Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוע בבניית מפרט למחשב גיימינג

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מודה, ניסוח בעייתי שלי, התכוונתי שיחד עם RAGE MODE הוא יהיה מהיר מה3070, לא רק תודות לOC הזה.

כי ניראה שיש פער לעומת ה2080TI וה3070 כמעט מהיר כמו ה2080TI.

ואכן מעניין ליראות תוצאות בביקורות, ברשת אומרים שמחר כבר יחשפו פרטי הדגמים של השותפים, ניראה אם באמת יהיו כרטיסים עם בוסט של 2.5GHZ.

לפחות זה יכול לעזור לקושי בהשגת RTX3000, קונים מה שבמלאי :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בנוסף למיטב הבנתי, הכרטיסים החדשים יכולים לנצל את הזכרון של המעבדים מסדרת 5000 שהושקו לפני 3 שבועות כך שיוכלו לנצל זיכרון בהם באופן ישיר מה שייתן, בתאוריה, ביצועים טובים עוד יותר (בין 6 ל10 אחוזים בממוצע שנבדק). עוד תמריץ להעדיף את המעבדים החדשים של AMD.

image.thumb.png.5a8e9810400fe3ca75cabc41316533df.png

מה שהם קוראים "SMART ACCESS MEMORY"

עריכה אחרונה על ידי stum
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B550+5600X+6800XT כניראה הולך ליהיות מיפרט הגיימינג האולטימטיבי למחיר שלו ולפיצ'רים.

אכן מעניין שסוף סוף הם הצליחו לשלב הכל ביחד לקבלת ביצועיים מיטביים, בקיצור השאירו את אינטל מחוץ למישחק (הקלף היחיד שנישאר להם).

• רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין לראות אם ביצועי הSINGLE CORE יעלו מספיק בשביל להתחרות עם INTEL.

זאת אומרת איך מערכת שלמה של AMD תתחרה במערכת של NVIDIA עם מעבד INTEL במשחק כמו CSGO.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בCSGO הרייזן היה הכי טוב כבר בדור ה3000:
תמונה מהביקורת של pcworld:

core i9 10900k cs go fps workshop 1080
ובדור החדש הפער יגדל לכ20%

במיוחד לגיימרים: AMD הכריזה על מעבדי Ryzen 5000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אציע לצנן במעט את ההתלהבות, כי לפעמים יש פער קטן בין ביצועים בפועל והשקות, במיוחד את amd חביבתנו.

אני חושב שהכרטיסים שבאמצע, של שתי החברות, קצת לא רלוונטיים. 

כלומר, מי שירצה ביצועים מעולים ב-1080 או ב2k כנראה ירצה את הכרטיס "הבסיסי" ובמקרה הזה ל-amd אין סיכוי. 500 דולר של ה3070 זה מחיר מנצח ללא ספק. 

מי שירצה מכונת 4k פסיכית או סתם את הכי טוב שיש, יקנה את ה6900 כי ב500 דולר הבדל זה no brainer לטובת amd. 

כל האחרים, שהם די מיעוט לדעתי, יקנו את הכרטיסים שבאמצע, שלמען האמת די באותם בעיצועים ובמחירים מאוד דומים (50 דולר הבדל). 

אז סוף סוף amd מתחרים גם בביג בויז של נבידיה. סוף סוף לאנבידיה יש כרטיס ראוי שהכי זול גם. נחכה לביקורות של משתמשים ובנצ׳מארקים אמיתיים לראות איך הכרטיסים האלו מול אלו של נבידיה.

יהיה מעניין.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, hwgeek כתב:

*זמינות:

18/11 ל/XT6800.
08/12 ל6900XT.

גישה מעניינת, הרבה יצרנים הולכים הפוך, קודם משיקים את הכרטיסים היקרים שעליהם יש באזז ורווח גבוה יותר פר כרטיס.

גם nVidia הולכת Top to bottom, והם הלכו קודם על הכרטיס הזול יותר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, m3x7r3m3 כתב:

גישה מעניינת, הרבה יצרנים הולכים הפוך, קודם משיקים את הכרטיסים היקרים שעליהם יש באזז ורווח גבוה יותר פר כרטיס.

גם nVidia הולכת Top to bottom, והם הלכו קודם על הכרטיס הזול יותר.

איך אומרים, עד שהגברת השמנה לא שרה ?

בוא נמתין נראה מה קורה בפועל, הרי ברור לכולם שהולך להיות מחסור משמעותי בכרטיסים בימים אם לא שבועות אחרי ההשקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, אבל המחסור הוא לא הדבר המעניין, מה שמעניין זו הגישה עצמה. ללכת קודם על כרטיס זול יותר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד ניראה שהם צריכים את הזמן לBinning כי אפילו שליבת ה6900XT מציעה 80CU בתדר זהה ל6800XT היא עדיין נישארת באותו מגבלת 300W.

מצד שני- הפער הקטן שקיים ביניהם יבוטל ברגע שהכרטיסים המקוסטמים יגיעו לשוק, אסוס אפילו חשפה גירסאות עם קירור מים ל6800XT שככל הניראה יגיע לתדרי בוסט של 2.5GHZ, אז אני לא מבין מי ישלם 999$ ויחכה עד לדצמבר בשביל 6900XT מAMD?

Cooler

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפני קנייה של כרטיס מסך.

באמת סיטואציה מוזרה של בלאק פריידיי, נבידיה שהשיקה ליין חדש, ו-AMD שמשיקה ליין חדש.

בהתחלה בניתי על EVGA 3080 20GB, כרטיס שמעולם לא אושר באופן רשמי, ועכשיו זה נראה שהוא לא ייצא לשוק.

אני ממתין עוד קצת לראות לאיפה השוק מתפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בהמתנה.

הקטע שאם בסוף נובמבר רק תיהיה זמינות זה כבר חודשיים של המתנה.

בתחילת נובמבר סדרת המעבדים של AMD אמורה לצאת.

אז אני מתכנן לבצע רכישה של Ryzen 5 5600X ולמעט זה אזמין את כל שאר המפרט המתוכנן שצויין.

בינתיים אעבוד עם ה NVIDIA 1060 שקיים אצלי כרגע, עד שתיהיה זמינות של כרטיסי המסך החדשים שאז בהתאם לbenchmarks אחליט על איזה כרטיס מסך ללכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כל ההשקות הללו ממש סקרן לדעת איזה דילים יהיו בBF השנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...