Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיג'ו 308GTi

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה!

מעניין מה שאתה אומר ורק מחזק כמה המכונית היא באמת FUN אם אפילו משהו מעצבן כלכך (עובדה שהוא תופס נפח דיי רציני מהדיון כאן) לא מצליח להעיב על החוויה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בחורף המזגן לא פחות חשוב, בלעדיו החלונות נוטים להתכסות באדים ואילו מדחס פועל מייבש את האוויר.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקרת אקלים של פיג'ו יש פיצ'ר שימושי מאד של שלושה מצבי Auto - soft, normal, fast. אני לרב לא משנה את הטמפרטורה, אבל כן רוצה משחק עם עוצמת המאוורר בהתאם לזמן הנסיעה. למשל בחורף, בימים לא מאד קרים, אני מעדיף מצב soft, בכניסה לאוטו שעמד בשמש, אני מעדיף fast וכד.

ב-208, פקדי בקרת האקלים נמצאים על הקונסולה, כמו בכל מכונית נורמאלית וקל מאד לשנות מצב בצורה עיוורת תוך כדי נהיגה. ב-308, לא ניתן לעשות זאת תוך כדי נהיגה, אלא אם אתה רוצה לפגוש את הקיר. זאת החלטה ממש אידיוטית מבחינת הנדסת אנוש.

אבל, המכונית הזאת כל כך רבת יכולת (מבחינת יכולת דינמית והנאה בנהיגה), שאני מוכן לנשוך שפתיים, לזרוק קללה בצרפתית מדוברת, ולהמשיך הלאה.

מי שסדר העדיפויות שלו שונה, זה בהחלט יכול להיות דיל ברייקר.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בחורף המזגן לא פחות חשוב, בלעדיו החלונות נוטים להתכסות באדים ואילו מדחס פועל מייבש את האוויר.

בחורף אתה לוחץ על כפתור אחד זמין מיידית - הפשרת חלונות. מפעיל את החימום, את המיזוג, ואת המאווררים על מקסימום. אחרי כמה שניות מכבה אותו.

לא צריך לגשת למסך המולטימידיה בכלל (כך זה ברכב שלי, מניח שיש כפתור פלא כזה גם ב 308).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ירידת הערך שלה הרבה יותר גרועה ממכוניות ספורט אחרות? ואם כן, למה? האם מדובר בקניה מומלצת יד שניה?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שמורנינגסטאר כתב מעליי, תפעול המיזוג אינו דיל ברייקר למי שמחפש את היכולת הדינמית של ה-308. קשה לי להאמין שאי פעם מישהו ויתר על עסקה בגלל זה.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורף אתה לוחץ על כפתור אחד זמין מיידית - הפשרת חלונות. מפעיל את החימום, את המיזוג, ואת המאווררים על מקסימום. אחרי כמה שניות מכבה אותו.

לא צריך לגשת למסך המולטימידיה בכלל (כך זה ברכב שלי, מניח שיש כפתור פלא כזה גם ב 308).

גם אצלי בקקטוס זה כך, הפשרה מיידית (תוך פחות מחצי דקה) בלחיצה אחת ויחידה ללא צורך בדפדוף אינסופי במסך...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטוק.
[emoji39]

עכברוני, אתה רציני? אז האוטו בעל יכולת מדהימה. זמן מעולה בטירוף.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, קפטן. זה 5 שניות יותר מהר ממני, קאפ.

אבל אם אתה כזה מומחה שמסביר בצורה אבהית לילד שזה זמן טוב לפצאל, בלי להכנס לעניין התוואי, היית אמור לעקוב אחרי ליגת time attack ולדעת איזה רכבים היו שם ואיזה זמנים עשו. גם מי נהג בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...