Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספורטיבית עד 100,000 ש״ח

Nubertes
שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכלל אם כבר מדברים על זה למה להחליף את התלתן?

אחלה רכב

תזמין חלפים מחול alfaworkshop

משלוח מהיר

וזה אחזקה לא יקרה מרכב ספורט אחר ואפילו סבירה

עריכה אחרונה על ידי erezger
  • רעיון טוב! 1

היום - אלפא רומיאו ג'ולייטה 2013
קודם - הונדה ג'אז קומפורט 2017

קודם - סובארו B3 שנת 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלקים בגולייטה תלתן עולים פי כמה וכמה מרוב המתחרות בקטגוריה, מזרק דלק זה מחלה של הרכב עולה בסביבות ה1200 שקל אחרי מיסים לפני עבודה, כאן בארץ בסביבות ה2500 שח לפני עבודה וזה עוד אחרי הנחה, יכול להיות שנתקלתי ברכב לימון אבל היא מבקרת יותר במוסך וגם שמגיעים לשם משלמים יותר מרוב המתחרות, דוגמה נוספת היא הקלאצים שהעלות שלהם היא בסביבות ה9 כאן בארץ, במידה ומזמינים מחול ומשלמים רק על עבודה בסביבות ה6,500 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור מתן עדיפות לגבי האמינות ועלויות האחזקה אני ממליץ על מאזדה 3.
הרכב אומנם אטמוספרי וחלש יותר אבל מהנה לנהיגה. שילוב מצוין של גיר, מנוע, התנהגות ואביזור. בנוסף, לדעתי הרכב מעוצב מצוין. תוכל לקנות רכב חדש יחסית וסופר מאובזר.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה מעבר דומה כל הזמן עם הרכבים שלי כרגע.
לא מרגיש נפילה גדולה עם המאזדה.
המנוע מושך מאוד יפה. ממש כיף להריץ אותו לקצה תחום הסל"ד. תגובות ההגה והשילדה טובים מאוד יחסית למתחרים.
ההבדלים בכוח בהחלט ניכרים במהיריות של הנתיב השמאלי בכביש 6 או בעליות ארוכות. זה לא בהכרח מפריע לכולם.
הרכב הזה יספק שקט בתחום עלויות האחזקה והאמינות כפי שפות"ש מבקש ומבלי לוותר על חדוות הנהיגה.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור כל האמור לעיל אני גם חושב שכדאי לך ללכת לכיוון הונדה מאזדה בדגש על אמינות ועלויות אחזקה נמוכות יחסית ובתקציב כזה תוכל להביא אחת חדשה יחסית אבל זה בטוח לא יהיה תלתן בביצועים 

היום - אלפא רומיאו ג'ולייטה 2013
קודם - הונדה ג'אז קומפורט 2017

קודם - סובארו B3 שנת 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן לאבד בביצועים, בכוח ירידה מ240 סוסים מנוע שגודש למאזדה 3 לא כלכך בא בחשבון, אני מוכן להתפשר על כח אבל לא בצורה כזו, כמו כן מראה צעיר / ספורטיבי תקראו לזה איך שתרצו חשוב מאוד 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מוכן להתפשר על כוח תהיה חייב להתפשר על אמינות ועלויות אחזקה. בתקציב שלך יהיה די קשה לקבל את שני הפרמטרים.
אתה צריך להחליט לגבי סדר העדיפויות שלך או להגדיל את התקציב באופן משמעותי.
אופציה נוספת היא פשוט להמשיך עם הרכב שלך כפי שהומלץ כבר.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף GTI/לאון FR?

יש להן שוק גדול ואפשר למצוא חלפים בקלות, כולל מחו"ל.

הדגמים האלו הגיעו עם DSG6 שנחשב לאמין בגדול.

לדעתי זה יהיה הכי קרוב למה שיש לך היום.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Civic SI פה (ארה״ב) שבאה עם המנוע 1.5 טורבו דווקא נחשב רכב אמין ומחזיק שיפורים לא רע.

יש פה הררים של כאלו שנוסעות עם צ׳יפ ובולט און עם לפחות 50 כ״ס יותר בלי שום בעיות.

מה שכן - מרווח הטיפולים המומלץ בארה״ב (לכל הרכבים) להחלפות שמן הוא כמעט תמיד חצי שנה / 6000 או 7500 מייל. (דבר שהפתיע אותי , אבל זה נכון לבערך כל רכב שהיה לי פה , כולם על הצד הספורטיבי יחסית).

that aside - זה לא רכב ספורטיבי. צריך להפריד בין מהיר לספורטיבי. (אפשר להצמיד את המילה ספורט 20 פעם , זה לא משנה את הרכב).

כנ״ל המאזדה 3 (שבמקרה יושבת לי אחת חדשה בחניה, אפילו עם מנוע 2.5 ליטר ידנית) - רכב זריז (לא מהיר) - אבל ממש לא מכויל ספורטיבי ועם גיר באורך הגלות.

(יש לציין שההשוואה אולי לא פיירית - הרכב שהוא מחליף הוא WRX ידנית , שגיליתי שלא מגיעה לארץ עם מנוע 2 ליטר החדש יותר).

נתנו פה אופציות יותר רלווטיות לדעתי.

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.7.2020 בשעה 17:03, Liviur כתב:

כנ״ל המאזדה 3 (שבמקרה יושבת לי אחת חדשה בחניה, אפילו עם מנוע 2.5 ליטר ידנית) - רכב זריז (לא מהיר) - אבל ממש לא מכויל ספורטיבי ועם גיר באורך הגלות.

תתחדש! בסוף לא חיכית לדגם עם הטורבו?

אורך הגיר לדעתי לא אמור לשנות לבחירה של פות"ש, היא לא נמכרת בארץ לא עם המנוע 2.5 ולא עם התיבה הידנית

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

תתחדש! בסוף לא חיכית לדגם עם הטורבו?

אורך הגיר לדעתי לא אמור לשנות לבחירה של פות"ש, היא לא נמכרת בארץ לא עם המנוע 2.5 ולא עם התיבה הידנית

הדגם אמור להגיע מאוחר בשנה , אני צריך להחזיר lease ולא להיות על הקשקש עם הזמנים. היסטורית - הדגמי 2021 כבר היו פה , אבל הם הודיעו שזה יבוא מאוחר - וכרגע מדברים על נובמבר דצמבר. המגבלה שלי היתה עד תחילת אוקטובר (אני על הארכה)

אני גם לא אתפלא אם הדגם עם הטורבו יהיה ברמת מחיר של wrx מאובזרת ולא ברמת מחיר הנוכחית.

בנוסף כתוצאה בכז מסוף השנה מבחינת שנת הדגם פה - קיבלתי בערך 3.5 אלף דולר הנחה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב, תתחדש, תפנק בתמונות ומידע.

אולי נגלה עוד פריטי אבזור שנמכרים בחו"ל ולא הגיעו.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...