Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אכן סוף סוף טסלה תגיע לארץ בשנה הבאה

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ה s כבר כאן לצורכי תקינה.

לפי מה ששמעתי משכן שלי שגיסתו קנתה, המחיר 450 אלף...[ATTACH]525033[/ATTACH][ATTACH]525034[/ATTACH]

לא צריך להקשיב לכל טמטום ברשת. אלו שתי המכוניות של מובילאיי, מהזמנים שעוד עבדו עם טסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה s כבר כאן לצורכי תקינה.

לפי מה ששמעתי משכן שלי שגיסתו קנתה, המחיר 450 אלף...[ATTACH]525033[/ATTACH][ATTACH]525034[/ATTACH]

שכן שלך או גיסתו שקרנים :lol:

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקנה: לא להאמין לכל מה שמספרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין שהמחירים יהיו קרובים למחירים של אירופה אבל לא מתחייב. חשמל כמו בכל מקום אחר בעולם, אצלך בבית עם מטען יעודי במחיר ביתי ותחנות הטענה עם מחיר יותר יקר אבל עדיין לא בהרבה, בנוסף לטסלה הטווח די גדול שיספיק אלה עם אתה מתכוון לנסוע מחרמון לאילת באוטו יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הן היתרונות של התנהלות מול היצרן במקום היבואן?

פחות פיות להאכיל בדרך, פחות משקיעים שרוצים להחזיר את ההשקעה שלהם, גב כלכלי (בד"כ) חזק יותר (פחות סיכוי לפשיטת רגל)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכון פערי תיווך.

לא רק.

יבואנים מקומיים ומוסכים לא מבינים כלום, אבל כלום באלקטרוניקה של הרכב. גם באלה שהם מוכרים היום, ובטח טסלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...