Jump to content

mico101

 • הודעות

  25
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי mico101

 1. כן , הזמנתי רכב חדש שתומך אמנם בקארפליי אבל רק עם כבל.
 2. היי חברים, מישהו מכיר/שמע על אחד טוב? ראיתי הרבה סרטונים שממליצים על carlinkit , אבל אין כמו לשמוע מישהו שמדבר מניסיון. תודה לעוזרים.
 3. https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/byh1d3pff מה אתם חושבים ? האם הגולף צפויה להתייקר במסגרת גל העלאת המחירים הצפוי?
 4. הבנתי אחי, פשוט הם היחידים שזמינים לי לעכשיו לכן שאלתי אם זה גם בסדר .
 5. תודה על העזרה חברים. להוסיף נוזל G13 כדוגמא: https://www.autodepot.co.il/8188623.html
 6. הנורה עצמה כבתה אחרי שהרכב היה כבוי במשך כ10 דקות. יכול להיות שבאמת נדלקה נורת התראה של מפלס נמוך? היא הייתה בצבע אדום עם משולש אזהרה אבל לא הספקתי לראות בדיוק מה רשום.
 7. שלום חברים, נדלקה לי נורה היום ברכב של חום מנוע , הרמתי מכסה וראיתי נוזל במיכל אבל מתחת למינימום. לאחר 10 דקות קירור המשכתי בנסיעה לבית בנסיעה של משהו כמו 2-3 דקות ומאז לא הנעתי אותו שוב. בכל מקרה יש לי טיפול בשבוע הבא אבל לא ארצה להסתכן. איזה נוזל מומלץ להוסיף? (לא הבנתי כלום מהספר רכב) סיאט לאון 2018 1.4 ליטר תודה לעוזרים
 8. כולכם עם צרות של עשירים 😉 יש אנשים ברשימת המתנה ל5 חודשים לפחות (!) לא זוכר מתי הייתי ברשימה כזאת פעם אחרונה (נראה לי בתור לקנות אייפון בברצלונה לפני איזה 8 שנים ) תהנו חברים
 9. זו בדיוק הייתה השאלה שלי, תודה 🙏🏻 וכנראה שבאמת בהתחלה לא נתנו להוסיף, עכשיו ניתן .
 10. התכוונתי לכך שהם מגיעים רק במידה ואתה מזמין את החבילה של הרמן, לא כסטנדרט. וישנה אפשרות להזמין את החבילה הזו רק בGTI וב Life plus.
 11. אני לא חושב שהשיקול הוא "רמקול שווה 10 אלף שקל", בסוף גם המסך מגיע גם יותר גדול ויותר איכותי, גם שיקוף CARPLAY אלחוטי וגם סליידרים לטמפרטורה ולמזגן ועוד פיצ'רים שנאמרו לי שמגיעים. בסוף בסוף גם לאחר כל אלה התוספת היא לא מבוטלת בכלל ובדיוק בגלל זה היא מוצעת רק בLife plus ובGTI , חלק מהשיקול הוא גם זמן, כי לי נאמר שלהזמין את המערכת הזו יהיה רלוונטי רק לקראת סוף שנה עקב הנחסור בשבבים שמפעילים אותה שגם כך יוצרים עומסים על אספקת הרכבים בלי קשר אליה. האם הייתם ממתינים עוד כמה חודשים רק עבור המערכת ?
 12. תודה על הביקורת! שאלה, מכיוון שאני לא הולך על הGTI , איך מערכת השמע של HARMAN KRDON והמסך? האם התוספת של 11K שווה?
 13. איזה כיף! תתחדשו חברים. לגבי רשימת ההמתנה , מקור לא מוסמך אבל אמין עדכן אותי שיש מצב שיקדימו לקראת אוקטובר אפילו. נקווה שאכן כך יהיה.
 14. בדקתי על הlife plus 1.5 עם החבילה של הרמן קרדון, אין אפשרות להזמין כרגע כי פשוט לא מייצרים את המערכת בגלל החוזר בצ׳יפים. אמרו לי שכנראה לקראת סוף שנה יהיה ניתן שוב להזמין. אני מניח שהדברים תקפים גם לGTI .
 15. כן, יש אנשים שהזמינו במרץ ויקבלו רק בתחילת אוגוסט (יש משלוח של רכבים שמגיע בתחילת אוגוסט).
 16. נקווה של נצטרך לחכות כל כך הרבה עד ינואר 😜 ידידי, הבהלה לרכבים חדשים החלה הרבה לפני הקורונה, אולי בגלל שאנשים (ואני ביניהם) הפסיקו להאמין בשוק היד השנייה ואולי בגלל דברים אחרים, בכל מקרה (המספרים לא משקרים). אמנם בהחלט אפשר להגיד שהתקופה האחרונה העצימה את הנושא, אין ספק בכלל.
 17. רשימת ההמתנה מפוצצת גם בGTI וגם ברגילה (אני בדקתי על הLIFE PLUS) , בכל מקרה אחרי שדיברתי שוב עם המוקד, הנציגה אמרה הגעה של משלוח בספטמבר, כלומר הם לא באמת יודעים להגיד מתי ופוחדים להתחייב. מסתכל מאוד אבל ככה זה אצל רוב היצריניות. מאמין שככל שיתקרב התאריך יהיו ביטולים כאלה ואחרים אז שווה להמתין (רכב הצגה אין ספק בכלל). בהצלחה לכולם.
 18. היום הגעתי לקבל הצעת מחיר בצ'מפיון, לפי הנציג אין רכבים עד נובמבר, נקווה שיגיעו לפני, לפי מה שהבנתי יש רשימת המתנה של מאות אנשים. יש כאן עוד מישהו ברשימת המתנה ששמע מששהו אחר מבחינת זמנים?
 19. איזה כיף ! תתחדש וסע בדרכים טובות, שאלתי את צ'מפיון והנציגה אמרה שהיא לא יודעת אז אולי תוכל אתה לענות לי, האם במסדרת השדרוג של המערכת שמע חיכית יותר זמן לרכב ? והאם מגיעה עם קאר פליי אלחוטי?
 20. מניסיון, אני לא חושב שבנסיעה של 20 דקות תהיה לי אינדיקציה אמיתית לגבי איכות נסיעה, בידוד רעשים (בטח לא בכבישים או דרכים שאני רוצה לבדוק), כיוון מושב וכד' ניתן בהחלט, אבל אם יש כאן אנשים שרכשו ויכולים לתת עוד חוות דעת אז למה לא? וחוץ מזה, בהחלט מעניין אותי האם יש תמורה למחיר הגבוה של הרכב, והאם לא עדיף לחפש מותגים אחרים בפחות כסף.
 21. תודה על המענה! , אם יש מישהו שהזמין את הרכב ויכול לענות לגבי איכות הנסיעה והתמורה לכסף אודה לכם מאוד, כמו כן אם יש מי שהזמין את המערכת של הרמן ויודע להגיד אם מגיע עם קאר פליי אלחוטי (בחו"ל אני יודע בוודאות שכן).
 22. שלום, אני לפני רכישה של גולף ואשמח לדעת מספר דברים מאנשים שרכשו את הרכב: הבנתי שניתן לשדרג את המערכת למסך יותר גדול (10") ומערכת שמע של הרמן קרדון רק בדגמי GTI ו LIFE PLUS 1.5 , בנוסף CARPLAY אלחוטי לא קיים במסך שמגיע כסטנדרט האם הוא אלחוטי במסגרת השדרוג, ומה העלות ? לגבי מלאים הבנתי שאין בחודשיים הקרובים והכל מוזמן, האם יהיה מלאי זמין מאוגוסט ומעלה? או שייקח זמן עד שנתחיל לראות מלאי זמין בנמל ללא המתנות של חודשיים. בנוסף אשמח להתרשמות שלכם בחודשים האחרונים, האם באמת מקבלים תמורה לכסף? או כמו שנאמר כאן ובעוד מקומות שאין הצדקה אמיתית לכסף, (מעניין אותי לדעת האם ארגיש שדרוג היום אני נוסע בלאון FR 2018 ) או שעליי לחפש דגמים אחרים. תודה לעוזרים!
×
×
 • תוכן חדש...