Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 23 שעות, Uri-G כתב:

שטיחים מקבלים כבר ממזמן.

השניים הכי שימושיים:

וו לשקיות לתא מטען - בתאוצות המטען אוהב להזרק לו.

https://www.amazon.com/BASENOR-Tesla-Model-Trunk-Grocery/dp/B08B3M9ZJ8/ref=mp_s_a_1_2_sspa?crid=2NAQ659A8LLY7&keywords=tesla+model+3+hook&qid=1683546722&sprefix=tesla+model+3+hoo%2Caps%2C354&sr=8-2-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUEyNlMwUENTRVEzUU5ZJmVuY3J5cHRlZElkPUEwMjg1MjI4M1FMS1NYSjZGOTQwMiZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUExMDAwMTk1MkwxTjIyMDBFVk5GSyZ3aWRnZXROYW1lPXNwX3Bob25lX3NlYXJjaF9hdGYmYWN0aW9uPWNsaWNrUmVkaXJlY3QmZG9Ob3RMb2dDbGljaz10cnVl

מגירה לחפצים קטנים לתא בין הנוסעים:

https://www.amazon.com/BASENOR-Console-Organizer-Accessoies-Sunglass/dp/B08T6CL8P1/ref=mp_s_a_1_17?crid=36Q4HU997Z1RF&keywords=tesla%2Bmodel%2B3%2Bglasses%2Bholder&qid=1683546851&sprefix=tesla%2Bmodel%2B3%2Bglasses%2Caps%2C280&sr=8-17&th=1&psc=1

וסוכך לחלון פנורמי - אני מתקין ל 3 חודשים בקיץ , יש שמסתדרים בלי. אני בכל זאת ממליץ ולו רק לשיפור צריכת חשמל בקיץ:

https://www.amazon.com/Sunshade-Shades-Skylight-Reflective-Upgarde/dp/B092YST673/ref=mp_s_a_1_3?crid=5DVYTTYBJEES&keywords=tesla+model+3+sunshade&qid=1683546491&sprefix=tesla%2Caps%2C292&sr=8-3

ממליץ גם כרטיס usb יותר גדול ממה שמקבלים אם אתה הולך להפעיל סנטרי, אבל אין לי אחד להמליץ. שלי גבולי במהירות כתיבה ולא ממליץ עליו תעשה חיפוש על דגמים מומלצים או תשאל בקבוצות.

הלינקים מאמזון אבל ניתן להשיג מדוד אלי. כמובן שזה רק קצה הקרחון ויש עוד הרבה שיפצורים לרכב(לא כאלה שאני ממליץ). יש בארץ אנשים שמתמחים בשיפצורים ועושים גם התקנות , חפש אותם בטלגרם.

תתחדש.

רב תודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 8.5.2023 בשעה 14:37, huber כתב:

הי חברים. הטסלה שלי בדרך, אשמח להמלצות על אביזרי חובה לדעתכם עם לינקים להזמנה, דברים כגון שטיחונים, מעמד לאייפון וכו.

תודה מראש.

חובה? שום דבר.

מגן מסך - כדאי מאוד.

סוכך - אם אתה גובה במיוחד, או סובל מחום או צריך טווח גדול במיוחד ורוצה לחססוך במזגן - אחרת אפשר להסתדר בלי.

תאי אחסון - נחמד מאוד ובאמת שימושי

מעמד לנייד- אני משתמש במפות של הרכב + שמח על ה"שקט" שיש לי בנסיעה בלי לראות מיליון הודעות קופצות על המסך. אם אתה רוצה להיות מחובר לנייד תראה איפה הכי נח לך למקום אותו וקנה מעמד.

באופן כללי, אני מציע לך להתחיל בלי כלום ולראות מה חסר... 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי מגן מסך של ספיגן

https://www.amazon.com/dp/B084BNC3FG?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

וגם פדים לג'ק

https://www.amazon.com/dp/B0B9XLGMW1?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1

ארכוש גם צלון לגג אני חושב שזה חובה בקיץ שהרכב עומד בשמש.

• רעיון טוב! 1

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקום והגודל שלו ויכולים לגרום למי שיושב מקדימה להתנגש בו בטעות עם חפצים שונים, החל מרצון לשים את הנייד בטעינה האלחוטית שנמצאת מתחת למסך ועד לתיק של האישה שהיא מכניסה לרכב לפני שהיא עצמה נכנסת.

"נגיעות" כאלו יכולים לגרום לשבר. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.5.2023 בשעה 11:15, huber כתב:

למה המגן מסך? משתמשים באצבעות, איםן סכנת שריטות - אז לאיזו מטרה?

מגן מסך מט ומונע סינוור בזויות מסוימות בנוסף להגנה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 8.5.2023 בשעה 15:06, Uri-G כתב:

ממליץ גם כרטיס usb יותר גדול ממה שמקבלים אם אתה הולך להפעיל סנטרי, אבל אין לי אחד להמליץ. שלי גבולי במהירות כתיבה ולא ממליץ עליו תעשה חיפוש על דגמים מומלצים או תשאל בקבוצות.

אני משתמש ב  SSD של סמסונג  T5 500 GB

ושומר עליו גם את המוסיקה שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, nurusz כתב:

אני משתמש ב  SSD של סמסונג  T5 500 GB

אין באמת צורך במהירות של SSD לשימוש הזה. מה שחשוב בצילומי דרך  זו האמינות של המדיה ועמידותה בתנאי סביבה קשים. אני משתמש בכרטיס microSD  שמיועד למצלמות דרך, יש  לי כאלו של SanDisk ושל Samsung. בקורא אני משתמש בקורא יעודי לטסלה של JOWUA (אני משתמש בדגם ישן יותר שמתאים למודל 2018). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם וחג שמח!

ראשית, תסלחו לי אם השאלות חוזרות על עצמן (באמת שניסיתי לחפש אבל לך תמצא משהו ב400 ומשהו עומדים של תגובות).

הגיע הזמן שלי לחשוב על מעבר לרכב חשמלי וממה קראתי גם כאן וגם במקומות אחרים פסגת הטכנולוגיה היא ללא ספק טסלה.

רציתי לשאול מספר שאלות:

1) ההתלבטות היא על מודל 3 האם ללכת על הLR או SR (פרפורמנס לא מדבר אליי), האם ההבדלים הם רק הטווח, ההספק והביצועים? או שיש הבדלים גם ברמת האבזור? (למשל מערכת השמע וכד').

2) ראיתי שצפויה מתיחת פנים בחודשים הקרובים, האם עליי להמתין בהנחה ואין לי צורך ברכב דחוף?

3) עמדת טעינה- האם הפתרון הטוב ביותר הוא של טסלה או שישנן המלצות נוספות שלכם על סמך הניסיון?

4) שאלה קצת תיאורטית, מה קורה עם שוק היד שנייה עם כל פסטיבל המחירים שלהם? מכוניות שנמכרו ב2021 למשל בכמה נמכרות היום ?

5) שאלה למי שהרכב אצלו מעל שנה ועבר כבר כמה קילומטרים, באיזה מצב הרכב? איכות ההרכבה קיבלה ביקורות שליליות מאוד ממאמרים שקראתי, אז הכי טוב לשאול אנשים עם ניסיון.

זהו לבינתיים ;) , תודה לכולם על העזרה והסיוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הנעה 4 על 4, מערכת שמע משודרגת (15רמקולים במקום 8 ) ונדמה לי גם מושבים אחוריים מחוממים.

2. כמו ברכבי בנזין זה הימור. יכול להיות שטסלה תעלה מחירים, ואי אפשר לדעת מה גודל השידרוג יהיה או אולי סתם מתיחת פנים. באופן אישי , קשה לי לראות מה כבר היא תשדרג שיצדיק מחיר יקר יותר, אבל תמיד אפשר להפתיע. גם לא ידוע מתי זה יקרה.

3. הפתרון של טסלה מצויין וזול.

4. הרבה משדרגים ממודל 3 למודל y בעיקר ל y sr . בחודשים של מסירות y ניתן למצוא אנשים יותר גמישים.

5. שנתיים עם הרכב וכמעט 20 אלף קמ והכל מצויין.  הדבר היחיד שהופיע לי זה "קמטים" של העור בהגה. זו תופעה ידועה וטסלה מחליפה הגה באחריות. באופן אישי זה לא מפריעה לי, לא אסטטית ולא בתחושה, סביר להניח שאפילו לא הייתי שם לב לתופעה אילמלא אנשים היו מצלמים את התופעה בקבוצות טסלה. אני כנראה ישאיר את ההגה כך ויחליף אותו לקראת סוף תקופת האחריות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, eladts כתב:

אין באמת צורך במהירות של SSD לשימוש הזה. מה שחשוב בצילומי דרך  זו האמינות של המדיה ועמידותה בתנאי סביבה קשים. אני משתמש בכרטיס microSD  שמיועד למצלמות דרך, יש  לי כאלו של SanDisk ושל Samsung. בקורא אני משתמש בקורא יעודי לטסלה של JOWUA (אני משתמש בדגם ישן יותר שמתאים למודל 2018). 

מה שחשוב זאת יכולת לכתוב מסביב לשעון וכרטיסי זיכרון, גם ה-"מיוחדים", לא מצטיינים בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...