Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 14 שעות, korola כתב:

אין לך מושג כמה אנחנו לא יודעים,  האמת אף אחד לא באמת יודע מה שהוא לא יודע.

גם אתה לא יודע מה אני לא יודע ומה אני יודע. 

הכי בטוח זה שאף אחד לא יודע מה הדברים שאתה לא יודע על הדברים שאני לא יודע. 

לא רק זה, אני גם לא יודע מה אני לא יודע

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בית יונות כל העניין של התו ירוק.

חיפה וירושלים ממדגם אקראי של כמה פאבים לא בדקו לי כלום.

מיקום של השולחנות כמו טרום קורונה...

יהיה שמח אם תגיע מוטציה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת לא רציתי להיות הראשון שמקפיץ פה...

אבל כבר כמה ימים מדברים על המוטציה ההודית.

יותר נכון  וריאנט הודי ,  בניגוד לוריאנטים האחרים יש לו 2 מוטציות מהותיות, 

הם (לא ברור מי זה הם בהודו)  עדיין בודקים ולא ברור האם הוריאנט אלים יותר? מדבק יותר? ולא לדבר האם הוא עמיד או לא עמיד לחיסון. 

בכל מקרה .. קיבלנו מועמד ראשון למוטציה המפחידה שחיכינו לה, זה לא ממש משנה אם זאת המוטציה שמאיימת עלינו או שזה יתגלה בחשש שווא.

המשמעות היא שכרגע המחדל היחיד שיכול להיות הוא נתב"ג!!!

מכיוון שאני פה בארץ ואין לי שום דבר לבדוק שום דבר בהודו .. אז המחקר היחיד שאני יכול לעשות , זה לעקוב אחרי מקדם ההדבקה בהודו.

נכון לעכשיו הוא נמצא באיזורים מפחידים 60% גידול שבועי , שזה 1.6 במונחים של מקדם הדבקה שבועי. 

אכן שאלה מהותית , האם בכלל תהיה מוטציה עמידה לחיסונים , באופן כללי בעולם?

ואם תהיה האם היא תגיע לפה?

הסיכוי שתתפתח בארץ מוטציה כלשהי הוא קלוש... אפסי ..  אפילו בבני ברק אין חולה אחד .

https://www.srugim.co.il/548514-מוטציה-כפולה-וריאנט-נוסף-לקורונה-אובח

image.thumb.png.44b2e7d35859647433cf085f34af8627.png

image.thumb.png.da79e7a526acf8dfbf242bb579a110a0.png

ואלו סרטונים למתקדמים , בעיקר למי שמסוגל לשמוע אנגלית הודית , לא מצאתי עדיין סרטונים מערביים שמדברים על הוריאנט הזה 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Potato כתב:

יהיה שמח אם תגיע מוטציה.

שמח למי? לך?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוטציה עמידה לחיסונים - זאת המוטציה של אחרי הבחירות. חודש כולם היו עסוקים בבחירות והקורונה דעכה( כי איזה מועמד ירצה להראות עליה בתחלואה) ועכשיו הקורונה חוזרת כי נגמרו הבחירות. אני באמת מעוניין להבין את הוירוס הזה. לפני משפט עולה. לפני בחירות יורד. חזרנו להפחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפקט פסח,

מי שמרגיש בריא הולך לבדיקה על מנת לקבל אישור שלילי לבית מלון. 

מי שמרגיש קצת חולה , נמנע מללכת לבדיקה על מנת לא לדפוק לכל המשפחה/חברים לעבודה וכדומה את ליל הסדר. 

ולמרות זאת,  עדיין יש ירידה , העלייה במקדם ההדבקה הייתה צפויה,  הצפי הוא להגיע למספר עשרות או מאות נדבקים בודדים ליום,

ביציבות , יציבות זה אומר מקדם הדבקה של 1.  

לכן המספרים היומיים ימשיכו לרדת , אבל המקדם יתייצב על 1. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק כבר עם האפקטים למינהם. פורים לא הביא את האפקט שציפו ממנו. יודע למה? כי היו בחירות. או שזה פשוט חרטוט כל האפקטים למינהם.

תן לי הסבר מדעי אחד איך דווקא לפני הבחירות אין קורונה ולפני הבתי משפט הקורונה בשיא? דווקא במועדים האלה.

המקדם יתייצב על אחד כי רוצים שהוא יהיה על אחד.

עכשיו צריך להציג עליה בתחלואה. יודע למה? כדי שתהיה ממשלת חירום וסער ובנט ישימו את האגו בצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Potato כתב:

יהיה שמח אם תגיע מוטציה.

הייתי השבוע במסעדה בחיפה, בדקו תו ירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במסעדה בוכרית מעולה בתל אביב, לא בדקו שום תו.

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, asix כתב:

מספיק כבר עם האפקטים למינהם. פורים לא הביא את האפקט שציפו ממנו. יודע למה? כי היו בחירות. או שזה פשוט חרטוט כל האפקטים למינהם.

תן לי הסבר מדעי אחד איך דווקא לפני הבחירות אין קורונה ולפני הבתי משפט הקורונה בשיא? דווקא במועדים האלה.

המקדם יתייצב על אחד כי רוצים שהוא יהיה על אחד.

עכשיו צריך להציג עליה בתחלואה. יודע למה? כדי שתהיה ממשלת חירום וסער ובנט ישימו את האגו בצד.

עכשיו אתה מאמין בניסים?   האם באמת אתה מאמין שבעידן שלנו ניתן לתאם את בדיקות הקורונה למצב שיתמוך בבחירות או במשפט?

זוכר את ליל החניונים , מיקי חימוביץ , אסף זמיר.. 

האמת בזכותם יש לנו חיסונים , הם העמידו את ביבי בפינה והכריחו אותו לדאוג שעד מרץ כולם יהיו מחוסנים.

רק בגלל הקדמת הבחירות הוא היה אובססיבי להביא חיסונים. 

תגיד בחנוכה .. יוצא לך לחשוב על הנס , או אל אפקט הנס? 

מה היום היית חושב על הסיטואציה.

בית המקדש , מלא כדי שמן שהיוונים חיללו , כאילו יש שם שמן , אבל היונים פתחו את הכדים ולכן הוא חולל. 

עכשיו מצאו כד קטן עם החותם סגור, פתחו אותו ביום הראשון , השתמשו בכל השמן ביום הראשון.

ואופס, למחרת הוא מתמלא לבד... מזכיר לך יש מלא כדי שמן גדולים מסביב עם שמן לא כשר. 

היום היו מעמידים למשפט את הכהן הגדול, אבל אז .. האמינו בניסים , אז עשו מזה חג.

את העונש אנחנו קיבלנו , בצורה של סופגניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין בניסים. מאמין שיש פוליטיקה ואינטרסים בכל הקשור לקורונה. אם התחלואה עכשיו תעלה משום מקום כאשר חודש לפני הבחירות רק ירדה כאשר הכל פתוח לא בודקים אף אחד זאת הוכחה נוספת שהכל אינטרסים ופוליטיקה.

חודש אני מסתובב ולא ביקשו פעם אחת תו ירוק, אף אחד לא בודק חום, אנשים ללא מסיכות והתחלואה - יורדת. מה זה יורדת? שיא שלילי של כמעט חצי שנה.

עכשיו ימצאו מוטציה. לא סתם מוטציה. מוטציה שהחיסון לא עמיד בפניה. כל המדינה תהיה בפאניקה. ראש הממשלה ינאם ויקרה לבנט וסער להוריד מהאגו.

סלח לי - התזמונים של העליה והירידה מאוד מוזרים ומשום מה תמיד מתוזמנים לטובתו של ראש הממשלה.

פעם ראשונה מקרה, פעם שניה - צירוף מקרים, פעם שלישית - שיטה. 

בקיצור - רוצים לנצח את הקורונה? תעשו בחירות. זה החיסון לקורונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחשוב מה היה אחוז ההצבעה במידה ועדיין היינו בסגר- ויציאה לקלפי הייתה ההזדמנות לצאת להתאוורר בחוץ בכיף :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...