Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אכן סוף סוף טסלה תגיע לארץ בשנה הבאה

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו כבר התנחל בכתובת tesla.co.il כנראה בנסיון לקבל הצעה נדיבה מטסלה. אם היה טורח לבדוק היה מגלה שטסלה לא משתמשים בשמות מתחם ספציפיים של מדינות ובכל העולם האתר שלהם הוא tesla.com.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין מאד! :

אתמול נכנסתי למודעת הדרושים שלהם באתר טסלה, הם קראו לתפקיד "מנהל מדינה" - (אגב, כתוב היה מפורשות כי אדם עם קשרים או יכולת לפתח קשרים עם בעלי תפקידים רלוונטים בממשלה),

והיום המודעה כבר איננה. האם נמצא המנכ"ל?

תמונה מההיסטוריה בדפדפן, כבר לא מוצא את המודעה עכשיו...

TESLA ISRAEL.JPG

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסלה והמכונית החשמלית שלהם כנראה מעניינת רק את חברי הפורום ואת הכתבים ברחבי הרשת. לא שמעתי אף אחד בעבודה או מחברי שמתעניין ברכבים שלהם.

האם יש סיכוי שהם ימכרו יותר מ-100 חתיכות בשנה הראשונה לאנשיפ פרטים ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מאד! :

אתמול נכנסתי למודעת הדרושים שלהם באתר טסלה, הם קראו לתפקיד "מנהל מדינה" - (אגב, כתוב היה מפורשות כי אדם עם קשרים או יכולת לפתח קשרים עם בעלי תפקידים רלוונטים בממשלה),

ברור אחרת איך ימכרו רכב שמעניין פרומיל מהאוכלוסיה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסלה והמכונית החשמלית שלהם כנראה מעניינת רק את חברי הפורום ואת הכתבים ברחבי הרשת. לא שמעתי אף אחד בעבודה או מחברי שמתעניין ברכבים שלהם.

אפילו בארה"ב נתח השוק של טסלה ב-2018 היה 1%, אז סביר שבארץ יתחילו עם לא יותר מפרומיל (שזה 250 מכוניות). אל תשכח שהם יכנסו לתחרות מול מותגי יוקרה מבוססים, שפרישת עמדות טעינה ציבוריות בארץ בחיתוליה (ואני אופטימי), ושלא יהיו להם עמדות טעינה מהירה. בהחלט ייזקקו ללא מעט סבלנות. אבל, מי יודע, אולי במכרז הרכב הבא לשרים הם יוכלו להתחרות בסקודה וניסאן?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו בארה"ב נתח השוק של טסלה ב-2018 היה 1%, אז סביר שבארץ יתחילו עם לא יותר מפרומיל (שזה 250 מכוניות). אל תשכח שהם יכנסו לתחרות מול מותגי יוקרה מבוססים, שפרישת עמדות טעינה ציבוריות בארץ בחיתוליה (ואני אופטימי), ושלא יהיו להם עמדות טעינה מהירה. בהחלט ייזקקו ללא מעט סבלנות. אבל, מי יודע, אולי במכרז הרכב הבא לשרים הם יוכלו להתחרות בסקודה וניסאן?

לטסלה מודל 3 במפרט אירופאי יש שקע טעינה בתקן CCS-2, שתואם לעמדות הציבוריות המהירות הקיימות כבר בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

310 אנשים כבר קיבלו השנה את ה- e-tron שלהם. אין סיבה שטסלה, עם כל הייפ סביב המותג, לא תוכל למכור בכמות דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-2018 טסלה התחילו למכור את המודל 3 ברצינות רק לקראת סוף השנה, אז להסתכל על 2018 זה לא הוגן.כבר לקראת סוף 2018 נתח השוק שלהם בארה״ב היה 2%. אם תסתכל על מותגי יוקרה, טסלה היא 15% מהשוק בארה״ב.

https://cleantechnica.com/2019/04/06/tesla-15-of-luxury-car-sales-in-usa-q1-2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

310 אנשים כבר קיבלו השנה את ה- e-tron שלהם. אין סיבה שטסלה, עם כל הייפ סביב המותג, לא תוכל למכור בכמות דומה.

היו מקבלים גם יותר רק שפשוט אין הקצאות לצמפיון, כל מה שהגיע נחטף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדלים בין מודל x למודל y? והאם בתחילת השיווק שלהם במדינות אחרות הם התחילו עם כל ההיצנ או רק אם מודל 3?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדלים בין מודל x למודל y? והאם בתחילת השיווק שלהם במדינות אחרות הם התחילו עם כל ההיצנ או רק אם מודל 3?

מודל X מבוסס על מודל S בעוד שמודל Y מבוסס על מודל 3 ומכאן נגזרים ההבדלים בגודל ובמחיר. עוד הבדל הוא שמודל Y עדיין לא מיוצר, אם כי היצור אמור להתחיל בשנה הבאה. למיטב ידיעתי אין מדינה שבה רק מודל 3 נמכר, כל ההיצע זמין בכל מקום בו הם מוכרים, אבל כיום החלק הארי של המכירות שייך למודל 3, בדיוק כמו אצל BMW בה סדרה 3 מוכרת הרבה יותר מסדרה 5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, אני מדבר על סדרי גודל, וההתייחסות שלי דווקא אופטימית, אם כי מי שייקח על עצמו את המשימה ייזקק לאורך נשימה. התשתיות בישראל בפיגור ולכן התהליך יהיה איטי.

כמובן שגם מקומה של ישראל בסדרי העדיפות של טסלה העולמית ישפיע - הן מבחינת ההשקעה בשיווק והן מבחינת הקצאות כלי הרכב והקמת התשתיות. מי יודע, אולי התחנות הנטושות של בטר פלייס יהפכו לתחנות טעינה מהירה של טסלה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, אני מדבר על סדרי גודל, וההתייחסות שלי דווקא אופטימית, אם כי מי שייקח על עצמו את המשימה ייזקק לאורך נשימה. התשתיות בישראל בפיגור ולכן התהליך יהיה איטי.

כמובן שגם מקומה של ישראל בסדרי העדיפות של טסלה העולמית ישפיע - הן מבחינת ההשקעה בשיווק והן מבחינת הקצאות כלי הרכב והקמת התשתיות. מי יודע, אולי התחנות הנטושות של בטר פלייס יהפכו לתחנות טעינה מהירה של טסלה?

העלות של תחנת טעינה מהירה היא הרבה פחות משל תחנת דלק. ישראל מדינה קטנה שאי אפשר לסוע בה אלפי קילומטרים, לכן הצורך בעמדות טעינה מהירות הרבה יותר קטן מאשר בארה״ב או באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...