Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז׳ו 3008 1.2 טורבו בנזין מגיעה ארצה.

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבל חבל חבל.

אני מניח שהרכב יימכר בכמויות באפס קילומטר בהנחות יפות וגם יעשו עליו הרבה מאוד הנחות גם ככה.

150,000 על רכב כזה נשמע לי מאוד יקר...

חבל שלא הורידו את המחיר ב-10% והיו מקבלים להיט שהיה שובר את הספורטאג' והטוסון.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר מידי, הרכב הוא אח לאופל, שאיכזב מאוד במבחן שנערך כאן, אני במחיר הזה לוקח אטקה וחוסך 10000 שקל, הנסיון שלי עם המנוע הזה, לא כ"כ טוב, הוא רועד מאוד בסרק,

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שימכר בכמויות ב 0 ק״מ. לא לשם הם מכוונים.

מסכים שהמחירים של ה3008 יקרים וממשיכים לטפס, ומצד שני אולי דווקא בגלל זה שמירת הערך בינתיים טובה מאוד, במיוחד בהתחשב במוצא שלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם המנוע הזה, לא כ"כ טוב, הוא רועד מאוד בסרק,

כמו שכתבתי, הניסיון שלי הפוך (3-4 השכרות של מספר ימים) אבל שוב, עם הגרסה הידנית. המנוע עצמו קוצר תשבוחות בחו״ל, אבל אולי השידוך עם הגיר 8 הילוכים לא עושה לה טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר מידי, הרכב הוא אח לאופל, שאיכזב מאוד במבחן שנערך כאן, אני במחיר הזה לוקח אטקה וחוסך 10000 שקל, הנסיון שלי עם המנוע הזה, לא כ"כ טוב, הוא רועד מאוד בסרק,

ממש לא רועד..אפילו לא אחרי 220000ק"מ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם למבחן של גרנדלנד x שנערך כאן, ציינו שרעידות חזקות הם חלק מהחבילה, מפתיע דווקא, כי במנועי 3 צילינדר של vw זה לא קיים. Screenshot_2018-12-06-14-09-14-416_com.opera.browser.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי פיג'ו עצמם, באנגליה לפחות, ה1.2 עם 8 הילוכים מאיץ ב10.5, לעומת 10.8 עם הידני... משונה מאוד ה9.7 באמת

בשבילי אפילו 11 שניות לא עגלה, אני מסתדר יופי עם ה1.2 רובוטי שבטח יש לו נתון הרבה יותר גרוע מ0 ל100.

תכלס, מנוע ה1.2T 130 כ"ס עם תיבת 8 הילוכים ממש לא כזה מת, ו23 קג"מ ב1750 סל"ד זה לא מעט, אני הייתי מעדיף את ה1.5 דיזל, עדיין לא חושב שהמנוע הזה יהיה חלש על הרכב.

המנועים האלה של PSA הפיורטק קטנים בנפח אך מאוד יעילים, אצלי מעולם לא הרגשתי בחוסר כח להשתלב בכל תנועה עם מנוע ה1.2 האטמוספירי, שמספק רק 82 כ"ס, ומומנט של 12 קג"מ בכ2700 סל"ד, עם תיבת 5 הילוכים בלבד, וסביב ה15 שניות למאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ה- C4 ספייסטורר (אשר קל מה- 3008) המנוע הזה הרגיש חלש ולא מספק.

כמו כן הרעש שלו נוכח ולא נעים והורגשו רעידות בזחילה וכן בתאוצה כאשר תיבת ההילוכים בחרה בהילוך גבוה מדי.

אגב גם הספייסטורר עם המנוע הזה מתומחר רשמית ב-150 אך באפס קילומטר הוא מוצע ב-120.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת: אולי הכל קונספירציה של PSA לעשות שיפטינג של מכירות פיג'ו לאופר מאחר והגרנלדנד מתומחר באופן זהה בגרסת הבסיס.

לזכות אופל יאמר כי באתר שלהם קידמה אותי מודעה שמזמינה בעלי אופל לבצע טרייד אין במחיר מחירון, בעוד בפיג'ו נראה שזה רחוק מלהיות המצב. מעניין איזו הנחה אפשר לקבל אם מגיעים ללא ברלינה :wink:

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר גבוה קצת לרכב שכנראה נכנס לנישה של תחרות בגרסאות הבסיס של הספורטאז' והטוסון, וחבל, ה-3008 עדיפה בעיניי, מנוע הטורבו הזה יניב ביצועים עדיפים (וככל הנראה גם צריכת דלק עדיפה) מאשר מנועי ה-1.6 האטמסופריים של הצמד הקוריאני, העיצוב ייחודי בעיניי, ובכללי אהבתי את תא הנוסעים שיש לפג'ו בזמן האחרון.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על ה מנוע הזה ב 2008 ידנית בחול 130 כח והוא עגלה ולשים אותו על בודי כזה זה בכלל חלום בלהות.. ממש 9.7 ,

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...