Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סלט ירקות ערבי קצוץ דק - איזה מכשיר יודע להכין?

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 1345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך לדעת לעבוד עם סלייסר.

קודם חותכים את הירקות הקשים (כשמראש מכניסים אותם ברבעים ולא שלמים) ואחרי כמה סיבובי ידית מוסיפים את העגבניה ווהמלפפון (חצאים או רבעים) מהר מאד לומדים מהניסיון מתי להוסיף את הקשים ומגיעים לסלט קצוץ דק.

אבל לעולם !!! 

לעולם לא יתקבל סלט יפה כמו קיצוץ עם סכין.

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 6 שעות, Night Driver כתב:

עם הפרעות הקשב והריכוז שלי זה ההבדל בין להתחרפן מלעשות פעולה מונוטונית במשך 4 דקות או לחלק אותה לדקה וחצי פעולה מונוטונית אחת ועוד דקה וחצי פעולה מונוטיונית אחרת.

אין קשר להפרעות קשב וריכוז.

גם לי יש- דווקא במטבח אני מתמודד הכי טוב כי אפשר לעשות 5 דברים במקביל. וכשאני חותך סלט זה בהמשכים, תוך כדי בישול דברים אחרים ככה ששום דבר לא מונוטוני ולא משעמם.

א-ב-ל, גם כשאני חותך רק סלט, זה לא כזה מונוטוני, עם כל ירק יש גישה שונה. זה דווקא הרבה יותר מעניין ויצירתי מאשר לעבוד עם אותו מכשיר באותה צורה כל הזמן. אני מוכן להתערב שאני ואתה מכינים את אותו הסלט אני עם סכין ואתה עם המכשיר שלך, באותו הזמן מקסימום, אלא אם כן אהיה יותר זריז ממך.

עם זאת, בתור אחד שמבשל הרבה ועבד במטבחים, לא פעם נתקלתי בסוגיית אנשים קרובים שלא יודעים לחתוך. 

אם בגלל שהם מעולם לא החזיקו סכין איכותית ביד ולא יודעים שאפשר לקצוץ ככה עם סכין טובה,

אם בגלל שהחזיקו סכין כזו פעם ראשונה איתי אבל פחדו על האצבעות,

אם בגלל עצלנות,

אם בגלל שמה לעשות- אין להם את זה. יש כאלה שאין להם ידיים.

עם רובם ויתרתי על העניין. הם לא יבינו אותי ואני לא אבין אותם. וזה בסדר.

רוצה לאמר שאין פה אמת אבסולוטית. יש אחד שמתאים לו יותר הסכין ולאחר מתאים יותר הסלייסר.

וחלילה לא טוען שאין לך (או למי מהמגיבים) את הכישורים, אבל כישורים צריכים לבוא עם חשק ומי שאין לו חשק לזה לא יבין מה הסיפור בהתעקשות על הסכין.

ולא לשכוח שעם סכין אתה שם לב טוב יותר על כל פיסת ירק שנכנסת לסלט.

אהה... ובתיאבון לכולם.

עריכה אחרונה על ידי אורח לרגע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Bob Ross כתב:

אך פעם לא הבנתי למה יש אנשים שמאמינים שכל ה"פטנטים" האלה באמת חוסכים להם זמן . אין תחליף לסכין טובה.

רק מאריך את כל ההכנות

ומעצבן בנקיונות

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לערימת ההמלצות של "להתמקצע עם סכין".

עקומת הלמידה לא תלולה ממש ועד שמגיעים ליכולת עבודה טובה לא צריך נצח, מתרגלים די מהר.

מה שגם סכין טובה זה בכלל לא עסק יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, אורח לרגע כתב:

וחלילה לא טוען שאין לך (או למי מהמגיבים) את הכישורים, אבל כישורים צריכים לבוא עם חשק ומי שאין לו חשק לזה לא יבין מה הסיפור בהתעקשות על הסכין.

אתה יכול להגיד חופשי כי זה נכון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Night Driver כתב:

אתה יכול להגיד חופשי כי זה נכון.

כמה סלטים אתה כבר מכין ביום, שיש לך כוח לנקות את המכשירים האלה כל פעם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

פעמיים ביום בממוצע.

בבוקר מכין לי ולבנות לעבודה/בית ספר ובערב 

נו בסדר..בוא

תראה סרטונים ביוטיוב איך לחתוך מלפפון מהר

באמת שזה לא דורש מיומנות של שף מישלן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש כתב שהזמין כבר, אולי תתאפקו כמה ימים והוא יעדכן איך החוויה? השטיפה של המכשיר V5 לוקחת חצי דקה על השעון, ומה שרואים בסרטונים - ככה זה בדיוק עובד. חכו עוד קצת ונשמע עדכונים.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברנו על פולטיקה. בסה"כ שרשור תמים על חיתוך סלט הפך לשתי קבוצות, ימין ושמאל. כאשר כל אחד בטוח בצידקת הדרך שלו.

קבוצה אחת מאמינה בסכין בלבד וכל היתר אין להם זכות קיום במדינה, קבוצה שניה שתומכת במכשירי חיתוך למיניהם.

מפחד לעדכן בהמשך לאחר הגעת המכשיר. שלא יזרק לי רימון רסס לחצר הבית.🙄

עריכה אחרונה על ידי Opel Astra GSI
  • מצחיק 1

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחובבי הסכינים אבל לא פנאט... מה שכן, אין סכין טובה בלי כלי השחזה ו/או יכולת השחזה,

זאת עסקת חבילה שאי אפשר להפריד והרבה מפספסים את זה.

ראיתי דווקא פעם באיזה סניף של ״ארומה״ שמשתמשים באיזה מכשיר רב שלבי דמוי גיליוטינה, משהו מפחיד שלא מהעולם הזה,

במקום סכין, והתוצאה הייתה משובחת. לא הצלחתי לתפוס את הדגם, אבל אני הגודל בהחלט לא מתאים לבית

וכנראה שגם המחיר לא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברנו על פולטיקה. בסה"כ שרשור תמים על חיתוך סלט הפך לשתי קבוצות, ימין ושמאל. כאשר כל אחד בטוח בצידקת הדרך שלו. קבוצה אחת מאמינה בסכין בלבד וכל היתר אין להם זכות קיום במדינה, קבוצה שניה שתומכת במכשירי חיתוך למיניהם.

מפחד לעדכן בהמשך לאחר הגעת המכשיר. שלא יזרק לי רימון רסס לחצר הבית.[emoji849]

אני כועס שהזמנת דיי מהרעוד לפני ששמעת את דעתו של בן משפחת GSI

סוג של אי-אמון במשפחה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, gsi16v כתב:

אני כועס שהזמנת דיי מהרעוד לפני ששמעת את דעתו של בן משפחת GSI

סוג של אי-אמון במשפחה

ככה זה סמולנים 😁

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלובלינסקי לא עושים יותר את הסדנאות שלהם (אומנות החיתוך).

זה שלוש שעות שלומדים ומתאמנים על לתקתק חיתוך של ירקות ויוצא להתנסות בכמה סוגי סכינים וטכניקה.

זה וקצת אימון ויוצאים עם התחלה של כישורי חיתוך לא רעים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...