Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת בעלות לרכב שרשום ע"ז נפטר

שימו לב! השרשור הזה בן 1440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אב וחמי נפטרו בסמיכות תאריכים.

הרכב של אבי ז"ל היה בשימוש של הבת שלי מאז אבי הפסיק לנהוג (מספר שנים). כיורש הייתי רוצה להעביר אליה ישירות.

הרכב של חמי ז"ל היה בשימוש של הבן שלי מאז הפסיק חמי לנהוג (מספר שנים). אשתי כיורשת מבקשת להעביר את הבעלות לבננו.

האם אפשר להעביר ישירות בעלות על רכב לצד ג' שהינו קרוב משפחה (בן/נכד/נכדה) ולא רק ליורשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן, אם יש מנהל לעיזבון, שהוא יכול למכור נכס מהעיזבון בלי שירשם על שם יורש/ת קודם.

אחרת אני לא רואה איך, הרי הבעלים צריכים להשתתף במכירה או לחתום על יפוי כוח. נמתין שבקי ממני יכתוב.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להעביר על שם בן הזוג (במידה ויש) ללא הוספת יד במשך תקופה מסוימת (כמדומני 6 חודשים) ללא צו ירושה, ואז לבצע העברת בעלות רגילה.

גוגל יפנה אותך לעמוד הרלוונטי במשרד הרישוי

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח איך כיום, בעידן הכל במאגר נגיש. אבל את הרכב של אבי ז"ל ( האסקונה 84) החזקתי במשך 13 שנה מיום שנפטר ולא העברתי בעלות. הרכב עבר טסטים ללא כל בעיה. רשיון הרכב המשיך להגיע על שם אבא שלי. ( הבדיחה הייתה , שהוא היה מעביר טסטים במכון הדרום בסגולה פתח תקווה כי זה לא רחוק מהקבר 😉 ) בעת שמכרנו, כל שעשינו היה להציג במשרד הרישוי את צו הירושה ולכן לא לא נרשמה אימי כיד, אלא הקונה הפך ליד שניה. אני מניח שכל עוד רשיון הרכב מגיע על שם הבעלים וניתן להעביר רישוי שנתי, לא כדאי להעביר יד. מבחינה ביטוחית אין כל בעיה לבטח על שם הנוהג בפועל . הפוליסות שלי היו על שמי והביטוח היה לכל נהג. למרות שהבעלים הרשום היה אבא שלי ז"ל . 

שוב, לא בטוח שזה המצב האפשרי היום. בכל אופן אם יש צו ירושה, העברת בעלות במשרד הרישוי אפשרית ללא הוספת יד (של היורש) 

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לעשות אקסטראפולציה מסיפור שהיה לי עם עיריית חיפה - בכור הילדים יקבל את הדוח.

אמנם הסיפור עם העיריה היה בעניין של דירה, אבל ניתן להשליך ממנו על התיחסו רשויות לירושות. כמובן שבתנאי שמאז הארוע לא חל שינוי בחוק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאנו מתקופת העטלפים ואנחנו בתקופת המחשבים המצ'וכללים.

לכן מקבלים טסט נוסף בלבד והפעם האחרונה שביצעתי את זה ניתן להעביר ישירות לקונה צד ג' מבלי להוסיף יד

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, ישה כתב:

יצאנו מתקופת העטלפים ואנחנו בתקופת המחשבים המצ'וכללים.

לכן מקבלים טסט נוסף בלבד והפעם האחרונה שביצעתי את זה ניתן להעביר ישירות לקונה צד ג' מבלי להוסיף יד

לא ברור, לא ישלח טופס רישוי לניפטר? 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא

אתה צריך ללכת למשרד הרישוי ותקבל טופס לשנה אחת נוספת למיטב זכרוני

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה אתה זוכר נכון.

נותנים עוד חידוש אחד לאחר פטירת בעל הרכב. לאחר מכן פשוט לא ניתן לחדש רשיון רכב ללא העברת בעלות 

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, tinoki כתב:

ישה אתה זוכר נכון.

נותנים עוד חידוש אחד לאחר פטירת בעל הרכב. לאחר מכן פשוט לא ניתן לחדש רשיון רכב ללא העברת בעלות 

איזה באסה, הקידמה דפקה אותנו 😕 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"ג רשיון הרכב, שניתן לחדש בשנה הראשונה, יהיה כתוב 'נפטר' - ואחריו שם הבעלים.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 30.3.2020 בשעה 20:41, ישה כתב:

לא

אתה צריך ללכת למשרד הרישוי ותקבל טופס לשנה אחת נוספת למיטב זכרוני

אז רגע, אוכל להעביר ישירות לבת שלי (שהיא להזכיר, הנכדה), בלי להעביר אליי קודם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיובי, אבל צריך לשם כך לבקר במשרד הרישוי

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, usafun כתב:

אז רגע, אוכל להעביר ישירות לבת שלי (שהיא להזכיר, הנכדה), בלי להעביר אליי קודם?

כן, במשרד הרישוי עם צו ירושה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...