Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי רוצה קיה XCeed דיזל?

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשקט בשקט הגיעה גירסה חדשה לקיה Xceed המשודכת לחטיבת הכוח המוכרת מהספורטאז' עם מנוע דיזל 1.6 136 כ"ס וגיר רובוטי דו-מצמדי.

רמת הגימור LX נמוכה יחסית מה שאומר שהרכב מיועד למוניות ו/או ציים.

האבזור כולל חשוקי סגסוגת קלה, בקרת סטיה מנתיב ובלימה אוטונומית מקוריות כמובן, ללא זיהוי בשטח מת או בקרת שיוט אדפטיבית.

יש מצלמת רוורס, מה שמעיד כנראה על מערכת מולטימדיה התומכת בApple Car Play / Android Auto

המחיר לצרכן הוא 144000 ש"ח בדיוק בגבול העליון של קבוצת רישוי 3.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

144 אלף זה אומר 123 למונית (+מע"מ אבל מקבלים החזר עליו)

הגיר הרובוטי הוא רטוב או יבש?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא - הרבה פחות. על מונית אין מס קניה בכלל. מעריך שהמחיר למונית הוא כ-75000 ש"ח + מע"מ או קרוב לזה.

הגיר הדו-מצמדי יבש ככל הידוע לי, אבל לא ידוע כבעייתי באופן מיוחד המוניות של קיה משתמשות בגיר הזה כבר כמה שנים.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק שכחתי לגמרי מהמס קנייה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו אחלה מחיר למונית.

יש לנו 2 סיד דיזל (תחילת 18) בעבודה (אותה יחידת הנעה), שעוברות התעללות ש10 מוניות לא תעבורנה בתקופת מקבילה, וללא תקלות מיוחדות.

(העמסה של מטענים כבדים מאוד באופן קבוע, נסיעות אגרסיביות של הילדים של הבעלים ועוד שלל פינוקים)

יחסית לדיזל, הרכב שקט מאוד. וגם כוח לא חסר.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
  • אהבתי 2
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדור הקודם היה אפשר לראות הרבה מוניות סיד, בדור החדש קצת פחות.

מונית האצ'בק מהדור החדש עדין לא ראיתי, למרות שלפי המחיר שלה מדובר במחליפה לא רשמית לדור הקודם של הריו, פה ושם אפשר לראות כמה סטיישנים - אבל היום רוב המכירות של המוניות סטיישן הולכות לקורולה.

עוד לגבי טלקאר, בבונדד שלהם באשקלון ראיתי כמה יחידות של הקורנאדו החדש.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...

לא נראה שהאקס סיד כל כך מצליח בארץ, אין לי נתונים מדויקים, אך מנסיעות בכבישים קשה מאוד להתרשם שיש כמות נכבדה, אני רואה רכב אחד פעם בשבוע ואני נוסע המון.

מה נתוני המכירות של הדגם במידה ולמישהו יש?

למען גילוי נאות, אני מאוהב בעיצוב של הדגם המפואר בצבע שחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיחה עם מספר נהגי מוניות, הסיד (דור קודם) דיזל סבלו מבעיות בגיר היבש - היו גם דיווחים בפורום, ראו: 

בזמנו, זאת הייתה הסיבה להפסקת השיווק של האוקטביה בדגם 1.6 TDI + DSG (ששווקה עם גיר עם מצמדים יבשים). בשנים האחרונות האוקטביה משווקת למוניות בדגמי 2.0 TDI בלבד שמצוידים עם DSG רטוב.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקסיד לא מספיק גבוה, 

לפני 18 שעות, ozal5 כתב:

לא נראה שהאקס סיד כל כך מצליח בארץ, אין לי נתונים מדויקים, אך מנסיעות בכבישים קשה מאוד להתרשם שיש כמות נכבדה, אני רואה רכב אחד פעם בשבוע ואני נוסע המון.

מה נתוני המכירות של הדגם במידה ולמישהו יש?

למען גילוי נאות, אני מאוהב בעיצוב של הדגם המפואר בצבע שחור.

לא מספיק גבוה האוטו הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, menir1 כתב:

בשנים האחרונות האוקטביה משווקת למוניות בדגמי 2.0 TDI בלבד שמצוידים עם DSG רטוב.

יש לבן דוד שלי מונית כזאת, איזו מפלצת 😵

עקב מחלה לצערי הוא כמעט ולא עובד, ימכור אותה עם ק"מ זערורי כשיחליט להיפטר ממנה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...