Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אתם מנקים את המחשב שלכם מאבק?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עובר עם השואב אבק "דייסון" עם פיה צרה במרחק של כמה סנטימטרים מהרכיבים בלי לגעת בהם ישירות וכמובן עוצר את האוורררים עם מקל שלו יזוזו.

כמה פעמים גם פרקתי את המאוורר של המעבד, כי גוף הקירור שיש מתחתיו נסתם באבק.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרובכם יש מחשבים עם חומרה "כבדה"?

מעבדים חמים / כרטיסי מסך חמים?

המארז אצלי הוא דיי סגור, יחד עם כרטיס חם מאוד כמו ה 390x, בקיץ קצת חם למחשב ואני רואה הבדל של איזה 5-10 מעלות יותר לפעמים בימים קשים כמו השרב שהיה לפני שבועיים.

פתחתי את הדלת של המארז וגיליתי כמות יפה ורצינית של אבק, ניקיתי הכל עם מברשת לאבק עדינה, אבל לא פירקתי הכל. 

שמתי לב שבתקופה של החודשים האחרונים והמחשב שיושב ליד החלון כנראה מובילים למלא אבק באיזור.

אז יאללה, פירוק מחשב וניקוי קומפלט עם הספרי לחץ אוויר אם ככה

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מנקה פעם בשנה בערך. לפעמים יותר. מפרק את הרכיבים, עובר עליהם עם מברשת איפור גדולה שקיבלתי לצורך זה.

הזכרתם לי לנקות אותו. אצלי כרטיס המסך די חם, המעבד עם קירור ענק. "פרימיום" של פעם. 

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום רוב המארזים מגיעים עם פילטרים בכגל הפתחים ככה שלמחשב עצמו בקושי נכנס אבק.

המחשב שלי בן שנתיים-שלוש וניקיתי אותו פעם אחת, וגם אז הוא לא היה מלוכלך.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמעט 15 שנה רכשתי שואב נייד של זק"ש עם יכולת מפוח.
הדבר הזה סוס עבודה ועובד אצלי עד היום.
אני אפילו משתמש בו לנפח סירות גומי ואח"כ לשאוב מהם את האוויר 
נוח מאוד לתת עבודת מפוח על המחשב פעם בכמה חודשים, מעיף טונות של אבק (ואני עוד גר במקום שאין בו הרבה אבק!)

מפתיע אבל השואב הזה עדיין נמכר בחנויות והוא אפילו לא יקר.
https://www.hacontainer.co.il/items/252228

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנייח העניין מובן. איך אתם מנקים את הנייד?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...