Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפטופ "15.6 בסיסי עד 2000 שקל

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההבדל גם במשקל ( אמנם קטן אבל קיים ).

המחשב של Dell בלינק שלך עם 3 שנות אחריות אבל עם i5.

אסוס עם i7 אבל עם אחריות לשנה בלבד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי בחירה טובה בתקציב, i5 דור שמיני, 8GB RAM, מאיץ גרפי סביר בשביל המחיר (בטח עדיף על המאיץ הגרפי שיש במעבד), SSD, אחריות 3 שנים עד הבית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי האישית והאישית בלבד - סדרת האינספירון של DELL זה פח אשפה בכל הקשור לאיכות הרכבה ופלסטיקה.

מכיוון שמעבדי i5 ובטח i7 הם קצת אובר-קיל לשימוש הצפוי במחשב, למה לא להסתפק במעבד i3 שיעשה נאמנה את כל הדרוש ולקבל מחשב יותר עמיד?

לדוגמא, באותו אתר, יש מחשב מסדרת VOSTRO, בהבדל נוסף של כרטיס מסך מובנה (שגם את היעודי הדי בינוני שהוצע לא ממש צריך לשימושים שפורטו בהתחלה).

https://www.pc-online.co.il/single_product.php?ps=14689

בלי כונן אופטי כבר אפשר לקבל VOSTRO עם מעבד i5 בתוך התקציב...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כונן אופטי חיצוני (קורא וכותב CD קורא ולא כותב DVD, אולי השתפר מאז שקניתי) עולה פרוטות ברכישה במרשתת, ובלי הכונן המחשב יותר קטן וקל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני האישי ובדרך כלל אני לא פוסל על סמך מותג בלבד אבל היוצאת דופן היא אסוס, שבאופן עיקבי הסוללה והמסך שלהם ברמה נחותה מהמתחרים בקטגוריה, נתוני הסוללה בדרך כלל מבישים במיוחד ברמות המחירים המדוברות, המפרט יפה בעין אבל בפועל הסוללה והמסך יגרמו לכם לקנות מחשב חדש אחרי שנה,

ניתן להקביל את המחשבים שלהם לרכב עם 200 כוס סוס אבל נראה כמו סאנגינג רודיוס ובעל מיכל דלק של 2 ליטר בלבד.

הDell-ים ברמות הנמוכות למיניהם לא מוצלחים לדעתי, לא הוסטרו ולא האינספרון.

כלל האצבע שלי הוא לקנות את המחשב הבסיסי ביותר בסדרת עלית של המותג, מאשר את המחשב המתקדם ביותר של הסדרה הנחותה שלהם.

בדיוק הפוך מ-"ראש לשועלים, זנב לאריות"

ככה אין כמעט התפשרות על חומרים, מסך, סוללה.

הולך על ההמלצה הכמעט קבועה שלי בתקציב הזה, e490 של לנובו, לרכוש סיריאל לוינדוס הום בנפרד וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים.

אם כבר ה-e580, זה המחשב המושלם בהתחשב שדרישת הסף הייתה למסך 15" ומעלה.

בכל מקרה, הוא מעל התקציב (אלא אם קונים ללא מערכת הפעלה וכונן אופטי, כאלה כבר ראיתי ב-2400 ש"ח).

עם האסוס אני שותף לדעה הזו לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את שניכם.

אסוס לא טוב, דל לא טוב.

אחרי זה אתם רושמים דגמים שבכלל לא נכנסים לתקציב

מה הפואנטה? שלא קונים מחשב בפחות ב 3-3.5 אלף₪?

יש גם מחשבים של hp לא יקרים , עם מעבד i5 דור 8 , 256GB ssd ו 8GB RAM.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסוס לא טוב לדעתי ולכן לא המלצתי ולא אמליץ (כנראה) על המותג הזה.

בקשר לתקציב, הצעתי דגם מעלה שנכנס יופי בתקציב, מסדרת VOSTRO (זו הנקודה היחידה שאני לא מסכים לגמרי עם gattuso8 - היא עדיין לא שיא האיכות אבל ממש לא גרועה כמו האינספירון, בטח מסדרה 3XXX שלה).

למצוא מחשב עם כל המפרט הטוב הזה שהוא גם מסדרות הדגל וייכנס לתקציב, לא יצליח ולא יעזור כלום, פה אכן יצרנו דיון צדדי פחות רלוונטי.

לא חסיד של קניית מספרים סיריאליים של מערכות הפעלה באיביי אבל אם זה בא בחשבון אז כן אפשר להכניס מחשב ממשפחת ה-THINKPAD e580 (או דומה) והוא כבר רמה אחרת לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, ככה זה גם בכלים אחרים...

מה שכן, יש הבדל גדול בין ה-Dell הזולים ל-Asus בכל רמת מחיר -

לא משנה עד כמה הפלסטיקה של ה-Dell הזולים מביכה,

עדיין מדובר במחשבים עמידים יותר מ-Asus.

טוב, בעצם כל דבר יותר עמיד מאסוס,

אפילו משהו שבור שמוצאים בפח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא באותה קטגוריית מחיר, אבל לפטופ אסוס שקניתי לאשתי ללימודים לפני איזה 3 שנים, באיכות הרבה יותר גבוהה מהרבה אחרים כולל הדלים באותה קטגוריית מחיר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...