Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה זמן אתם מחכים בטיפול שגרתי במוסך?

Taipan
שימו לב! השרשור הזה בן 1797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב הנוכחי שלי, בגלל שהוא מודרני יחסית ובגלל שטיפולו בו מהיום הראשון באותו מוסך ובגלל שעלות הטיפולים השוטפים בו מאד נמוכה, החלטתי להמשיך לטפל במוסך המרכזי של אותו יצרן. עד עכשיו, ברכבים אחרים אשר היו לי, הייתי רגיל לטפל בעצמי או לטפל במוסך קטן שאני מכיר שהוא ממש קרוב לבית. שם הייתי נכנס, מחכה מקסימום חצי שעה והאוטו כבר היה על הליפט. לאחר בערך שעה עד שעה וחצי הייתי בחוץ כולל זמן של לקבל הנחה ולשלם.

עברתי עד כה שני טיפולים ברכב הנכחי. אחד מהם לקח די הרבה זמן, אבל היו לי סידורים אז פשוט השארתי את הרכב והלכתי. שבוע שעבר היה הטיפול השני והוא לקח 4 שעות (פחות כמה דק) על טיפול שכלל: החלפתי פלאגים, שמן, פילטר שמן+ מזגן+ ליטוש פנסים ומרחית לקה. מכיוון שעשיתי את כל אלו בעבר, אני יודע שאפשרי לבצע את זה בהרבה פחות מחצי מהזמן שלקח. אני מבין שהיו עוד לקוחות אבל באתי לשם בין הראשונים והכרטיס נפתח כמה דק' אחרי שהגעתי.

בעיקרון, אני מאד מרוצה מהטיפול שלהם, אך לא אוכל להרשות לעצמי שוב בזבוז זמן כה רב. האם זה המצב בכל המוסכים האיכותיים? או האם יש תקווה למצא מקום איכותי שגם עובד מהר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני עם טויוטה מגיע הכי מוקדם שאפשר להכנס ויוצא מהמוסך בחולון תוך שעה- שעה וחצי. גם כאשר החליפו בלמים וגם פלגים.

אבל מה, הם שואלים האם אני נשאר או משאיר את הרכב והולך ( תמיד נשאר ). תמיד ההגעה מתואמת מראש עם המוסך.

כנראה מי שמשאיר את הרכב לכל היום, על הרכב שלו לא מתחילים לעבוד מיד, אלא כאשר הלחץ של הבוקר יורד.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול שוטף אמור לקחת בין שעה לשעתיים תלוי מה יש להחליף.

כל הרכבים שלי טופלו במוסכי הרשת של היבואן ובכולם נהוג להזמין תור מראש.

ברוב המקרים מקבלים אותי בדיוק בשעה שנקבעה כאשר יש ליפט פנוי ומכונאי זמין שמחכה לי.

באופן עקרוני אני לא עוזב את הרכב במוסך בזמן הטיפול. אם יש אפשרות ואישור של המוסך אני נעמד ליד הרכב בזמן ביצוע הטיפול.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להבין מהניסיון של החברים פה שעדיף להישאר במהלך הטיפול, ולא לעזוב את הרכב.

כך מגדילים את הסיכוי שיתחילו לטפל ברכב. אם הלקוח עדיין במוסך, לעומת לקוח שהשאיר את הרכב ועזב.

וכמובן לתאם לשעה הכי מוקדמת שאפשר (פתיחת המוסך).

banji, אתה מבקש אישור לעמוד ליד הרכב? או פשוט נעמד עד שמעירים לך? מפתיע אם מאשרים לך.

קראתי פה בעבר שלא מאשרים בגלל ענייני ביטוח (כמדומני יש גם שלטים במוסך שאסור לעמוד (?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לקרא בשרשור אחזקה של הוולוו שלי.

ביקשתי אישור לפני הטיפול ונעניתי בחיוב.

המכונאי היה מאוד סבלני והסביר כל שלב ושלב בטיפול.

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fwww%2Ecarsforum%2Eco%2Eil%2Fvb%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D662789&share_tid=662789&share_fid=28771&share_type=t

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד דואג להגיע למוסך בסמוך לשעת הפתיחה שלו ככה שתמיד יש ליפט פנוי ואני יוצא במינימום זמן. גם בטיפול גדול זה לא לוקח יותר משעתיים.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי מטפל אצל גבע הייתי קובע עם יוסי שעה, מגיעה בשעה ומקבל ליפט במיידי, גם אם היה צריך להוריד רכב אחר (שכנראה בעליו השאירו את הרכב לכל היום). האשה, שעד היום מטפלת אצל גבע ברכב שלה פשוט משאירה את הרכב, הולכת ברגל לעבודה וחוזרת לקחת אחה"צ. למיטב הבנתי מוסכניקים מעדיפים בהרבה שישאירו להם את הרכב כך שהם יוכלו לנהל את הרכבים בלי לחץ של הלקוח.

עשיתי טיפול אחד ל DS בלובינסקי שורק, הטיפול עצמו לקח בערך חצי שעה (נעצתי מבטים חשדניים במכנואי בכל רגע ורגע :lol:) ועד שממש התחילו לטפל ברכב עוד בערך חצי שעה. סה"כ הייתי די מרוצה מהשירות שקיבלתי ביחס לכמות האנשים הלא הגיונית שהיו במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעל מקצוע באמת בלתי נסבל שאנשים יושבים לך על הראש כשאתה עובד, זה גם מתכון לטעויות מחוסר ריכוז.

בזמנו כשהייתי מטפל במוסך בדרך כלל הייתי שם את הרכב בבוקר וכלקראת הצהריים מקבל טלפון שאפשר לקחת אותו. הייתי עובד לילות אז איך שהיה נפתח הייתי משאיר אחרי לילה לבן, הולך ברגל הביתה, ישן, ואוסף אחר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך השחר בחולון (צ'מפיון) טיפול ראשון לאון ידני לקח להם מעל 3 שעות (קרוב לא נראה לי אפילו) והיום צריכים לשטוף את הרכב ופשוט אמרתי להם "עזבו".

טיפול שני לאותו רכב באותו מקום, אותו דבר.

הבנתי שתכלס לא אמור לקחת יותר מ40 דקות כל הסיפור.

טיפול ראשון לרכב החדש, עשיתי במוסך בראשון (גם של צ'מפיון) כי היה לי וואוצ'ר של 50% הנחה, ולא לקח יותר משעה וחצי כלל השטיפה.

בכל מקרה, לא אטפל במוסכים של צ'מפיון יותר :-)

Enviado desde mi ONEPLUS A6013 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל.

מתאם להגיע על הבוקר.

לוקח בין 45 דק לטיפול קטן (הכי זריז) ל4 שעות ( טיפול טיימינג).

תמיד ממתין לרכב אחרת הוא מגיע לליפט באמצע היום.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע בשעות הצהריים, שבדרך כלל לא לחוצות. יוצא כעבור 1-2 שעות, בהתאם להיקף הטיפול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מחכה.

הרכב נאסף מהעבודה/בית (ללא עלות) ומוחזר אליהם בסוף היום.

במקרים שאני בכל זאת מביא את הרכב בעצמי, אני משאיר אותו והולך לעסוקי. בסוף היום אחזור לקחת אותו (גם אם סיימו לעבוד הרבה לפני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...