Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא אופל לישראל - מקבוצת שלמה ללובינסקי

noknok
שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

"נמכרו" ...
לא משנה איך, הן עלו על הכביש ואחרי הליסינג נמכרו לפרטי, אף אחת לא נשארה עומדת במגרש.

בתקופת UMI לא מכרו אופל גם לליסינג, מתי מישהו ראה אסטרה מודל 2006?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אם כבר מיצובישי אמורה לעבור לקרסו - קונצרן רנו-ניסאן רכשו אתם.

וסובארו ליוניון מוטורס

אולי ימכרו מכוניות לשם שינוי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה איך, הן עלו על הכביש ואחרי הליסינג נמכרו לפרטי, אף אחת לא נשארה עומדת במגרש.

בתקופת UMI לא מכרו אופל גם לליסינג, מתי מישהו ראה אסטרה מודל 2006?

בוקי,

עומדות במגרש...

אם שלמה לא היו ספק שלי - הייתי מספר לכם בדיוק איפה האופלים הללו .

דחפו אותם לעובדי חברה ולסוחרים 7+3 במתנה.

וזה עוד מה שמוסרי לספר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום פורסם שקבוצת שלמה קיבלה 100 מיליון שקל תמורת הויתור על הזיכיון.

לא צריך לדאוג להם, אותן מכוניות שנמכרו במבצעים 3+7 כיסו את עלותן עוד קודם.

ממה שפורסם - הם הולכים לביא את הדגם החדש של הקורסה בגירסה חשמלית, וגירסה נטענת של הגראנדלנד.

אופל ו-MG יתחרו האחד בשני? לא ממש. לתחושתי קונצרן סאיק שייצר למעלה מ-7 מיליון כלים בשנת 2018, לא סופר את הכמה מאות יחידות שלובינסקי מוכרים כאן, ואני בספק רב אם המותג ימריא בעתיד הנראה לעין.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וסובארו ליוניון מוטורס

אולי ימכרו מכוניות לשם שינוי

אם נהיה בארץ מגמה של "איחוד" מותגים תחת אותו ייבואן - ככה היה גם עם פיאט וקרייזלר, לנד רובר ויגואר ועכשיו אופל ופיג'ו - אז אני הייתי מצפה שגם מותגים ש"נפרדו" בעולם, אז בארץ יתפצלו מהייבואן, כמו מאזדה ופורד או מיצובישי ויונדאי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המהלך מצער. אני לא יודע מה רמת השירות של שלמה, אבל יש לא מעט אנשים שלא יתקרבו ללובינסקי או לכל הפחות יתייחסו לכך כי הוא היבואן כמינוס בשיקול איזה רכב לבחור. שלמה אולי לא הצליחו בגדול, אבל יאמר לזכותם שהם ייבאו כמעט את כל הריינג' של אופל ואני בספק אם המצב הזה ישמר.

אני גם בספק רב האם לובינסקי יצליחו למכור יותר אופלים בשים לב לכך ש- א. שלמה מחזיק בחברת ליסינג גדולה ו- ב. בלובינסקי מדובר במותג רביעי או חמישי (תלוי איך סופרים) בעוד בשלמה זה היה מותג יחיד, ולכן ברור שיקבל כעת פחות תשומת לב ניהולית.

על פניו לכן זה נראה כמו משהו שמוכתב מ-PSA, ואני מקווה שלא מתוך רצון למנוע תחרות, ובפרט בשוק הטנדרונים לאור השקת האופל קומבו החדש שטרם הגיע וספק עתה אם יגיע.

אין ספק שהתחרות בין יונדאי לקיה ומגוון הדגמים שהן מייבאות היו נראים אחרת לגמרי אם שתיהן היו תחת אותו יבואן. באותו אופן ניתן לראות איך התמחור של סקודה בארץ במקרים רבים אינו הגיוני, מאחר ובחו"ל מדובר במתחרה לסיאט בעוד בארץ מדובר על מחירים שהרבה יותר קרובים לפולקסווגן (ולדוגמא - אוקטביה - גולף - לאון, הפאביה המיושנת מול האיביזה ואף הקארוק - אטקה).

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום פורסם שקבוצת שלמה קיבלה 100 מיליון שקל תמורת הויתור על הזיכיון.

לא צריך לדאוג להם, אותן מכוניות שנמכרו במבצעים 3+7 כיסו את עלותן עוד קודם.

ממה שפורסם - הם הולכים לביא את הדגם החדש של הקורסה בגירסה חשמלית, וגירסה נטענת של הגראנדלנד.

אופל ו-MG יתחרו האחד בשני? לא ממש. לתחושתי קונצרן סאיק שייצר למעלה מ-7 מיליון כלים בשנת 2018, לא סופר את הכמה מאות יחידות שלובינסקי מוכרים כאן, ואני בספק רב אם המותג ימריא בעתיד הנראה לעין.

חיפשתי בכל הפרסומים היום ולא מצאתי סימוכין למחיר העסקה של 100 מליון שקל. מהיכן הנתון? האם יש הודעות לבוסה או דומה?

להבנתי, ממקורותי, המלאי נותר בידי שלמה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידיעה הופיעה במוסף "ממון" של ידיעות אחרונות וכנראה תהיה מחר ב-ynet.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידיעה הופיעה במוסף "ממון" של ידיעות אחרונות וכנראה תהיה מחר ב-ynet.

מעניין, כי שלמה בהיותה חברה נסחרת מחוייבת בהודעה לבורסה, אלא אם שלמה החזקות אינה הגורם שביצע את העיסקה.

בכל זאת הכנסה נאה של 100 מליון, מידע קריטי למשקיעים :wink:

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלכתחילה לא היה ברור מה יש לשלמה לחפש עם הזיכיון הזה.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלכתחילה לא היה ברור מה יש לשלמה לחפש עם הזיכיון הזה.

שלמה שמלצר אהב מכוניות, עוד בשנות השמונים שרק התחיל עם שלמה השכרת רכב ומוסך הבית "ויקטור" בפתח תקווה. השאר הגיע מאוחר יותר.

הבן היורש כבר פועל עם חשיבה מסחרית אחרת.

דור המייסדים של יבואני הרכב חשב ופעל אחרת. הדורות הצעירים כבר פונים ליותר מכך, ראה קבוצת קרסו למשל (נדל"ן ושאר ירקות, לא רק יבוא רכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...