Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו לוגן 2010 אוטומטית, נורת תקלה נדלקת והגיר מוריד להילוך נמוך

eitanpeer
שימו לב! השרשור הזה בן 1493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי רנו לוגן 2010 אוטומטית שמשמשת כרכב לעבודה. התחילה תופעה שתוך כדי נסיעה נדלקת נורת התראה של סליל. והאוטו מוריד הילוך להילוך ראשון או שני תוך כדי נסיעה. ואז עליי להוציא מהילוך לכבות מנוע תוך כדי נסיעה. להדליק ולהכניס להילוך מי יכול לעזור ולהפנות לטיפול הנכון. הרכב חשוב לי מאד לעבודה. צריך כיוון או דיאגנוזה לתקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר נכנס למצב חרום וננעל בהילוך שלישי. 

כיבוי והתנעת במנוע מאפסים את התקלה עד ששוב פעם מתקיים המצב (עליה בטמפ' שמן גיר למשל) שגורם למחשב גיר להפעיל מצב חרום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל בגיר הזה כשנורת תקלה נדלקת והוא מפסיק להחליף הילוכים, זה אומר תיקון גיר...יכול להיות משהו אחר, צריך לעשות סרקית תקלות ולראות איזה קוד קפץ.

כתבת שהוא מוריד להילוך ראשון או שני.

האם כשיש תקלה האוטו על 4000 סל"ד ב 100 קמ"ש, מאיץ מהמקום מאוד בכבדות ומעל 60 קמ"ש בערך נראה שסוחב תקין?

אם זה כך, זה אומר שהוא על הילוך שלישי במצב חרום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאזור רחובות. אפשר להפנות אותי למוסך שיפתור לי את התקלה.המוסכניק שלי אומר לי שבעבר היתה לו קנגו בנזין עם אותה תופעה ולא הצליח להתגבר על הבעיה ע"פ שהחליף גיר ומוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...