח שמרתיע אותך, אז מה קשור פה עניין הכסף (שאתה העלת)?

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני כותב כבר חודשיים וחצי. אבל, מה לעשות, אני חבר פורום, לא חבר ממשלה. לפחות לא צריך להיות מושחת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, nimrod7676 כתב:

מה זה משנה אם הדרישה היא של ארגון הבריאות העולמי או של משרד הבריאות?

תפוחים משווים לתפוחים. זה כמו שתגיד שהמונדאו 2002 שהייתה לי בטוחה בדיוק כמו מומנדאו 2020 כי לשתיהם יש 5 כוכבים.

משהו כאן נראה לי מוזר, אם היה שינוי בהגדרה היינו צריכים לראות "מדרגה" במספר החולים קשה כאשר ההגדרה השתנתה, כמו שהיה בסין בתחילת המגיפה כששינו את ההגדרה של מוות כתוצאה מקורונה (היה רק מי שמצאו אצלו את הוירוס ושינו את זה לכל מי שהיו לו תסמינים דומים, או משהו כזה).

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעניין

בטח עוד כמה שנים יחקרו את זה

ויגלו שסתם הכניסו את כולם לפאניקה ו 88 חולים קשים זה בעצם 43 או 49 

1246873413_WhatsAppImage2020-07-07at15_53_08.thumb.jpeg.bd582debc7a5827013921faad09152a1.jpeg

אז עכשיו אתה החלטת שרירותית שיש קשר כלשהו בין המקרים שמוצגים בחדשות לבין המקרים בפועל (והרי לפני רגע סיפרתי לך על מקרה כזה שאפילו לא צולם), והסקת ע"פ זה אם יש או אין אכיפה. איך לעזאזל אמורים להתייחס למגדל הקלפים הזה ולענות לך ברצינות?

ככל שיש יותר מקרים, יש יותר הפצה של סרטונים

אם יהיה מקרה אחד ביום כנראה שלא נשמע עליו

אם יהיו 200 מקרים ביום, כנראה שנשמע על 10

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מתי ההמלצה/הנחיה תיושם בכל מדינה.

ולפחות בידיעה הזו, מתיחסים רק לתמיכה נשימתית, לא לסיבוכים אחרים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...