Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדקים בצג מובילאי באופן פתאומי

BoozeFlow
שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

לפני מספר ימים גם הבחנתי באותה בעיה במסך לאחר 4.5 שנים.

יש מקום מומלץ בחיפה להחליף את מסך בעלות סבירה?

האם ידוע משהו על תביעה יציגות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עצרו רגע כולם

לא צריך להחליף מסך ולא כלום!!! מדובר בדבק שמתפוצץ, המסך תקין לגמרי!

גם אצלי זה ככה (הותקן באפריל 18) כבר מעל שנה, ולא נגעתי בזה.

https://www.facebook.com/groups/knuftzon/permalink/776588542909403/?__cft__[0]=AZXfxowomsZj50FbFFfqWpfQv-siZNcq6fNzwtkIjKZ8WrtjoD59J9gfUCG2zQYdV1vJxpzmJDs8WYxppdhbyXtP24FoMVSb-Fb4hibnrxWRscBil8NTNcICo6AuSEwLpzMJAnLhew7grkEFQbufUcSi&__tn__=%2CO%2CP-R

ציטוט
לרובנו יש מובילאיי ברכב. לדעתי, זה מוצר חובה אם אין מערכות אוטונומיות אחרות ברכב, ואותי הוא כבר "העיר" מספיק פעמים כדי שאני אבין שמבחינתי זה מוצר מצוין.
נכון, הוא מציק וצועק לפעמים (במיוחד עם הנהג הישראלי המצוי שתמיד נדחף אם אני משאיר טיפה מקום כדי שהמובילאיי לא יצפצף) ובדגם שמותקן אצלי (ה-630) גם אי אפשר להשתיק אותו לגמרי. עדיין, אני שמח שהוא ברכב.
אבל - כראוי למוצר ישראלי, השירות שלהם והאחריות למוצר שלהם היא מתחת לכל ביקורת. לפני כחצי שנה קרה לי משהו שקרה, מסתבר - להרבה אנשים: המסך העגול הקטן התמלא סדקים ברמה שלא ניתן לראות את הצג בכלל באור יום שמשי (מה שקיים אצלנו בערך 360 ימים בשנה). אפשר לראות בתמונה הראשונה ובווידאו את המצב של המסך - ברגע שיש צל או לילה אין בעיה ורואים את התצוגה.
חשבתי שאולי הבעיה ב-LCD עצמו, ובתמימותי יצרתי קשר עם מובילאיי - אבל האחריות היא רק לשנה, והיא מותקנת אצלי כבר 3 - אז זה לא מכוסה באחריות. אם אני רוצה להחליף אני צריך ללכת למתקין מורשה שיחליך לי מסך, בעלות של כ-500 ש"ח (שליש מערך המערכת!)
אמרתי לא תודה והחלטתי להישאר ככה. הרי המערכת עובדת, רק הצג לא ממש ברור.
לפני שבועיים בערך הדבק שמחזיק את הצג על החלון התייבש ונפל גם הוא (עוד בעיה מוכרת), אז כבר ניצלתי את ההזדמנות להעביר את הצג מהחלון לדש בורד העליון בהונדה סיוויק שלי.
בפוסט על המסך הסדוק שעלה כאן לדיון לפני שבועיים העלה נקודה מעניינת - שהוא חושב שאולי זה הדבק בין הזכוכית לצג עצמו.
היום בדקתי את זה לעומק, ומסתבר שזו אכן הבעיה! שכבת הדבק בין הזכוכית עצמה לבין המסך מתייבשת ונסדקת וגורמת לבעיה. אז אחרי שמנקים את הדבק מהצג ומהזכוכית, הכל חוזר להיות כמו חדש.
התהליך הוא כזה:
1. מאחורי המסך העגול יש המתקן הזוויתי שמחזיק את המסך ובו יש בורג פיליפס אחד. פותחים אותו ושמים בצד.
2. נשארים עם המסך עמו והכבל שמחובר אליו. בהיקף יש 3 ברגי פיליפס קטנים נוספים. משחררים אותם בזהירות.
3. דוחפים את הכבל פנימה, לכיוון המסך כדי לדחוץ את הצג עצמו החוצה (הצג העגול והלוח שלו יוצאים כלפי חוץ ממעטה הפלסטיק השחור).
4. משחררים את הקונקטור של המסך (יש לו בצד שני לחצני שחרור קטנים שדוחפים החוצה).
5. את המסך עם הזכוכית לוקחים ומחממים עם אקדח חום/פן כדי לרכך את הדבק שעוד לא התייבש, ומפרידים בזהירות את המסך עצמו מהזכוכית.
6. עם מברשת עדינה מנקים את המסך, אני ניקיתי גם עם אלכוהול 100%.
7. מנקים את הדבק מהזכוכית עם סכין יפני.
לוקחים דבק דו"צ דק ושמים בהיקף של הזכוכית כדי להדביק חזרה למסך.
8. מרכיבים בסדר הפוך, וזהו.
ככה יש מסך מתוקן ללא עלות. ותודה ליצרן ישראלי, שלא מסוגל לייצר מוצר שעומד במזג האוויר הישראלי, וגם לא לוקח אחריות על פגמים בייצור שלו.

May be an image of jewelryMay be an image of wrist watchNo photo description available.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.3.2021 בשעה 14:31, EliC25 כתב:

לא צריך להחליף מסך ולא כלום!!!

תודה רבה על הפוסט, אעשה זאת בהחלט.

בינתיים אצלי כמות קטנה של סדקים אבל בדיוק באמצע המסך, מפריע בעיקר מבחינת אסטטית 😆.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...

גם אצלי,סוזוקי קרוס אבר 2018, הופיעו סדקים לפני מספר חודשים. בדיקה אצל מתקין מורשה העלתה שזה ידוע ובקשו מאות שקלים להחלפה. אז בינתיים  עזבתי את העניין עד שראיתי כאן שהוגשה תביעה ייצוגית. דיברתי עם העו"ד יוני בן סימון שמספר הטל' הופיע כאן.מקווה שמובילאיי יקירו בבעיה.

עריכה אחרונה על ידי חיים-ק
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצג שלי היה סדוק שקניתי את האוטו יד2 ככה

הבנתי שעולה לתקן בסביבות ה 300 שקל ויסדק שוב 

המערכת עובדת למרות הצג הסדוק, למרות שהפריע לי בהתחלה השתחררתי מזה ומתעלם בינתיים

כל עוד היא עובדת אין לנו בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

למה זה אכפת לכם אגב? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...