Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נחתכתי מפחית שימורים - צריך טטנוס?

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט אין לי מזל השבוע.. נחתכתי ממש בקטנה, זה די שטחי עם טיפלה דם שישר נעצר.  מהמכסה של פחית שימורים של פרי גליל. זו פחית חדשה שרק פתחתי, אין בה לכלוך או חלודה וכו׳ הסיכוי לטטנוס הוא כמעט אפסי  נכון?  

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תדע מי ומה נגע בה

לפני כמה שנים כשהיו לי עגלות נגררות נחתכי מהדלת של אחת העגלות ועשו לי טטנוס

שווה לעשות את זה פעם בכמה שנים ולדעת שאתה חסין מזיהומים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה פחית חדשה והם עוברות עיקור לא? לנסוע למיון עכשיו להסתכן בקורונה בגלל סיכוי ממש אבל ממש נמוך של טטנוס?

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין בנושא הזה

אבל נוטה לחשוב שכל מה שקשור לפחיות, שימורים, בקבוקים סגורים - לך תדע מה זה עובר בדרך, מי משתין על זה במחסן, איזה חיה מחרבנת על זה

לפעמים המחסנאים שמטפלים בזה   מסתמכים על זה שהקופסא סגורה לגמרי ואין בעיה שאיזה חתול השתין עליה כי זה ממילא לא חודר למה שיש בפנים

אם הייתי הולך בעצמי? לא יודע. הלכתי  כי היה לי חתך ממש גדול ולא הפסיק לרדת דם

לדעתי סע לאיזה ביקור רופא או מה שיש בעיר שלך. לא למיון

גם ככה המקומות האלה פחות עמוסים בגלל הקורונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה מהחלק הפנימי של המכסה שדבוק לדופן . עד שאתה לא פותח אותו הוא לא חשוף לכלום וזה עובר עיקור במפעל, הסיכוי נראה לי אפסי.  תחשוב כמה אנשים נחתכים ביום מפחיות שימורים, קשה לי להאמין שכולם רצים לקבל זריקה. טטנוס יותר מופיע במתכות ישנות  שהיו באדמה  הרבה זמן.  בכלל זה אני מתחבט. 

עריכה אחרונה על ידי Tsachi89

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תשובה שיתנו לך כאן, אלא אם כן מדובר ברופא או מישהו מתחום הרפואה תהיה בלתי אחראית או לא רלוונטית. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה טטנוס מה? 

אנחנו נגד אנטיביוטיקה, מאיפה הבאת עכשיו טטנוס? 

20200620_083711.jpg

• מצחיק 4
  • מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה תכולת הפחית. 

אם זה קטניות (חומוס, תורמוס וכו'..) יש לגשת לרופא משפחה.

אם זה חמוצים או זיתים יש לגשת למיון.

אם זה תירס או אפונה יש לפנות לוטרינר.

אם זה אפונה וגזר יש לגדל זוג ביצים, לשטוף במים ומקרה שהדימום ממשיך לשים פלסטר.

*במקרה של בחורה- מותר לה להתבכיין על שריטה מפחית.

ג'יזס!

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים נחתכתי באצבע ממכסה פחית שימורים (בתפר בין הציפורן לאצבע), החתך היה קטן ואם אני זוכר נכון אפילו לא היה דם.

המקום התנפח ולאחר מס' ימים שמתי לב שיש מוגלה.

מפה לשם, אחות קופת החולים ניקזה לי את הזיהום על ידי דקירה עם מחט וסחיטת המוגלה מהאצבע תוך כדי שאני סובל מכאבים בפנטומימה.

שורה תחתונה, אל תמעיטו בערך של חתכים מפחיות שימורים, זה יכול לגרום לזיהום.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הימים של - מה שלא הורג אותך - מחשל אותך

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

• אהבתי 1

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Accent Coupe כתב:

לפני כמה שנים נחתכתי באצבע ממכסה פחית שימורים (בתפר בין הציפורן לאצבע), החתך היה קטן ואם אני זוכר נכון אפילו לא היה דם.

המקום התנפח ולאחר מס' ימים שמתי לב שיש מוגלה.

מפה לשם, אחות קופת החולים ניקזה לי את הזיהום על ידי דקירה עם מחט וסחיטת המוגלה מהאצבע תוך כדי שאני סובל מכאבים בפנטומימה.

שורה תחתונה, אל תמעיטו בערך של חתכים מפחיות שימורים, זה יכול לגרום לזיהום.

איך? לא הגיוני , פחית שימורים חדשה שרק פתחת אמורה להיות מעוקרת, זיהום יש רק אם היה בה חיידקים לא? כל מקרה חברים, מהדעתכם - דיברתי עם שרות טלפוני של אחות של מכבי אתמול, תיארתי לה את המקרה והאחות אנרה שאין סיבה לחשוש מטטנוס  בגלל שזו פחיתשימורים שרק נפתחה, וכל עוד המקום לא מזדהם הכל בסדר. אבל המליצו לי לעשות חיסון בלי קשר  שיהייהלי זמן, כי עברו יותר מ10 שנים. 

עריכה אחרונה על ידי Tsachi89

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין בנושא הזה

לא מבין בזה

אם לא מבין - לא צריך בכוח

כל תשובה שיתנו לך כאן, אלא אם כן מדובר ברופא או מישהו מתחום הרפואה תהיה בלתי אחראית או לא רלוונטית. 

לא יותר פשוט היה להרים טלפון למוקד של קופת חולים?

שתי התגובות היחידות שצריכות להיות בשרשור כזה, איזה טעם יש לשאול על דבר כזה בפורום במקום להתקשר למוקד ולקבל תשובה עניינית (וקרדיבילית) במהירות? למלא את התקן שBob Ross פינה?
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...