Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא אופל לישראל - מקבוצת שלמה ללובינסקי

noknok
שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראה שהיצע הדגמים של אופל הולך להצטמצם באופן משמעותי.

לובינסקי כנראה יעדיפו להמנע מ"קניבליזציה" מה שאומר שייבוא הויוארו ייפסק (בייחוד עכשיו שהוא הפך לג'אמפי עם סמלי אופל) ובטח גם הקומבו לא יגיע.

מצד שני המוואנו יכול להכניס את לובינסקי לקטגוריה של מסחריות כבדות יותר מהבוקסר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניבליזציה תהיה בכל מקרה עד שהיצרן יחליט על כיוון.

כרגע, המוצרים של פיג'ו ואופל מאוד דומים במיצוב ובקהל היעד.

גם הנושא של סחירות ושמירת ערך בארץ. מאוד דומה.

מאחל בהצלחה ליבואן החדש. אכן מכאן ניתן רק לעלות.

הייתי בטוח שצמד הקרוסאוברים של אופל יחזירו את המותג למקום הטוב שהיה פעם - זה לא קרה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והאיביזה כבר לא מגיעה במרכב 3 דלתות, נקווה שיחליטו להביא את הקורסה במרכב הזה עם מראה קצת יותר ספורטיבי

לא מביאים איביזה 3 דלתות כי לא מייצרים כזאת...

גם קונצרן VAG וגם קונצרן PSA החליטו להפסיק ייצור של דגמי 3 דלתות (אין גולף GTI ב-3 דלתות כמו שאין 308GTI ב-3 דלתות וגם ה-208 GTI הבאה תהיה רק ב-5 דלתות)

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אם כבר מיצובישי אמורה לעבור לקרסו - קונצרן רנו-ניסאן רכשו אתם.

אופס.

כבר בלבלו אותי.

לרנו , ניסן אין מנכ"ל עכשיו אז לא יהיו שינויים אצל קרסו.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהיצע הדגמים של אופל הולך להצטמצם באופן משמעותי.

לובינסקי כנראה יעדיפו להמנע מ"קניבליזציה" מה שאומר שייבוא הויוארו ייפסק (בייחוד עכשיו שהוא הפך לג'אמפי עם סמלי אופל) ובטח גם הקומבו לא יגיע.

מצד שני המוואנו יכול להכניס את לובינסקי לקטגוריה של מסחריות כבדות יותר מהבוקסר.

אני הייתי ממתין כמעה לפני שהייתי קופץ למסקנות כלשהן. ההחלטה מה לייבא ובאיזה מפרט הן החלטות שהיצרן והיבואן מקבלים יחדיו - צריך להתאזר בסבלנות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לי התחייבות משלמה סיקסט לטרייד אין מחיר מחירון על המוקה שלי לובינסקי חייב לעמוד בתנאים?

כנראה שלא - כי כנראה מעבירים את הפעילות לחברה אחרת (שאינה מחויבת להבטחות כאלה ואחרות)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לי התחייבות משלמה סיקסט לטרייד אין מחיר מחירון על המוקה שלי לובינסקי חייב לעמוד בתנאים?

וואלה, עכשיו שאני חושב על זה גם אצלי יש התחייבות דומה מצד אופל על האדם s שלי, זה אומר שלובינסקי בעצם לוקחים את אופל - התנאים האלו לא תקפים יותר?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה דווקא קידם מגוון רחב מאד של דגמי אופל , לפחות על פי האתר (שעדיין קיים)

https://www.opel.co.il/%D7%9B%D7%9C_%D7%93%D7%92%D7%9E%D7%99_%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9C

היתרון של שלמה הוא גם בבהיותו בעלים של חברת השכרה וגם ליסינג. מבנה שמאפשר לו להכניס כמויות יפות של כלים לשוק. נכון שהרוב נכנס דרך ליסינג ורק אחר כך לשוק הפרטי אבל זה עדיין היה מסלול שמעלה על הכביש לא מעט כלים.

אני מניח שכל המלאי שנותר למכירה אצל שלמה יעבור לצי הליסינג. לובינסקי לא צריך את המלאי של שלמה, הוא יזמין (או כבר הזמין) את מה שהאנשים שלו . מנהלי המותג ה"חדש" חושבים שכדאי.

לדעתי, נראה בקרוב, אולי אפילו בימים הקרובים, מבצעי אפס קילומטר אגרסיבים של שלמה על שאריות המלאי של הרכבים הלא מכורים.

יש OPC במלאי אולי? זה כנראה הזמן לאחת במחיר טוב 8)

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, עכשיו שאני חושב על זה גם אצלי יש התחייבות דומה מצד אופל על האדם s שלי, זה אומר שלובינסקי בעצם לוקחים את אופל - התנאים האלו לא תקפים יותר?

העסקה שלך נעשת מול שלמה לא מול אופל. לובינסקי מתחיל "דף חלק" .

הפרט היחיד ששונה הוא, שלובינסקי מחוייב בכל הקשור לתקופת האחריות על כלל דגמי אופל, החל מעכשיו, כולל אלו שלא נמכרו על ידו ונמצאים עדיין בתקופת אחריות יצרן (להבדיל מאחריות יבואן, אחריות יבואן מורחבת ודומה)

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסקה שלך נעשת מול שלמה לא מול אופל. לובינסקי מתחיל "דף חלק" .

הפרט היחיד ששונה הוא, שלובינסקי מחוייב בכל הקשור לתקופת האחריות על כלל דגמי אופל, החל מעכשיו, כולל אלו שלא נמכרו על ידו ונמצאים עדיין בתקופת אחריות יצרן (להבדיל מאחריות יבואן, אחריות יבואן מורחבת ודומה)

לגמרי מפתיע.. חלק מהרכישה של הרכב היתה באמת התחייבות על רכישה חוזרת ממני והתקדמות למודל חדש יותר, בעצם אחת הסיבות לרכישת הרכב הנ"ל בגלל ההסכם הזה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי מפתיע.. חלק מהרכישה של הרכב היתה באמת התחייבות על רכישה חוזרת ממני והתקדמות למודל חדש יותר, בעצם אחת הסיבות לרכישת הרכב הנ"ל בגלל ההסכם הזה.

לא צריך להפתיע. צריך להבין ולהפנים איך מתנהל מנגנון מכירה באמצעות סוכנים. הדבר זהה בכל תחום. המכירה והעיסקה אינה נעשית עם היצרן אלא עם מוכר/משווק שלו (reseller) כלאמר היבואן בין אם הוא בעל הזכיון הישיר מן היצרן ובין אם הוא יבואן מקביל, רוכש רכב במחיר "העברה" ומוכר לך הלקוח בתוספת מרווח מכירה , מיסים ושאר ירקות. את העסקה עשית עם (או מול, איך שתקרא לזה) המשווק (מורשה/מקביל) לא עם היצרן.

היצרן מחוייב בכל מה שכרוך במתן כיסוי בתקופת האחריות , כל השאר באחריות המוכר.

במקרה שלך תוכל לחזור לשלמה ובקש לממש התחייבות לרכישה חוזרת, והם בהחלט יוכלו לכבד את זה ולרכוש ממך את הרכב ומכור לך רכב אחר. איזה רכב? זה כבר תלוי במה שיהיה להם להציע ממלאי חברת הליסינג למשל. (חדש 0 קילומטר)

כמו שהנך קונה טלוויזיה ממותר מסויים אינך רוכש מהיצרן אלא מ reseller . כך גם ברכב.

היצרן באמצעות נציגו הרישמי (היום זה יהיה לובינסקי) ימשיך לתת לך את כל המחוייב תחת תקופת האחריות, יספק חלפים מקוריים, יתמוך בקריאות תיקון ( recall ) ושאר ירקות שמחובתו כיצרן לספק.

תפנימו, אלו התנאים בכל העולם.

אגב, בחלק מהמוצרים בעולם, אין בכלל סחר ישיר (יש הסכמי שיווק) עם יצרן אלא דרך חברות סחר. אבל זה כבר נושא אחר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא - כי כנראה מעבירים את הפעילות לחברה אחרת (שאינה מחויבת להבטחות כאלה ואחרות)

הפעילות של שלמה נותרת בשלמה !

כל מה שעובר זה הזיכיון של המותג. לובינסקי מתחיל "דף חלק" .

לובינסקי "יורש" את מחוייבות היצרן לתמיכה בזמן תקופת האחריות, כל השאר נותר כשהיה אצל שלמה.

מלאי הליסינג, שרותי המוסך שלו וכל הנלווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...