Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוע בבניית מפרט למחשב גיימינג

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, elibaba כתב:

Dell P2720dc
https://www.monitornerds.com/dell-p2720dc-review/#:~:text=The%20Dell%20P2720DC%20provides%20a,rate%2C%20and%205ms%20response%20time.

יש מצב שהמסך הוא צוואר בקבוק שממילא אין טעם במפרט כזה חזק ?

לשם חתרתי בגדול, אבל יש מעבר.

1440P זאת אחלה רזולוציה ב27", 60HZ זה די סטנדרטי.

הקטע הוא שהבאת פה ספקטרום רחב של משחקים, והם די שונים בדרישות, מה הכוונה?

CSGO יעבוד טוב גם עם כרטיס די סביר, זה לא משחק כבד ולהריץ אותו על 60 FPS זה די משחק ילדים, אפילו ב1440P.

לעומת זאת ממה שאני רואה flight simulator הוא משחק מאוד כבד מבחינה גרפית ומה שנקרא "מפיל על הברכיים" גם את הטופ של הרכטיסים.

עוד משהו זה שGTA ONLINE צריך גם מעבד חזק, סביר מאוד להניח שדווקא שם המעבד יהיה הצוואר בקבוק במערכת (ספציפית האונליין).

יהיה יותר קל להמליץ אם תוכל לפרט כמה מהזמן באמת הילד מבלה במשחקים האלו ובאיזה רמה.

כי אם למשל הוא רוצה לשחק בעיקר CSGO ברמה יותר תחרותית אז פה כבר כדאי לשדרג מסך לאחד עם קצב רענון גבוה (144-165HZ), אבל בשאר המשחקים זה פחות רלוונטי.

מה המפרט הנוכחי שלו? אולי אפשר לשדרג רק את הכרטיס מסך ולחסוך הרבה כסף.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היום משחק על לפטופ vostro 7570 עם gtx 1060 ו 8 ג'יגה ראם וזה בלתי שחיק.

בוא נשים פלייט סימולטור בצד, רד דד עובד רק בהגדרות כמעט מינימליות. GTA די לאגי. הבחור לא משחק תחרותי אלא רק לכיף עם החברים, לא צריך משהו רוצח אבל כן שיהיה קצת future proof.

לא אתנגד לחסוך קצת אם המפרט הר'מ אוברקיל, אבל חבל לבעס עם מחשב חדש ואז משחקים שזוחלים.

לשדרג פחות רלוונטי גם כי זה לפטופ וגם כי הוא הולך לאמא במקום עגלה עתיקה אחרת שאליה היא עובדת היום.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה ל3070-3080. 

אם הילד סבלני הוא יקבל כרטיס שיריץ את כל מה שהוא רוצה בהרבה יותר מ60 פריימים לשנייה (לא שזה משנה כרגע כי המסך מגביל), אבל אם ישדרג מסך בעתיד. 

בקריסמס וסמוך אליו יהיה יותר מידע גם על אמינות + דילים שווים. 

כרגע כרטיס של 700 דולר מתורגם בישראל ל4000 שקלים שזו פונקציה של ביקוש גבוה והיצע נמוך (וראש ישראלי בחנויות המחשבים). תן לכל הלחוצים שמוכנים לשלם 200 אחוזים מחיר להתחדש ואז תרכוש בקריסמס את הכרטיס במחיר הראוי לו (עם אחריות בינלאומית מן הסתם). 

מחשב מבוסס מעבד amd + אחד החדשים של נבידיה יהיה מחשב גיימינג אדיר וכנראה שייכנסו בתקציב שלך. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, elibaba כתב:

היום משחק על לפטופ vostro 7570 עם gtx 1060 ו 8 ג'יגה ראם וזה בלתי שחיק.

בוא נשים פלייט סימולטור בצד, רד דד עובד רק בהגדרות כמעט מינימליות. GTA די לאגי. הבחור לא משחק תחרותי אלא רק לכיף עם החברים, לא צריך משהו רוצח אבל כן שיהיה קצת future proof.

לא אתנגד לחסוך קצת אם המפרט הר'מ אוברקיל, אבל חבל לבעס עם מחשב חדש ואז משחקים שזוחלים.

לשדרג פחות רלוונטי גם כי זה לפטופ וגם כי הוא הולך לאמא במקום עגלה עתיקה אחרת שאליה היא עובדת היום.

אם מדובר בלפטופ אז באמת אין מה לדבר על שדרוג.

לפי איך שנשמע, עדיף פשוט לחכות לחומרה החדשה שאמורה לצאת.

הייתי בונה מחשב סביב RTX 3080 עם מעבד טוב, יסדר אותך.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, maxcher כתב:

מתעלק. עשיתם חשק.
מה המפרט שנבחר @Ragnar?

התגעגעתי למשחקי RTS

ממליץ לקרוא את התגובות האחרונות בשרשור

ממתינים חודש - חודשיים לקראת כרטיסי מסך ומעבדים חדשים שבהחלט שווה לחכות להם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף מעניין ליראות אילו מבצעי BF יהיו ביגלל כל המצב + ההשקות של החומרה החדשה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים באמזון פריים דיי שמתקיים היום ומחר ראיתי מחירים טובים על כונני SSD. אומנם SATA3 אבל מחירים מאוד נמוכים

באופן אישי אני מעדיף להתקדם במחשב החדש כבר ל-MVNE PCIE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש אחלה מחירים, רק מחירי המישלוח הורסים את הפער מול KSP.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם מחשב לא כדאי לרכוש בינתיים אבל יש מבצעים מטורפים על הציוד ההיקפי של רייזר - https://www.amazon.com/deal/89b45e32/ref=as_li_ss_tl?showVariations=true&smid=ATVPDKIKX0DER&linkCode=sl2&tag=alibuy0e-20&linkId=9e4802f1166f9879aec9cd9c69ae0e8b&language=en_US#

ראיתי כמה מציאות שחבל"ז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה קניתי באותם המבצעים (או בבלאק) עכבר של רייזר DEATHADDER ELITE במחיר מציאה של 29$ עד הבית אחרי ביקורות מהללות.

לפני בערך חודש-חודשיים הוא כבר לא בחיים. הגלגלת שלו נשברה ואחד הכפתורים הפסיק להגיב. חזרתי ללוגיטק. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, Ragnar כתב:

MVNE PCIE

NVMe שזה ראשי תיבות של Non-Volatile Memory express, כלומר זיכרון מהיר ולא נדיף

MVNE זה יוצא Memory Volatile Non express, שזה יוצא זיכרון נדיף ולא מהיר 🤣

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, ניקו פ. כתב:

שנה שעברה קניתי באותם המבצעים (או בבלאק) עכבר של רייזר DEATHADDER ELITE במחיר מציאה של 29$ עד הבית אחרי ביקורות מהללות.

לפני בערך חודש-חודשיים הוא כבר לא בחיים. הגלגלת שלו נשברה ואחד הכפתורים הפסיק להגיב. חזרתי ללוגיטק. 

לא יודע מה עשית לו.

זה בדיוק כמעט העכבר שיש לי בשנתיים+ האחרונות (אני עם DEATHADDER CHROMA) ואני די מרוצה ממנו.

אם יש משהו שאני פחות מרוצה זה הנורות לד, ב2 מקשים נפרדים (אחרי גם, כשנתיים+) שתקועות על צבע אחד במקלדת של Blackwidow דווקא.

וחוסר היכולת להעביר את אותם לדים למקשים שפחות בשימוש.

מעבר לזה, מרוצה מאוד.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ניקו פ.טפו טפו, יש לי ניסיון מעולה איתם דווקא... מקלדת ועכבר שמשרתים אותי כבר 7 שנים (מקלדת - BLACKWIN 2013 ועכבר לא ממש זוכר.

האוזניות גם כן היו שלהם (קראקן פרו) שהחזיקו יפה 6 שנים ובשנה האחרונה החלפתי לגרסה העדכנית שלהם

מצער לשמוע שלא נהנית

@m3x7r3m3זה החל"ת אשם

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Ragnar רייזר זה פויה. כל מה שהם שופכים על מיתוג ושיווק, הם חוסכים על בקרת איכות (לדעתי. לכאורה. ט.ל.ח). קניתי שלושה מוצרים שלהם - ראשון, אחרון, ואחד יותר מדי. זוג אוזניות (קראקן 7.1) שליטרלי התפוררו אחרי פחות מחצי שנה.

@elibaba קודם כל תמתין. גם אם לא תקנה רייזן 5000, רדיאון 6000 או ג'יפורס 3000, הדגמים החדשים יורידו את המחירים של הנוכחיים. דבר שני, תעשה לילד Re-Paste. יש כמה מקומות בארץ שמוכרים את הקריונאוט של thermal grizzly, מרחתי במחשב שלי וזה עשה פלאים. שים לב לפתוח את הברגים של גוף החימום בזהירות, לפי הסדר ועם מברג ידני ולא חשמלי. אני פתחתי עם מברג חשמלי ופירקתי סטנד של אחד הברגים שם והייתי צריך להלחים אותו אח"כ.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...