Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב חדש תקציב של עד 150,000 ש"ח

Avi 1964
שימו לב! השרשור הזה בן 1046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש מבאס לשמוע ובאמת מקווה שיינתן לך מענה הולם והבעיות תיפתרנה.

אני לא נתקלתי בדברים שאתה מתאר (טפו טפו טפו), מה שכן, היו 2 ריקולים כעבור חודשיים-שלושה אחרי הרכישה של הרכב שדרשו סה"כ עדכון תוכנה ושוחררתי מהמוסך כעבור איזה 3 שעות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 9.6.2021 בשעה 21:57, ronrcz כתב:

מסכים לחלוטין לגבי השירות של דלק מוטורס,אני בטוח שיסדרו לך את התקלה במזגן.

אני בטוח שבעקרון היו מסדרים אבל תמיד כשתקלה קורית רק לפעמים זו בעיה (גם בטלוויזיה לדוגמא או בכל דבר אחר) ומין הסתם כשהגעתי למוסך המזגן עבד נהדר

היה איזה עידכון תוכנה אחד שעשו לי (ביתר הייתי מעודכן) אבל הם לא חושבים שהוא קשור למזגן שאגב קיים לו עדכון תוכנה. עדכוני התוכנה 

מוצגים תמיד בצורת 3 אותיות גדולות. זה היה אתמול נראה מה יהיה. 

כרית האויר ממשיכה להבהב , היה שם איזה נציג מדלק מוטורס טוען שזו צמה שנמצאת במושב הנהג ויזמינו לי (מצורפת תמונה)

יש את הסיפור הזה שיושבים באוטו עם מנוע מכובה ורק האור פנים לד מסכן דולק ולאחר מספר דקות מקבלים את התמונה שצרפתי כאן 

לפי מה שקראתי זה קורה לאנשים גם לא בישראל , מעצבן  ...

התקנתי מרים חלונות אצל מתקין פרטי שאני מאוד סומך עליו  ומידי פעם הוא מפסיק לעבוד והמתקין צריך לפתוח ולרסט אותו , לטענתו זה יכול לקרות כשהחשמל באוטו לא יציב 

20210604_090323.jpg

20210613_101913.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Daewoo_Racer כתב:

יכול להיות שההודעה השנייה פשוט קשורה למצבר שעומד לשבוק חיים?

היי , הראו לי במוסך כשזה קורה המצבר טעון ל 82 אחוז. בנוסף קראתי בגוגל על תלונות ממקומות נוספים בעולם ששם אפילו היו נסיונות להחליף 

מצבר ולא עזר ומדברים על איזה באג או משהו כזה.

אגב ברכב הקודם שלי גם הייתה מערכת START/STOP ושם לאחר כ 4 שנים כשהמצבר התחיל להיות חלש בעמידה ברמזור למשל הייתי מקבל התראה שהוא לא יכול להיכנס למצב STOP בגלל מצבר חלש שזה התגלה כפיצ'ר מעולה כי זו בעצם התראה מקדימה למצבר חלש שמת אחרי כשבועיים.

כאן לא קיבלתי התראה כזו 

לפני 12 שעות, ronrcz כתב:

איך המזגן עכשיו?עדיין עובד?.

משלשום נראה בסדר , לפני כל נסיעה אני במתח חחחח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...