Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, korola כתב:

זה לא שלא היה מספיק מידע על הנגיף, פשוט תוך כדי נסיעה לכיוון הפנייה,

אתה שומע ברדיו את החברים שלך שהגיעו לפניות דומות ועפו מהצוק. 

אז כל המידע שהיה לך באותו תקופה זה רק על חברים שעפו מהצוק,

ועוד כמה שאולי נכנסו לפנייה במהירות הרגילה אבל כל מה שהם דיווחו היה עד פה הכל בסדר אבל עדיין לא רואים את הסוף של הפנייה.

כמו ההוא שקפץ מקומה 100, באמצע הדרך חבר שלו מהמרפסת בקומה 50 אומר לו "מה קורה?" הנופל עונה לו "בינתיים הכל טוב"

לפני 6 שעות, Transporter כתב:

אבל אם הנהג חס וחלילה יקבל קנס הוא יתראיין ויספר לנו שהוא מרוויח 5000 שקל בחודש וקיבל קנס 2000

והמדינה הרסה לו את החיים

הוא לא חושב על זה שבגלל טמבל כמוהו אני לא יכול לפתוח מופעי ענק  שמפסידים הרבה יותר מהמשכורת המזויינת שלו כשהוא מצפצף על ההנחיות

כן מה יש לו לשמוק הזה? הוא לא יודע מה על הפרק?

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מבינים רק דרך הכיס, תוריד את ה״יש״.

טרנספורטר באמת התלוננת עכשיו על נהג בלי מסכה שבגללו אתה לא יכול לפתוח מופעי ענק?

כבר אמרתי ראיה סובייקטיבית שהיא תופעה.

• אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@farkash7 מה אתה חדש פה בשרשור? 😂

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.mako.co.il/news-world/2020_q2/Article-a962efe95cad271026.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

N12 מפתיעים אפילו אותי..  כאילו זה תמיד מפתיע אותי איך הם עוברים בחדות.

מאופריה מוחלטת , דרישה מהממשלה להקלות מידיית ותקיפה שהסגר היה מוגזם.

ואז פתאום במהלך חד הם עוברים לפאניקה מוחלטת, לפי הכתבה הזאת עוד מעט כולנו שוב בסגר.

לא משנה כמה יכתבו שלא יהיה שוב פעם סגר.

image.thumb.png.2cebcd8e4d432c25f4b3bc0e3c0cf6b3.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא חושב על זה שבגלל טמבל כמוהו אני לא יכול לפתוח מופעי ענק  שמפסידים הרבה יותר מהמשכורת המזויינת שלו כשהוא מצפצף על ההנחיות

הוו הנה יצא המרצע מהשק. מה אכפת בכלל מבריאות הציבור או מעצם קיומו של הנגיף, העיקר שיהיו הופעות ענק והכסף יזרום. שיתפוצץ כל העולם חוץ מאולמות האירועים והמגדל שאתה חי בו (בסרט). אבל מה אני מופתע בכלל, לפני כמה עמודים אמרת בין השורות שגם את אבא שלך היית מוכר בשביל שיפתחו לך את ההופעות. איכס.

לא מאמין שעוד העזת לקרוא פה לאנשים פה קטנים והישראלי המכוער, אתה אמאמא של הישראלי המכוער, מה זה אמאמא, האבטיפוס. שום דבר ענייני לא הוספת לשרשור הזה חוץ מרפש ודרדור (אקספוננציאלי) של רמת השיח.

מקווה שהאירועים הגדולים יחזרו במהרה ותחסוך מאיתנו לקרוא את השלשול שיוצא לך מהמקלדת (או לחלופין שאחד המנהלים ירים את הכפפה ויחסום אותך על ההתבטאויות המבזות האלה).

נ.ב

קראת בכלל את הכתבה שהבאת או שאתה טוב רק בלעשות העתק הדבק לכותרות דמגוגיות? ענף הבנייה היה בין היחידים שהמשיך לעבוד רגיל גם במשך הסגר, קבלנים עבדו במרץ, ספקים ראו עלייה במכירות, חצי שכונה סביבי בשיפוצים (גם תוך כדי הסגר), בגבעתיים כל קבלני הפינוי בינוי והתמ"א המשיכו לעבוד כרגיל ולא פספסו יום (וממקור ראשון שהוא בעלים של אחת מיזמיות התמא הגדולות בעיר אין להם ולקולגות שום בעיה להמשיך לעבוד ולמצוא קונים, אפילו "הקשיחו" את הדד ליין למסירה שנתנו עוד לפני הקורונה), אבל יפה לך להתלות בשיחים נמוכים בדמות כתבת פרסום ממומנת.

בוא גם לא נשכח שהוא אחד מאלה שצפצף על ההנחיות ואירח אנשים אצלו בבית.

ונראה לך שזה הסתכם רק באירוח אנשים? בנאדם כזה שב-DNA שלו לשים ז*ן על כל העולם, תהיה בטוח שכבר הספיק לחרבן על כל הנחיה אפשרית גם בקורונה וגם בשגרה (אבל למה ללכת רחוק לספקולציות, הוא הודה בזה בעצמו ואפילו התגאה בזה אינספור פעמים בשרשור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, korola כתב:

N12 מפתיעים אפילו אותי..  כאילו זה תמיד מפתיע אותי איך הם עוברים בחדות.

מאופריה מוחלטת , דרישה מהממשלה להקלות מידיית ותקיפה שהסגר היה מוגזם.

ואז פתאום במהלך חד הם עוברים לפאניקה מוחלטת, לפי הכתבה הזאת עוד מעט כולנו שוב בסגר.

לא משנה כמה יכתבו שלא יהיה שוב פעם סגר.

קל מאד: כערוץ מסחרי הם שומעים היטב את קולות הניסור של הענף שעליו הם יושבים ולכן יש להם אינטרס מובהק להקלות ופתיחת הכלכלה.

אבל, כמו במשל עם העקרב, הם לא יכולים להימנע מלתת עקיצת פאניקה מפעם לפעם בשביל הרייטינג.

ברשת 13 המצב יותר פשוט: הם בקאנטים ולכן הם רוצים חילוץ ומבחינתם ככל שיהיה יותר רע יהיה החילוץ יקדים, ולכן הם מעודדי הפאניקה הגדולים.

כאן סתם מנסים לנחש לאן נושבת הרוח בממשלה ומיישרים קו בנושא הזה.

מה שמעניין הוא מה שקורה בטמקא, שמתנהגים לכאורה נגד האינטרס שלהם.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו סקופ. ערוץ 1 (כאן 11) הוא הערוץ הישראלי הכי טוב בטלויזיה. הפתיע אותי. חשבתי שסתם נפלתי על ערב שמשודר בו משהו סבבה ובשאר זבל, אבל זה קורה כל ערב.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 59 דקות, farkash7 כתב:

קחו סקופ. ערוץ 1 (כאן 11) הוא הערוץ הישראלי הכי טוב בטלויזיה. הפתיע אותי. חשבתי שסתם נפלתי על ערב שמשודר בו משהו סבבה ובשאר זבל, אבל זה קורה כל ערב.

נכון, אבל זה מעצבן שגם אם בחיים לא צפיתי בערוץ הזה אני עדיין משלם עליו מהמיסים שלי. אבל זה כבר לא שייך לקורונה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, SlowRide כתב:

נכון, אבל זה מעצבן שגם אם בחיים לא צפיתי בערוץ הזה אני עדיין משלם עליו מהמיסים שלי. אבל זה כבר לא שייך לקורונה.

לפחות זה לא  קורה באופן ישיר עם אגרת שידור.

פחות כואב שדוחפים לך את היד ישירות לכיס בשביל השיט הזה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, SlowRide כתב:

יש רגעים שאני מוכן לשלם לא מעט כסף העיקר לא לצפות בעוד ריאליטי פח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...